Jakie świece do 1.6 16v - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-04-29 13:51:52, radekbox pisze:
bo te ngk nie sa platynowkami.... hehe, u mnie taki klucz pogial sie i i popekal w 100 miejscach a i tak nie odkrecilem


może w złą strone odkręcałeś
  
 
...no i cóż,że nie platynowe?
Auto przyjechało z Niemiec z gównianymi boshami i jakos szwab nie przejmował się,że na Motorcraftach nie jezdzi
Wiem,że NGK to nie to samo co Motorcraft ale dają radę i nie ma co narzekać
  
 
swiece boscha nie sa zle, u mnie tez byly (Boscha platynowki), jak kupowalem i dlugo potem tez i essi chodzil swietnie...


Cytat:
może w złą strone odkręcałeś


tak , na pewno...
  
 
ja juz na drugim komplecie tych NGK do 16v śmigam i wszytko ok
  
 
po wymianie pompy i sondy auto podczas jazdy zaczelo szarpac po jakims czasie ten objaw ustepuje czy to moze byc przyczyna swiec
  
 
Cytat:
2008-06-18 18:54:34, batuslubin pisze:
po wymianie pompy i sondy auto podczas jazdy zaczelo szarpac po jakims czasie ten objaw ustepuje czy to moze byc przyczyna swiec



Postawiłbym na kable wysokiego napięcia no i odrazu też świece , ja za komplet świec i kabli płaciłem niecałe 200 zł Oczywsicie firmy Motocraft

Pozdrawiam
  
 
wlasnie bylem przy aucie i zauwazylem ze na jedna swiece raz daje iskre a za chwile nie.dzieki za pomoc
  
 
Cytat:
2008-04-29 19:00:51, radekbox pisze:
swiece boscha nie sa zle, u mnie tez byly (Boscha platynowki), jak kupowalem i dlugo potem tez i essi chodzil swietnie... tak , na pewno...



A ja mam złe doświadczenia z Boschem i nie mogę polecić. Za to każdy zachwala Motorcrafta - i ja też! Nie ma jak oryginał.
  
 
pewniak to "motocraft" ja zwsze takie zakładam i jest git a wiemy że 16v jest czuły na te sprawy i czasem dochdać trzeba wymiane przewodów wysokiego napięcia.ja ostatnio kupiłem świece motocrafta po 29 zł za sztukę ale chodzą też i po 40 zł.


[ wiadomość edytowana przez: styhu dnia 2008-06-18 21:57:49 ]