Gruszka z echem????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiem co to jest ale mam pytanko co taka gruszka daje w mobilu???czy poprawia nadawanie albo coś w tym stylu???i czy jest jakaś do presidenta walkera???
  
 
Moim zdaniem ten gadzet jest zbędny, chyba ze chcesz sie pobawic albo podenerwowac innych kierowcow . Co innego wzmocnienie w mikrofonie.
Kazdy mikrofon CB pasuje do kazdego CB radia, ewentualnie trzeba tylko przelutowac wtyczkę
  
 
echo jest dla ludzi mądrych.
jeśli jest ustawione minimalne, tylko dla uzyskania głebszej modulacji, to zdecydowanie polecam.
gorzej jeśli ktoś tak ustawi że depcze sam siebie.
  
 
Cytat:
2007-02-16 20:07:45, zp pisze:
Moim zdaniem ten gadzet jest zbędny, chyba ze chcesz sie pobawic albo podenerwowac innych kierowcow . Co innego wzmocnienie w mikrofonie. Kazdy mikrofon CB pasuje do kazdego CB radia, ewentualnie trzeba tylko przelutowac wtyczkę



tu cie kolego poprawie bo sa w mikrofonach wkładki dynamiczne i pojemnosciowe i nie kazdy mick pasuje do kazdego radia ale kazdy majk ze wzmocnieniem typu maas itp bedzie chodził zjakimkolwiek radiem

echo hmmm sam mam u uzywam z herbertem a mik to maas2018 a echo ustawione przed pierwsza kreseczka wiec tylko pogłebia modulacje a nie daje efekt studni

delikatne echo znacznie poprawia zrozumiałosc zespondenta na skraju zasiegu
  
 
Mikrofon jest tak jak wódka dla ludzi tylko nie kazdy potrafi z niego kożystać i tu długo możemy gdybać czy jest potrzebny czy nie.Nie mam nie używam (planuje zakup) ale czytam gościa ktury dolatuje na szumach ,gdzie za nim jedzie koleś z takim samym zestawem ale bez mikrofonu z echem.

A tak odbiegając od tematu powiecie jakie są różnice między:
-maas 2018 i 2020
-pan 2018
-densei 2018
bo z tej oferty chcę wybrać coś do mojej coberki dx4
  
 
Cytat:
A tak odbiegając od tematu powiecie jakie są różnice między: -maas 2018 i 2020 -pan 2018 -densei 2018 bo z tej oferty chcę wybrać coś do mojej coberki dx4



wiec tak maas 2018 najbardziej bym polecał do mobil;ka bardzo dobre wzmocnienie i dobre echo jesli jest ustawiony sowak przed pierwsza kreska powyzej echo juz jest uciazliwe i słychac jak ze studni
2020 to mokrofon bardziej wybajerowany a tych bajerow nie uzywa sie w mobilku pozatym lubi sie sprzegazc jesli jest antena magnesowa i ogolnie obsługa i ustawienie wszystkiego jest trudniejsze niz w 2018

mikrofony pan i densey to juz inna bajka nowego nie kupisz a sa rewelacyjne masy sa robione na ich wzor ale prawie to samo a jednak nie PRAWIE robi wielka roznice na rzecz oczywiscie denseya czy pan-a
  
 
dzięki Arek mała pomyłka z densei 2002 o ten konkretnie model chodziło.Czyli reasumując lepiej zdrowy densej lub pan i znowu stara zasada jak skrzypce im starsze tym lepiej.Co do tych bajerków w 2020 to o co konkretnie chodzi?
  
 
witam
z gory uprzedzam ze jestem nowicjuszem
przy okazji chcialem sie zapytac o dobry mikrofon do cobry 19
orginalny jest wielki i nie poreczny
chcialbym wymienic na mniejszy z jakims wzmocnieniem lub echem
czy mozecie cos doradzic ?