Przyciemnianie szyb

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy mozecie mi kogos polecic w stalowej lub nisku kto zrobi to dobrze i tanio?
  
 
Cytat:
2008-04-07 21:35:53, mmariann pisze:
czy mozecie mi kogos polecic w stalowej lub nisku kto zrobi to dobrze i tanio?


sandomierz m&m tuning
  
 
NISKO auto szyby na spacerowej (chyba taka ulica)

STW craft i glassjan

lub ew M&M tuning w sandomingo.

Ja polecam Nisko. Szybko, sprawnie i niedrogo
  
 
wielkie dzieki, na czasie podjade i dowiem sie co i jak
  
 
Cytat:
2008-04-08 00:07:24, MINIO pisze:
NISKO auto szyby na spacerowej (chyba taka ulica) STW craft i glassjan lub ew M&M tuning w sandomingo. Ja polecam Nisko. Szybko, sprawnie i niedrogo


Z atestem ? Mowie przede wszystkim o przednich..
A ten atest cos daje ?
pozdr.
  
 
potrzebuje caly tyl dobrze przyciemnic a przod tyle ile sie da, wiem ze ma byc 180 stopni widocznosci, nie chce miec problemow przy kontroli wiec jezeli atest cos mi ma w tym pomoc to oczywiscie z atestem
orientuje sie ktos ile wstepnie bedzie mnie to kosztowac?
  
 
ty zmierz sobie fabryczna jak bedzie przybrudzona i juz masz ponizej dopuszczalnej przepuszczalnosci
  
 
akoro tak mowisz to juz widac ze przedania odpada ale moze cos jednak da sie zrobic z przednimi bocznyi szybami, jeszcze zobacze jak to bedzie wygladalo u mechanika
  
 
skarap ma racje a tak na marginesie przednie szyby max 5% czyli brudne i juz jest max a klejenie folia ok ale dowodzik do zabrania.Atest nie ma czegoś takiego.nawet profesjonalna firma nie mam prawa wystawiać.Folia ma atest,szyba fabryczna tez ma atest ale połączenie folii i szyby nie i według prawa jest to nielegalne.szkoda ale prawda
  
 
No risk no fun
A auto z przyciemninymi tylko tylnymi szybami wyglada jak karawan albo samochod przedstawiciela handlowego. Fakt ze sam tak mam.. ale za tydzien mam przeglad i po nim kleje przody.
pozdr.
  
 
Mój ojciec przyciemniał w nisku na sportowej bodajrze.
Naprawde profi robota chłopaki warto im powierzyc auto i cena przystepna.Przodu nie dało rady przyciemnic bo wersja niemeicka yarisa ma szyby przednie 3% przekraczajace norme