Jeszcze o zmianach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przynudzam wiem, ale krótko :
1) strona http://www.motoforum.pl/Forum jest IMO super pod wzgledem formy - czytelnie, prosto, szybko (jak u Was ?). Dało by się tak ?
2)Sam prosiłeś o zmiany więc masz - czemu krzyczysz ? Skąd ten nerw cytat: "jakbym tak reagował (...) to byłbym po trzecim zawale a tam mam pierwszy przed sobą" a szkoda by Ciebie było ...
3)O trudnościach pisałem dlatego że było nieczytelnie napisane które hasło kiedy zmieniam a nie z powodu technicznych trudności
4)2.0 16V to silnik który kiedyś wstawię - pomarzyć nie wolno ?
5)Rozumiem że wkurzyła Ciebie moja uwaga ad. 'ortografów' - no cóż - nie lubię i czasem nie mogę wytrzymać - mimo upływu lat "online' jakoś się nie przyzwyczaiłem... I wcale nie wątpiłem ani się nie martwiłem - coś taki wybuchowy ? Prześpij się
6)Co z regulaminem ? Jakieś restrykcje ? Zgodziłem się i nie wiem na co ...
7)Mi też się podoba - bardziej "może być" niż "super!" ale to przecież okres docierania ... Jeżeli będziesz informatykiem to przyda Ci się taka zaprawa - nie ma to jak wdrażanie oprogramowania w firmie - wiem coś o tym
Pozdrawiam Wszystkich!
  
 
1) Mi sie takie forum wyjatkowo nie podoba. Przy wiekszej liczbie odpowiedzi robi sie nieczytelne. Rownie dobrze mozna bylo zalozyc liste newsowa.
2) No comments
3) No comments
4)Wolno
5)Co do bledow kazdemu sie zdarzaja i zapewne niedlugo wszystkie przeoczone przez Lasombre "bugi" zostana poprawione.
6) O wlasnie gdybym ja zarzadzal tym forum dostal bys ostrzezenie lub bana. Dlaczego ?
Zakladasz topic i zamiast dodawac posty w zalozonym przez siebie topicu zakladasz nowy ( pomijam fakt ze zalozyles dwa takie same). Chyba ze pomiedzy tym a poprzednim topiciem jest jakas subtelna roznica ktorej ja nie widze. Proponuje podszkolic sie troszeczke w Net etykiecie bo nie osobiscie denerwuje takie postepowanie. Pozdrawiam Maciek
Oczywisice to tylko moja skromna opinia.



[ wiadomość edytowana przez: PoLaRoS dnia 2002-09-09 16:13:36 ]
  
 
2002-09-09 14:00:08, PoLaRoS pisze:
1) Mi sie takie forum wyjatkowo nie podoba. Przy wiekszej liczbie odpowiedzi robi sie nieczytelne. Rownie dobrze mozna bylo zalozyc liste newsowa.

Jak to szło ? Non discutant de gustibus ?

2) No comments
3) No comments

znaczy źle czy dobrze ?

4)Wolno

Znaczy pozwalasz ? Oj stary - chyba mnie z kimś pomyliłeś
na starym forum byłem Jackiem ("pechowym")

5)Co do bledow kazdemu sie zdarzaja i zapewne niedlugo wszystkie przeoczone przez Lasombre "buki" zostana poprawione.

A co ja napisałem innego ?

6) O wlasnie gdybym ja zarzadzal tym forum dostal bys ostrzezenie lub bana.

No właśnie dlatego niektórzy byli przeciwko klubowi z rejestrowanymi userami. Nie znasz sprawy a już chcesz kogoś banować.

Dlaczego ?
Zakladasz topic i zamiast dodawac posty w zalozonym przez siebie topicu zakladasz nowy ( pomijam fakt ze zalozyles dwa takie same).

Już wyjasniam : Tamten topic zszedł na inne tematy a mnie nie było od czasu wysłania tamtego posta online więc uznałem za słuszne aby nie odgrzewać starych "nadgryzionych" postów i dać nowy topic tym bardziej że raczej średnia (co najmniej) jest ilość postów i nowy nie zaszkodzi sprawie. Generalnie zgadzam się z Tobą że tak się nie robi i raczej tak nie robię.

Chyba ze pomiedzy tym a poprzednim topicem jest jakas subtelna roznica ktorej ja nie widze.

Hmmmm.... w zasadzie topic jest inny

Proponuje podszkolic sie troszeczke w Net etykiecie bo nie osobiscie denerwuje takie postepowanie.

Oj nie denerwuj się tak! Najpierw Lasombra teraz Ty - coście tacy nerwowi ?? Taka ładna pogoda, w pracy luz - spoko jest!

Pozdrawiam Maciek
Oczywisice to tylko moja skromna opinia.

A moja opinia jest taka że nie miałeś się do czego przyczepić.
Ale dzięki i za to.
Niemniej na szczęście tak łatwo nie tracę dobrego humoru - Fura chodzi jak marzenie, guz na oponie wyskoczył jak diabli - bicie jest zatem diabelne ale czytam topiki o oponach więc choćby ich było ze 30 - nie narzekaj - mi się przyda muszę po wypłacie coś szarpnąć. Gaz zatankowany - niestety po podwyżce - 1,10 było 1,04...Ale olać te 0,06 Nic się nie psuje, naprawiłem ostanio klika drobiazgów z instalacją oświetleniową - jest świetnie! Więc po co psuć nastrój, nie ? I to jeszcze "skromnymi opiniami"
Pozdrawiam serdecznie wszystkie marudy i całą resztę naszego klubu! Oby jutro było tak piękne jak dziś
  
 
Jacenty mam takie skromne pytanie, bo troche sie pogubilem do kogo kierowales tego posta? bo zadnych tekstow odnosnie adresata nie wyczytalem

Co do twojego drugiego identycznego tematu to juz jest skasowany.

Po drugie nie szalej bo dostalem na skrzynke dwie skargi na ciebie o podobnej tresci, ktorej nie przytocze z racji tego ze nie wypada publicznie tego pisac.

Po trzecie ja do ciebie nic nie mam ale jesli bede dostawal wiecej takich wiadomosci pochlebnych o tobie to bede sie musial zastanowic nad zaistniala sytuacja.

PoLaRoS sie nie denerwuje tylko dziwi, przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. I napewno nie denewruje sie tak jak ja, bo wtedy na pewno na jednym emotionie by sie nie skonczylo ( takim = )

Pozdrawiam
Lasombra

Ps. Skoro tak sie cieszysz zyciem to prosze nie szalej i nie doprowadzaj do sytuacji kiedy dostaje na skrzynke opinie o tobie, ok?
Ps2. Forum ma po to rejestracje użytkowników żeby uniknąć różnych niekoniecznie sympatycznych sytuacji i po to byśmy rozmawiali tylko w naszym gronie. To jak policja, niby denerwuje ale istnieje dla twojego dobra.
  
 
2002-09-09 20:39:16, Lasombra pisze:
Jacenty mam takie skromne pytanie, bo troche sie pogubilem do kogo kierowales tego posta? bo zadnych tekstow odnosnie adresata nie wyczytalem

To poczytaj dokładnie!
Choćby słówko "miałeś" mówi do kogo to piszę!

Co do twojego drugiego identycznego tematu to juz jest skasowany.

To i dobrze. Zapomniałem wyjaśnić czemu powstał - ano podczas wysyłania wyleciał błąd 404 - chyba wiesz co to znaczy. Zrobiłem F5 i wtedy poszło. dopiero później zobaczyłem że 2 razy.

Po drugie nie szalej bo dostalem na skrzynke dwie skargi na ciebie o podobnej tresci, ktorej nie przytocze z racji tego ze nie wypada publicznie tego pisac.

1) wyślij na priva
2) sprawdź IP bo jakos nie widzę czemu podpadłem... a w sieci siedzę nie od dzisiaj...

Po trzecie ja do ciebie nic nie mam ale jesli bede dostawal wiecej takich wiadomosci pochlebnych o tobie to bede sie musial zastanowic nad zaistniala sytuacja.

Tu mnie wq*.* na maxa. Masz ciągoty adminitratorskie ? Władza uderza do głowy ? To wypisz mnie z klubu (to jest moja serdeczna prośba).
Nie mam zamiaru udzielać sie w kółku wzajemnej adoracji.
Sam jestem administratorem ale takich zachowań nie rozumiem.
Poza tym napisz w regulaminie za co dostaje się bana u Ciebie - niech to będzie przestrogą dla innych.

PoLaRoS sie nie denerwuje tylko dziwi, przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie.

To kurwa złe odniosłeś wrażenie!!
cytat : "nie osobiscie denerwuje takie postepowanie" gdzie "nie" miało być "mnie" probably tylko ze zdenerwowania dał literówkę

I napewno nie denewruje sie tak jak ja, bo wtedy na pewno na jednym emotionie by sie nie skonczylo ( takim = )

I sam sobie przeczysz ... raz piszesz że nie denerwuje a drugi że owszem... zastanów się co pan piszesz.

Pozdrawiam
Jacenty

Ps. ja do ciebie nic nie mam
  
 
Powstrzymam sie od jakich kolwiek komentarzy na temat twoich wypowiedzi i samego ciebie ok? Robe tak bo nie mam zamiaru tracić czasu na rozmowe kóra jest bezsensu.

Pozdrawiam
Lasombra
Ps. Ale jesli padnie wobec mnie, PoLaRoS'a jeszcze jakieś słowo to rozpoczne rozmowe od nowa.
  
 
jak nie masz nic do powiedzenia po co w ogóle mnie wkurzałeś ?
argumenty się skończyły ?
  
 
Miałem jużnie pisać, ale po przeczytaniu twojego bezczelnego posta doszedłem do wniosku że jednak ci odpowiem.
Jeśli masz jakiś problem to idz do lekarza, i nie wyprowadzaj mnie z rownowagi, .
TO JA CIEBIE WQURZAM? oj przepraszam najmocniej, nie miałem zielonego pojecia, dziwne bo odniosłem zupełnie odmienne wrażenie...

Argumenty mi się nie skończyły tylko uważam dyskusje z tobą za kompletnie jałową.

Pozdrawiam
Lasombra

PS. Jeszcze raz sie odezwiesz do mnie na tym topicu to go zablokuje bo nie mam zamiaru sie tutaj klocic rozumiesz?????