ZLOT WARSIAWSKO - ŁÓDZKI - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-04-09 11:14:24, Skorupa-S1 pisze:
Pewnie będzie wpier... klubowy



Wpier... klubowy , a złomiak do Sokołówki
  
 
Cytat:
2008-04-09 11:18:29, slawekk pisze:
Wpier... klubowy , a złomiak do Sokołówki

A w Sokołówce tyle wody, że najwyżej rdza na drzwiach się rozwinie
  
 
ja również może wpadnę-tylko najbliższy weekend mam szkołę i troche mi niepasuje. Jeszcze zalezy tez o której godzinie. Ale 20kwiecien mi pasuje.
  
 
20 odpada ze wzgledu na Kule - bylo kilka wpisow wczesniej

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2008-04-09 13:01:44, lucas48 pisze:
20 odpada ze wzgledu na Kule - bylo kilka wpisow wczesniej


Znaczy, że moje imieninki (26.04) będę obchodziła w Łodzi
Mi pasi, a jak reszta?
  
 
mi 26 tez odpowiada-jak sie teraz dowiedzialem

tylko niewiem czy zdąże espero zrobic do tego czasu-jak nie to matizem dziewczyny przyajde hehe
  
 
26 - pasuje

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Si
  
 
26.04.....na 99%jestem.ZAPRASZAMY[IMG]/smilies/36.gif[/IMG]
  
 
Ja nie obiecuje, bo pracuje w każda Sobotę narazie. Jak moja Żona weźmie wolne to i ja wysępie od kierownika wolne i bym pojchał.
  
 
Ok to znaczy data już ustalona, wyruszamy 26 kwietnia ok. 9:00
Grupa Łódzka postara się nam wymyśleć jakąs traskę zwiedzania Łodzi i/lub tez okolic.
Pokażcie co macie ciekawego w Waszym Regionie
Na kopalnie nie liczymy
  
 
Cytat:
2008-04-11 22:58:39, mifinka pisze:
Ok to znaczy data już ustalona, wyruszamy 26 kwietnia ok. 9:00 Grupa Łódzka postara się nam wymyśleć jakąs traskę zwiedzania Łodzi i/lub tez okolic. Pokażcie co macie ciekawego w Waszym Regionie Na kopalnie nie liczymy


A dlaczego tak późno?
Podobno fajna jest trasa tramwajem poza Łódź, długa i przez wsie jakieś, tylko dokładnie nie wiem dokąd prowadzi. Ale może czasu być brak na taką przejażdżkę.
  
 
Cytat:
2008-04-11 22:58:39, mifinka pisze:
Ok to znaczy data już ustalona, wyruszamy 26 kwietnia ok. 9:00 Grupa Łódzka postara się nam wymyśleć jakąs traskę zwiedzania Łodzi i/lub tez okolic. Pokażcie co macie ciekawego w Waszym Regionie Na kopalnie nie liczymy



Szczerze powiem-w Łodzi niema za wiele do zwiedzania. Jednak napewno warto odwiedzić Manufakturę. Proponuje ustalić jakieś miejsce w Łodzi gdzie się spotkamy-proponuję parking pod M1-media markt na Brzezińskiej. Jezeli będziecie wjeźdzali do Łodzi od strony Brzezin-od strony gierkówki-to bedzie pierwsze duze centrum handlowe. Z tamtąd możemy wszyscy przejechac do Manufaktury-ale to tylko propozycja

co do trasy-to ja z w-wy do Łodzi zawsze jeźdzę-gierkówką na katowice-i po jakis 90km będzie zjazd w prawo na Łódź przez Brzeziny.
  
 
Cytat:
2008-04-12 14:52:56, Gacolot pisze:
Podobno fajna jest trasa tramwajem poza Łódź, długa i przez wsie jakieś, tylko dokładnie nie wiem dokąd prowadzi. Ale może czasu być brak na taką przejażdżkę.


Prowadzi do Ozorkowa. 34km w jedną stronę.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Tommi dobrze gada
Miejsce spotkania - Media-Markt na Brzezińskiej - najlepiej pod stacją Neste. Co do zwiedzania to faktycznie - Manufaktura i lotnisko Lublinek
  
 
Cytat:
2008-04-12 22:12:14, Adam4302 pisze:
Prowadzi do Ozorkowa. 34km w jedną stronę.


szczerze powiem-mieszkam w Łodzi 24 lata i pierwsze slysze o tym
  
 
Cytat:
2008-04-12 23:46:25, tommi3737 pisze:
szczerze powiem-mieszkam w Łodzi 24 lata i pierwsze slysze o tym


Rozszerzę w takim razie, linia nr 46, z Łodzi przez Zgierz do Ozorkowa. Najdłuższa linia tramwajowa w Polsce, prawdopodobnie też najdłuższa w Europie. Szerokość toru 1000mm, tak samo jak wszystkie łódzkie tramwaje.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2008-04-13 00:04:39, Adam4302 pisze:
Rozszerzę w takim razie, linia nr 46, z Łodzi przez Zgierz do Ozorkowa. Najdłuższa linia tramwajowa w Polsce, prawdopodobnie też najdłuższa w Europie. Szerokość toru 1000mm, tak samo jak wszystkie łódzkie tramwaje.


to w takim razie jak wszystkie to wsiądziecie i przejedziecie się jeden przystanek tramwajem . A jak komus za krótko to moze jechac ze zgierza do ozorkowa...a BTW narazie nigdzie tym tramwajem niepojedziecie ponieważ cala łódź jest rozkopana bo trory remontują. Dosłownie cała Łódź
  
 
No prosze, ale sie nam trafilo, moze cos ciekawego zobaczymy:


"Wielki Car Show w Manufakturze

Jesteś automaniakiem? W dniach 18-27 kwietnia na ulicy Karskiego 5 w Łodzi odbędzie się wielka impreza fanów motoryzacji! W programie m.in. wystawa nowoczesnych i klasycznych samochodów oraz motocykli, zabawy, konkursy i spotkania!

Poznaj prawdziwych mistrzów kierownicy: Hołowczyca, Dąbrowskiego i Czachora...

Przetestuj swoje możliwości na torze off-roadowym...

Wygraj hummera z kierowcą na weekend oraz bilety na Euro 2008


Ford, Opel, Chevrolet, Saab, Dodge, Jeep, Chrysler, Renault, Toyota, Mitsubishi, Hyundai, KIA, Suzuki, Honda, Nissan, Skoda..."

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
hehe u nas jest to co tydzien ehhehe ale wydaje mi sie ze bardziej ciekawe beda wyscigi street legal sa w czwartki!! ja sie na nastepnym takim legalu wystawaim mam zamiar pobic czas 19 sek. dozo!!!