Sony Ericsson - czy warto???? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-04-02 17:04:20, marcinm pisze:
Prima Aprilis


No właśnie nie i teraz Morcinek nie będzie dzwonił jak będzie przejeżdżał przez Gardawice City cichaczem przemknie i nawet pozdrowień nie prześle
  
 
Cytat:
2008-04-02 17:40:17, madzia_83 pisze:
No właśnie nie i teraz Morcinek nie będzie dzwonił jak będzie przejeżdżał przez Gardawice City cichaczem przemknie i nawet pozdrowień nie prześle



nadinterpretujesz
  
 
Cytat:
2008-04-02 18:53:26, marcinm pisze:
nadinterpretujesz


pożyjemy-zobaczymy
  
 
Nokia,Bmw, adidas i wiecej nie trzeba , mi tego bmw jeszcze brakuje
  
 
Cytat:
2008-04-02 20:26:55, CzapCzap pisze:
Nokia,Bmw, adidas i wiecej nie trzeba , mi tego bmw jeszcze brakuje


Mi sama Nokia z tych 3 rzeczy wystarczy
  
 
Sony Eron K 770 i jest godny polecenia
  
 
No wiec wczoraj byłam w Erze i mam już w sumie wybrany abonament, oglądałam telefony i na dzień dzisiejszy zakup Nokii to najcieńszy zakup Słabiutko wypadają te modele w porównaniu z innymi. Mój wybór musi oscylować pomiędzy:

a) Motorola K1 - otwierana z klapką, świetne leży w dłoni! Po prostu idealnie, taka zgrabniutka jest Nawigacja też przyjemna.


b) Samsung J700 - ładny z wyglądu ale kolory ma fatalne, menu jest jakieś dziwne i mało wyraźne.


c) SE K550i - śmieszny taki na niebiesko świeci, całkiem zgrabny ale ma dziwne klawisze a właściwie ich brak no to takie wypukłe kreseczki. Do niego musiałabym dopłacić 99 zł.



Ogólnie porównując parametry tych 3 telefonów to SE K550i wypada zdecydowanie najlepiej! Do wszystkich tych modeli będę musiała coś dopłacić ale kwota nie przekroczy 100 zł.
A teraz moja mała dygresja: Najładniejszy Samsung, najwygodniejsza Motorola i najlepsze parametry ma SE - może ktoś poskłada z tych 3 telefonów jeden idealny

  
 
Cytat:
2008-04-04 10:16:41, madzia_83 pisze:
A teraz moja mała dygresja: Najładniejszy Samsung, najwygodniejsza Motorola i najlepsze parametry ma SE - może ktoś poskłada z tych 3 telefonów jeden idealny


A ja się powtórzę - SE w300i.
Ma wszystko (z walkmanem i EDGEM włącznie) i kosztuje 1zł.
  
 
Cytat:
2008-04-04 10:16:41, madzia_83 pisze:
Ogólnie porównując parametry tych 3 telefonów to SE K550i wypada zdecydowanie najlepiej! Do wszystkich tych modeli będę musiała coś dopłacić ale kwota nie przekroczy 100 zł. A teraz moja mała dygresja: Najładniejszy Samsung, najwygodniejsza Motorola i najlepsze parametry ma SE - może ktoś poskłada z tych 3 telefonów jeden idealny



ja mam właśnie tego SE. tych kreseczek się nie bój.
jak się człowiek przyzwyczai to nawet w rękawiczkach może pisać
nie wiem czy już znalazłaś tą opcję... ale ma też świetną latarkę

a tak robi zdjęcia. SE K550i i moje miejsce pracy


to z lampą





  
 
Babciu Ewo ten model, który proponujesz - musiałabym do niego duuuużo dopłacić a nie mam zamiaru wydawać więcej niż 100 zł

Talus latarki nie odkryłam, pobawiłam się nim trochę w salonie i takie ogólne wnioski wysunęłam. A zdjęcia robi całkiem niezłe jak na telefon
  
 
ja z paluchami drwala przy pomocy tych kreseczek sprawdzałem jakieś info w necie na telefonie kumpla kiedyś
także daje rade

latarka świeci z tego samego źródła co lampa błyskowa do aparatu
  
 
acha nie wiem jak inne SE ale moja zona uczyniła ze swoim k600 ostatnio dwie ciekawe rzeczy ...

utopiła w wannie... wyjela wylaczyla, podsuszyla szuszarka, polezal kilka godzin, wlaczyla i lata jak nowy.

oraz zwalił ze wszystkich schodków od nas z pietra na półpiętro tak turl turl turl... obtarl sie jeden róg ale działa
  
 
Cytat:
2008-04-04 11:17:24, madzia_83 pisze:
A zdjęcia robi całkiem niezłe jak na telefon



i to był pierwszy-drugi dzień posiadania tego telefonu.
później znalazłem "high quality"
zdj kartki A4 z tekstem wymiar czcionki "14-15" - do odczytania
(oczywiście jak się nie poruszy)
  
 
Ideałów nie ma No chyba że w fizyce teoretycznej
Może to Ci pomoże w podjęciu decyzji:
K1
J700
K550i (1) K550i (2)

Coż, mi osobiście najbardziej podoba się K550i, ale nie brał bym go na Twoim miejscu, gdyż przy odrobinie szczęścia za 300-350zł można kupić nowy telefon bez umowy abonamentowej. W komise nie dają za niego nawet 300zł, także jeśli masz dać stówe to imho się nie opłaca. Ok, gadam jak handlarz, ale poza tym telefon nie jest kobiecy jak 2 pozostałe i zdjęcia robi fatalne z tego co widze... szczerze mój 2,5 letni sagem 1,3 MPix nie robi gorszych, a nawet mam wrażenie że robi sporo lepsze fotografie (mniej szumów). Kiedyś czytałem że to spory krok wstecz względem K750i, poprzez zmniejszenie rozmiarów telefonu i tym samym przebudowę optyki.
Ja myślałem o samsungu L760, podobny, ale obsługuje przynajmniej UMTS, także mogłby jakiś czas posłużyć (wideo rozmowy, transmisja danych), ten J700 to taki prostak z tego co widze, a jeśli czas pracy po naładowaniu i funkcjonalność jest jak samsungu e250 to nie zawracałbym nim sobie głowy.
I cóż pozostaje poczciwa motorolka, swoją drogą mój pierwszy telefon to była właśnie motorola, chyba T2288 I nie przez sentyment, ale ze względów estetyczno - praktycznych wziąłbym ten telefon będąc na Twoim miejscu (będąc dziewczyną).
Osobiście zrezygnowałem z dobrodziejstw oferowanych przez orange i zakupiony telefon sprzedałem. Być może kupię sobie K550i jako mały poręczny telefonik z radyjkiem którego w moim sagemie brak, ale bardziej prawdopodobna opcja to poczekanie na K800i w spadku lub zakup K810i, o K850i narazie nie marzę Niezłym telefonem jest też Nokia N95
Mam nadzieję, że tym co napisałem Ci troszkę pomogę, a przynajmniej nie zaszkodzę

Cytat:
2008-04-04 12:21:07, Talus pisze:
i to był pierwszy-drugi dzień posiadania tego telefonu. później znalazłem "high quality" (...)


Heh i to by wiele wyjaśniało, byłem troszkę przerażony jakością tych zdjęć (porównując z K750i i K800i)


-----------------
Pozdrawiam AdS


[ wiadomość edytowana przez: AdS dnia 2008-04-04 12:42:45 ]
  
 
Ads nic mi nie zaszkodzi bo raczej jestem zdecydowana na SE 550i. Przyznam, że obecny telefon mam 6 rok, ciągle tan sam tak więc jak widać przywiązuję się do telefonu, sprzedawać go nie zamierzam (ani obecnej Nokii ano SE). Po prostu jak już coś kupuję to chcę to mieć na lata

Talus wyczytałam, ze aparat robi lepsze zdjęcia po pewnym czasie jak sie "rozgrzeje". Może to i prawda.
  
 
Jeśli na lata to faktycznie żadne klapki ani slidery, dobry wybór
  
 
Od dziś jestem szczęśliwą (mam nadzieję) właścicielką SE K550i Napisanie pierwszego smsa to była droga przez mękę No i przeszłam do ERY.
  
 
Cytat:
2008-05-13 20:21:53, madzia_83 pisze:
Napisanie pierwszego smsa to była droga przez mękę


Dlaczego ?
  
 
Cytat:
2008-05-14 12:31:27, BabciaEwa pisze:
Dlaczego ?

Heh bo cały czas włączał się słownik a pozatym wyjęłam tel. z etui i teraz umiem pisać smsy. Ogólnie telefon bardzo łatwy w obsłudze
  
 
Cytat:
2008-05-14 13:08:19, madzia_83 pisze:
Heh bo cały czas włączał się słownik


Jest to upierdliwe ustrojstwo - fakt.
Ja toto zawsze wyłączam zaraz po zakupie nowego telefonu.