27.04.2008 - KJS Bielsko Biała - 3 runda BMKA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie co do tego KJS-u w Bielsku, o której zapisy? Gdzie dokładnie jest biuro rajdów oraz strat? Jaka nawierzchnia. o ile do tego czasu nie będzie śniegu .
PZDR
  
 
Narazie wiadomo tyle ile pisze na stronie.
Wkrótce pewnie będą informacje, które Cie interesują.

Pozdro.
  
 
Ok! Dzieki...to czekam na dalsze informacje!

[ wiadomość edytowana przez: Arek_CC dnia 2005-11-17 17:29:31 ]
  
 
Jeśli spadnie śnieg to może być ciekawie

A tak troche z innej beczki, ściągnijcie sobie tą relację z KJSu w Limanowej, trochę dużo zajmuje, ale warto!!! ...kiedy z naszych śląskich rajdów będą takie profesjonalne relacje <>>>LINK<<<
  
 
jechac czy nie jechac oto jest pytanie bo w sumie w grudniu tylko na jeden pojade bo jastrzebie i nocny mi koliduja z innymi niestety warzniejszymi rzeczami


chocbym chcial to auto cos sie spierdzielilo i juz mnie cos bierze z nim pomalu

[ wiadomość edytowana przez: comar dnia 2005-11-26 17:21:27 ]
 
 
comar - spokojnie, to tylko maluch kazdy z nas to przechodzil hehehe

pozdro
  
 
Nas też zabraknie, bo Pug po małym dzwonku jeszcze nie "poskładany" w 100%
Mamy nadzieje że w grudniu jeszcze coś zaliczymy.
  
 
Cytat:
2005-11-26 17:21:27; comar napisał:
chocbym chcial to auto cos sie spierdzielilo i juz mnie cos bierze z nim pomalu


Cytat:
2005-11-27 06:59:04; ziober napisał:
comar - spokojnie, to tylko maluch kazdy z nas to przechodzil hehehe


Dokładnie tak jak ziober napisał Nam w pierwszych trzech startach coś sie działo i dopiero na V el MT fura jechała bezawaryjnie
A na KJS do Bielska nie pojechaliśmy z powodu braku $$$
  
 
A mnie nigdy malar nie zawiódł na starcie za wsze ciagnal od poczatku do konca nawet po dachowaniu!!
a na 8srs jak drzewko zaliczylem to i tak dojechalem z przestawionym resorem do domu trza bylo tylko blotnik przedni pociagnac o drzewo
a po ogledzinach jezdzilem jeszcze tydzien z poszarpanym nadkolem hehe
gniotsa nielamiotsa!!
  
 
fotki
wyniki
  
 
Automobilklub Beskidzki serdecznie zaprasza w niedzielę 27 kwietnia na III KJS Beskidzki. Będzie to III eliminacja Beskidzkich Mistrzostw Kierowców Amatorów. Poniżej zamieszczamy harmonogram czasowy i regulamin uzupełniający.

Biuro zawodów, czynne od 7:00, zlokalizowane będzie w Bielsku Białej w Centrum Sprzedaży Fiat Auto Poland przy ul. Katowickiej 24. Start, meta, przegrupowanie, badanie kontrolne i park zamknięty znajdować się będzie również na parkingu Centrum Sprzedaży Fiat Auto Poland. Dziewięć prób sportowych zlokalizowanych będzie na dwóch znanych już placach oraz pierwszy raz na Placu Targowym w Kozach. Ze względu na nowe przepisy PZM (zawodnicy startować będą co 2 min.), lista zawodników jest ograniczona do 60 załóg. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.
harmonogram
regulamin

Kto się wybiera? Ja w sumie już się najeździłem w Bielsku ale skitrali jakiś nowy plac, poza tym trzeba coś powalczyć w BMKA też w tym roku także ja się wybiorę

[ wiadomość edytowana przez: rallyfilip dnia 2008-04-18 20:21:45 ]
  
 
jeżeli ktoś się jeszcze wybiera na Bielsko to radze się szybko zgłosić. Zostało już tylko kilka miejsc zgłoszenie
  
 
Cóż mógłbym rzec po kjs-ie Bielsko. Składał się z trzech pętli po 3 próby. Pierwszy nowy plac w Kozach okazał się całkiem gryfny, dosyć duży, na równym i śliskim asfalcie. Próby dwa i trzy to standardowy teren na volvo w Czechowicach i na węglowej koło fiata w Bielsku. Cóż, trochę zmieniona konfiguracja ale poza tym prawie tak samo jak na poprzednich kajtkch. Ogólnie dość wtórnie, męcząco i dziurawo na dojazdówkach. Ponadto zaczęto bardzo egzekwować przepisy - np. na przegrupowaniu nie wolno było wyjść z auta, a póki nie wywieszono kartki nie można było wyjechać z parku zamkniętego. Ludzie musieli bez celu siedzieć na tyłkach jeszcze ponad godzinę po wynikach prowizorycznych. Jeśli chodzi o wynik to myślę że załogi AZT/TGR pokazały się dobrej strony. Grzesiek Pasterak/Kuba Przytulski byli drudzy w potężnie obsadzonej klasie 2, a my z Krzychem postawiliśmy sobie za cel obronę pierwszego miejsca w BMKA, no i udało się wygrać klasę, choć jak zwykle trochę lichą. Jednak tempo było ok , bo udało się łyknąć koło połowy sportingów
  
 
Gratuluję statuetek koledzy!!!