Ładą do ślubu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Końcem kwietnia żenię się. Planujemy z Moją pojechać Ładolotem do ślubu. Macie jakieś pomysły na ustrojenie autka? Oglądamy mnustwo stroików, ale wszystko pasuje do nowszych aut. Jakby któryś z Was jechał swoją ładą do ślubu to proszę o zdjęcia.
Pozdrawiam
Paweł
  
 
Cytat:
2014-03-09 10:55:33, plyszczarz86 pisze:
Końcem kwietnia żenię się. Planujemy z Moją pojechać Ładolotem do ślubu. Macie jakieś pomysły na ustrojenie autka? Oglądamy mnustwo stroików, ale wszystko pasuje do nowszych aut. Jakby któryś z Was jechał swoją ładą do ślubu to proszę o zdjęcia. Pozdrawiam Paweł



Pytaj użytkownika glod bo:

  
 
Łada jest tak piękna że nie wolno przesadzać ze strojeniem...

jest cała masa dostępnych na allegro przystrojeń.... gotowe kwiatki sztuczne tak że można przez cale auto od maski do klapy miec ciąg kwiatków z kokardami na masce coś takiego:


Ja byłem tylko jako kierowca.... ale biały garnitur i kapelusz dodał uroku:d
  
 









Moim zdaniem, to podstawa mieć na ładzie 2 obrączki.
  
 
rosjanie w moim odczuciu są w dziedzinie ozdabiania aut weselnych mistrzami kiczu. Ja raczej wolałbym coś w polskim wydaniu
  
 
Jak ozdobisz swoją, wrzuć fotki, zobaczymy czy Polacy mają gust. Niektore fotki pochodzą jeszcze z zeszłego wieku i ja osobiście nie widzę w nich kiczu. Jeżeli chcesz mieć wszystko na najwyższym poziomie, to daj auto do firmy, która zajmuje się tym profesjonalnie od lat. Ja za taką usługę zapłaciłem tysiąca. Więc wybór jest prosty, albo płać, albo wydaj własną wersję kiczu(?!).
  
 
My ozdabialiśmy sami. Kupiliśmy w hurtowni kwiatki, przyssawki i takie poskręcane patyki (nie wiem jak to się fachowo nazywa) Na wszystko wydaliśmy z 50 zeta, a wyszło tak:


  
 
Jak 50 zł to według mnie dobra cena a ze zdjęcia wnioskuję, że wyszło bardzo gustownie.
  
 
Cytat:
2014-03-11 08:36:17, felype pisze:
My ozdabialiśmy sami. Kupiliśmy w hurtowni kwiatki, przyssawki i takie poskręcane patyki (nie wiem jak to się fachowo nazywa) Na wszystko wydaliśmy z 50 zeta, a wyszło tak:




Kierowca - pan młody?
  
 
Cytat:
2014-03-11 09:10:48, SzokoLada pisze:
Kierowca - pan młody?



Taa, sami jechaliśmy bo z tyłu ciasno, moja młodsza siostra tylko się wcisnęła
  
 
Paweł, czekamy z niecierpliwością na fotki.