Paintball

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Znalazłem ze jest cos takiego w stalowej dopiero sie rozkereca mało rozgłosnione to jeszcze jest odezwałem sie do własciciela i oto co mi napisał
"
Witam Pana.
Dziekuje za zainteresowanie naszym ośrodkiem i naszą ofertą.
Dysponujemy w tym momencie ośmioma kompletami do gry w paint balla.
Na jeden komplet składa się:
-marker(karabinek)
-butla
-maska
-odziez ochronną(jezeli ktos nie bedzie miał swojej)
-100 kulek
Cena wypożyczenia jednego kompletu to 40 zł.Po wykorzystaniu kulek mozna je dokupic.Cena jednej sztuki to 0,20 zł.
Terenu do zaoferowania w zabawe w "wojne"mamy wiele.Może to być teren leśny(las w Sochach)albo np teren nad Sanem bardzo fajnie uformowany lub
też teren na obszarze naszego osrodka.Jest również mozliwość dojechania przez nas do do klienta jezeli dysponuje własnym terenem.
Jezeli chodzi o terminy to w tej chwili mamy wolno caly maj oprócz 04.05 ponieważ organizujem piknik.Wolne terminy oczywiśie mogą se zmieniać ponieważ
jest duże zainteresowanie ta zabawą oraz naszym ośrodkiem."


Czy byłby ktos z was chcetny na cos takiego bo ja z wielka checia bym sie wybrał. Jak cos to piszcie mozna zamówic i sie wyszalec i jak cos to na kiedy

  
 
Byłem już na tym i zabawa jest przednia Minusem jest mało kulek bo jednak 100 da sie szybko wystrzelać ale można sie wcześniej zrzucić i kupić wiecej na allegro Jak coś to ja bym sie łapał
  
 
Ale nie wiem czy sie zgodza na to aby mozna miec własne kulki
  
 
w sobote do poludnia z mila checia, i pewnie bylby ze mna jeszcze 1 gosc blizej weekendu dalbym infop na 100 procent (powiedzmy w czwartek lub piatek rano
  
 
w czerwcu pisze sie na jadke
  
 
spoikojnie narazie sie wstrzymaj rapido gonzalesie :d

chlopaki musza potrenowac napelnianie butli.

bez obrazy bo pewnie 1 raz mieli klientow, ale przygotowac sie mogli
  
 
Niom ale nie było tragicznie
Mi sie tam bardzo podobało
Przy okazji znalazłem taniej i tez w stalowej ale jeszcze sie nic nie ugadywałem może ktoś byłby chętny na niedziele popołudniu jak coś


A tak było w sobote rano



To sa akurat zdjecia grzechotnika
Dziekuje za zajebista zabawe Czarkowi Grzechotnikowi i innych co tam byli oby do nastepnego

[ wiadomość edytowana przez: GEOO dnia 2008-05-06 12:56:36 ]
  
 
Fajnie że ktos sie juz bawi w wojne ja sie łapie ale ze swoim sprzetem.czekam na info o nastepnej wojnie
  
 
Cytat:
2008-05-07 21:42:11, _VILLI_ pisze:
Fajnie że ktos sie juz bawi w wojne ja sie łapie ale ze swoim sprzetem.czekam na info o nastepnej wojnie



Vili to strzelanie kulkami, twojego sprzetu nie potrzebujemy do tego, tobie moze sie jeszcze przydac
  
 
ja już nie jestem w wojsku ale wspomnienia mam ok związane z nim wiec chetnie poszczelam i pobawie sie w wojne.zobaczymy co pozostało mi ze szkoleń w Czerwonych Beretach.Więc czekam na info i w teren KOTY
  
 
Cytat:
2008-05-09 12:55:46, Pingu pisze:
Vili to strzelanie kulkami, twojego sprzetu nie potrzebujemy do tego, tobie moze sie jeszcze przydac



Hehe wlasnie, wystrzela wszystkie "kulki" i pozniej zostana tylko slepaki . A nowego malego villego nie bedzie.
  
 
Spoczko.spoczko Gallusik mi sie tam nie brakuje kulek .Nie pisac o głuputach tylko kiedy sie bawimy
  
 
A wiec mam gościa co wypożycza sprzet 30zł na cały dzieć bez kulek.Kulki we własnym zakresie ale ile kto chce.Zestaw marker pełna butla co2,maska , ubranieDOWOLNE MIEJCE poprostu daje sprzet a my jedziemy wlas nawet w bieszcady ma 6 kompletów.Jak co to pisać sie i idziemy na wojne
  
 
no to ja jestem chętny. akurat na ten weekend bede w stali wiec mozna cos zamotac. trzeba by bylo tylko jeszcze zamotac osoby.
widze ze na razie jestes ty, geo (moze jego 2ga poloweczka), ja, moze gallus). jesli by tak to wygladalo to brakowalo by nam jeszcze jednej osoby. znajac zycie grzechotnik nie bedzie sobie potrafil odpuscic i zalozy orzeszka
teraz tylko pytanie, czy w stali mozna kupic kulki w rozsadnej cenie i drugie - na ile starczy 1 butla?
  
 
W stalowej kulki w dobrej cenie ciężko dostać. Ja jak z klasą wybierałem sie na Paintball zamówiłem sobie z allegro 500szt. za bodajże 40zł.
  
 
ja i Geo juz sie zdecydowalismy, Villi chyba tez... kupyjemy tipmanny

kto sie dolancza ? bedzie niezla rozpierducha :]
  
 
Prawda ja pewnie pod koniec miesiąca lub na początku przyszłego będę posiadał swój sprzęt wiec można by sie wybrac jak już będziemy mieli z czarkiem markery na jakieś strzelanie reszta chętnych może wypożyczyc sprzęt. Jeśli będą chętni to sie znajdzie gdzieś sprzęt i w las!!!!!!
  
 
Heja
Niom i znalazłem sprzęt. Wybieramy sie w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej w piątek (04.07.2008r)
kto jest chętny koszt wypożyczenia to 30 zł w cenę wchodzi marker maska, gaz i 100 kulek pojedziemy do Janowa lubelskiego a później do miejscowości Łysaków (ok 25 km od stalowej)
Zadeklarowali sie
1)Geoo i Monika + 1
2)Kosa i Marzena
3)........ kto jest chętny????
Będziemy pewnie grać od 16-17 jakieś 3 godzinki najlepiej aby nas było jakieś 10 osób (tyle maja zestawów do wypożyczenia)
Wiec jedziemy panowie i panie
  
 
Niom I chyba sie ekipa zebrała
1) Geoo i Monika
2) Kosa i Marzena
3) Rapcio
4) Leszek i Anka
5) Arek i ......... ( nie znam imienia ale to kobieta)

Wiec plan jest taki piątek godz 15 30 stacja lotos wyjeżdżamy i sie bawimy