Koszt CB

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ile trzeba byloby wydac na sredniej klasy radio z antena??
nieznam sie wiec wole zapytac niz wtopic kase
  
 
Tyle!...z niewielką bardzo tolerancją...Uwierz i nie kombinuj

[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2008-05-01 22:20:53 ]
  
 
zgadzam sie w 100%
  
 
3 i pół stówy to optymalna kwota. Ja tyle wydałem za proste radyjko z metrową antenką i wystarcza w 100%. I szukając radia zapomnij o gadżetach i bajerach.
I tak używam zwykle dwóch - vol i squelch. Sporadycznie ch+ i ch-. Reszta zbędna i w aucie nieprzydatna zupełnie!
  
 
Cytat:
2008-05-01 22:12:28, patrykowski pisze:
Ile trzeba byloby wydac na sredniej klasy radio z antena?? nieznam sie wiec wole zapytac niz wtopic kase


midlanda radia sa dobre tylko bez zbednych bajerow ja dalem za radio 250 a za antene metrowa 100 tylko nie kupuj cobry tragedia
  
 
ja mam unidena 510 + antene president OHIO - smiga pieknie. Wydaje mi sie ze podstawa jest dobra antena...
zwroc uwage jaka dluga antena bedzie CI pasowala, ja kupilem dluga i zmienalem po miesiacu bo mnie szlag trafial przy wjezdzaniu do garazu
  
 
Cytat:
2008-05-03 21:11:25, iampinki pisze:
ja mam unidena 510 + antene president OHIO - smiga pieknie. Wydaje mi sie ze podstawa jest dobra antena... zwroc uwage jaka dluga antena bedzie CI pasowala, ja kupilem dluga i zmienalem po miesiacu bo mnie szlag trafial przy wjezdzaniu do garazu



ja garazu niemam niestety wiec ten problem niebedzie mnie dotykal jak narazie
  
 
Cytat:
2008-05-04 08:46:23, patrykowski pisze:
ja garazu niemam niestety wiec ten problem niebedzie mnie dotykal jak narazie



Ale spotka Cię inny problem - gdzie upchnąć 1,5 metrową antenę.
  
 
moim zdaniem antena cb będzie troche komicznie wyglądać w Favoritce no ale jeśli potrafisz wyciągać z tego bolidu jakieś kosmiczne prędkosci w drodze do pracy to koszt radia zwróci ci się przy pierwszej trasie
  
 
Cytat:
2008-05-06 22:24:21, aksel86 pisze:
moim zdaniem antena cb będzie troche komicznie wyglądać w Favoritce no ale jeśli potrafisz wyciągać z tego bolidu jakieś kosmiczne prędkosci w drodze do pracy to koszt radia zwróci ci się przy pierwszej trasie



autko bez problemu pojedzie z te 140 km/h(wiecej mi nawet niepotrzeba)a gdybys mnie znal troche lepiej to bys widzial i pewnie bys slyszal jak jeździelm maluchem w ktorym bylo wiecej szpali i pianki montazowej niz mataluno chyba ze to nic dla ciebie jazda ok 120-130 km/h malaczem wiec moze i komicznie bedzie wygladac ale przyda sie a pozatym przytych smiesznych zakazach 40-50 km/h mozna dostac pare stowek mandatu a naco i poco komu to potrzebne??


[ wiadomość edytowana przez: patrykowski dnia 2008-05-06 23:11:26 ]
  
 
Cytat:
2008-05-06 22:24:21, aksel86 pisze:
koszt radia zwróci ci się przy pierwszej trasie



Albo po 3 latach jak mnie by się zwrócił.
  
 
Cytat:
2008-05-07 09:23:19, piotr_ek pisze:
Albo po 3 latach jak mnie by się zwrócił.


wszystko zalezy kto jak i gdzie jeździ
  
 
Cytat:
2008-05-07 10:55:57, patrykowski pisze:
wszystko zalezy kto jak i gdzie jeździ



Rozumiem, że tylko autostrada i tylko 180 km/h. No bo raczej ciężko jest wpadać na każdy patrol z suszarką, gdyż najczęściej nie ma takiej możliwości, gdyż wleczemy się za ciężarówką lub w 2 km sznurze aut i wyprzedzanie jest bez sensu.
Aha... anteny za dużej do skodówki nie montuj, bo Ci auto się przewróci
  
 
Cytat:
2008-05-07 11:00:09, piotr_ek pisze:
. Aha... anteny za dużej do skodówki nie montuj, bo Ci auto się przewróci



hehehe