[COUPE 2.0 97r] UWAGA CHWALĘ SIĘ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie. To mój nowy nabytek. Kolor czarny, klima, 2 jaśki, siedzenia welur, boczki coś w rodzaju skóry, kierownica i lewarek zmiany biegów w skórze. jak na razie do wymiany: łączniki stabilizatorów przód i tył, drążki podłużne tył + gumy stabilizatora tył i standardowo po zakupie wszystkie płyny, olej i rozrząd.
Sprowadzony z niemiec od pierwszej właścicielki (rocznik 63), 3 kluczyki z czego 2 jeszcze w orginalnych kondonkach,
przebieg 220 tyś. Wnętrze jak nowe (poza wytartą lekko kierownicą). Zewnątrz dwa malutkie ogniska rdzy przy tylnich nadkolach. Autko zaskoczyło mnie spalaniem. Gdy go kupiłem wracałem do domu 300 km - niby trasa ale cały czas przez wioski. Jechałem tak do 140 km/h i spaliło 7,5l/100km. Aż miło.
Niestety aparat mi szwankuje i zamieszczam fotkę poglądową. Jak tylko się uporam z aparatem to dołącze real foto.
Pozdrawiam wszystkich

]Coupe[/URL]

[ wiadomość edytowana przez: BartBartez dnia 2008-03-25 12:59:11 ]
  
 
Bardzo ładny nabytek, taki mi sie wlasnie marzy . Silnik domyslam sie ze 2.0 ? Oby dobrze słuzył i czekam na wiecej fotek.
  
 
Cytat:
2008-03-25 13:17:52, lukass84 pisze:
Bardzo ładny nabytek, taki mi sie wlasnie marzy . Silnik domyslam sie ze 2.0 ? Oby dobrze słuzył i czekam na wiecej fotek.


Silnik oczywiście, że 2.0 (w tytule)
  
 
bardzo ładne Coupe kiedyś jak sobie odłoże kase to kupie sobie takiego no chyba, że będe potrzebował kombi jakby mi jakiś członek rodziny sie trafił... z ciekawości ile kosztuje taka przyjemność ? sprzedajesz Scoupe? może masz jakieś części do sprzedania?
  
 
Cytat:
2008-03-25 15:12:38, cendra pisze:
bardzo ładne Coupe kiedyś jak sobie odłoże kase to kupie sobie takiego no chyba, że będe potrzebował kombi jakby mi jakiś członek rodziny sie trafił... z ciekawości ile kosztuje taka przyjemność ? sprzedajesz Scoupe? może masz jakieś części do sprzedania?



Z rejestracją wyjdzie około 10 kzł. Scoupe pójdzie pod młotek(szkoda go ale ile aut można trzymać - tymbardziej, że mam jeszcze jedno Scoupe). Najlepsze jest to, że włożyłem w niego w zeszłym roku około 10 tyś i teraz jest igła. Silnik około 20 tyś km po remoncie(jeżdzi na 10w40 castrola), blacharka calutka zrobiona, zawiecha cała nowa i LPG sekwencja na gwarancji jeszcze 1,5 roku. Chcę teraz za niego 6900zł do negocjacji więc już jestem co najmniej 4 tyś w plecy nie licząc zakupu auta. Ale wiadomo, że to nie jest tanie hobby. Wiem tylko, że ktoś kto go weźmie nie włoży w niego grubszej kasy co najmniej kilka lat.
Jeśli chodzi o części do Scoupe to mam tylko jakieś bebechy silnika i trochę czujników, kolektory i alternator.
  
 
A sprzęt audio jaki masz w nowym? Też da radę na zlocie zatrzęść drewnianym domkiem? hahahahaha Gratulacje i pozdrawiam.
  
 
bardzo fajna coupetka ale strasznie ekonomiczna ta twoja coupetka, ja to w trasie nie schodze poniżej 8,5 l/100km na benzynie będziesz śmigać czy zakładasz gaz?
  
 
Cytat:
2008-03-26 11:52:07, wojdi666 pisze:
bardzo fajna coupetka ale strasznie ekonomiczna ta twoja coupetka, ja to w trasie nie schodze poniżej 8,5 l/100km na benzynie będziesz śmigać czy zakładasz gaz?


Zobaczę jak zarejstruje auto i ile będzie wciągać w mieście. jak będzie sporo to założe gazownie.
Zapomniałem dodać do listy bieżących wydatków kolektora wydechowego. Mój pękł w 3 miejscach. Z tego co się dowiedziałem to jest wada Coupetek. jak szukałem drugiego to 6 na 7 telefonów do sprzedawców części kończyło się odpowiedzią "mam ale pęknięty". Ale na szczęście znalazłem za 200 zł

[ wiadomość edytowana przez: BartBartez dnia 2008-03-26 12:04:30 ]
  
 
Bardzo fajny sprzęt

Lantra 2.0 ma zdaje sie ten sam silnik - może kolektory będą pasować?

Co do spalania to niektórym tyle na gazie pali
autocentrum.pl
  
 
ahhh te coupe...
  
 
No, no niezła furka, pogratulować zakupu, oby dobrze służył
  
 
Moim zdaniem najladniejsza generacja (wersja) coupe hyundaia
  
 
Cytat:
2008-03-31 00:28:51, Vex pisze:
Moim zdaniem najladniejsza generacja (wersja) coupe hyundaia


No mi się bardziej podoba model po 2002r ale niestety kieszeń nie ta.
  
 
Cytat:
2008-03-31 09:13:33, BartBartez pisze:
No mi się bardziej podoba model po 2002r


Moja córka idzie niedługo na kurs prawka, jak zda to jej takiego kupię .