WAKACYJNE SPOTKANIA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich !!!

W zwizku z tym że czas urlopowy w pełni i spora część z nas gania po naszym pięknym kraju mam taka propozycję:

Może jakieś małe spotkanka "miejscowych" z "przyjezdnymi"?

Ja np zamierzam przetaskać się w ciągu dwóch tygodni przez okolice Biebrzy, potem kochane Mazurki, potem śmierdzący Bałtyk i powrót przez okolice Torunia.

Jacek
  
 
W połowie sierpnia będę prawdopodobnie w Białej Podlaskiej.
To po środku pomiędzy Lublinem (Jasiu), Białystokiem (Grzegorz).
A jechać będę przez Kielce, Puławy (jakoś tak), ale nocą, więc...
Będę o Was pamiętał chłopaki (nie wyłączć komórek proszę )
  
 
Jak Baltyk i Toruń to zapraszamy do 3miasta a może nawet wpadniesz to Starogardu?
Zapraszamy i czekamy.
Pozdrawiam.
Kozik.
  
 
A jak ktoś będzie przejeżdżał może koło Bydzi lub prze nią samą, to też niech da znać.
  
 
Ketrzyn dokladnie.Gdyby cos wilczy szaniec,gizycko,mragowo ale prosze po 18 bo bede ostro zarabial ciezkie pieniadze na bolida
  
 
Jeśliby ktoś był na Krymie w 2 poł. VIII, to zapraszam
  
 
Mariusznia, szkoda ze w II połowie. Bo ja jadę tam w sobotę. He he he.
Dwa tygodnie z zajebiście tanią wódą i trawą i pięknymi widoczkami.

Wczoraj zmieniły mi się plany i zrezygnowałem z Polski.

Mariusznia a Ty jak tam jedziesz i na ile?

Jacek
  
 
Ja jadę najprawdopodobniej 9 sierpnia do Kazimierza Dolnego nad Wisłą, może ktoś z Was też tam będzie to wypijemy pifko
  
 
Jadę z jakimś krakowskim biurem podróży ("Odegona", czy jakoś tak) w dn. 14-29 VIII. Dojazd zapewnia biuro . Podobno jest tam super (z relacji znajomych z zeszłego roku).
  
 
Zazdroszczę Ci...Też słyszałem ,że jest tam super.
Może by tek kiedys. się tam wybrać ładziankami, tak jak planowaliśmmy wyjazd do Estonii???
  
 
1 sierpień - Kraków (od południa do nocy)
2-10 - Słowacja - Tatry Wysokie

PS. Jak ktoś będzie w 3mieście to prosze dać mi znac - tel. w profilu.
  
 
No to pierwszego powiniem być w Kraku(piątek) . Wiec jesłi nie wyjadę na weekend w góry- może się spotkamy????
Daj znać jak już będziesz juz w krakowie lub dzień wcześniej.
Mój tel kom jest cghyba w profilu (możesz wysłać SMS-a) - oddzwonię
Pozdr
Paweł
 
 
Cytat:
2003-07-23 10:08:57, pawel_krakow pisze:
Zazdroszczę Ci...Też słyszałem ,że jest tam super.
Może by tek kiedys. się tam wybrać ładziankami, tak jak planowaliśmmy wyjazd do Estonii???



Zobaczymy... W każdym zrazie porozmawiam sobie po rosyjsku i - mam nadzieję - zobaczę duuużo ŁADnych ŁAD

Ty też nie masz co narzekać Pawełq -> Słowenia jest wg mnie r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-a

Co do wspólnego wyjazdu -> jak już pisałem w innym wątku -> jestem za takim wspólnym wyjazdem za wsch. granicę. Tylko faktycznie trzeba tam wpierw załatwić sobie jakiegos tubylca z kontaktami, miejsca do spania, etc.

[ wiadomość edytowana przez: mariusznia dnia 2003-07-23 17:55:28 ]
  
 
Paweł 100% dam ci znać! Myślę o maślance w jednej z knajpek w na rynku
  
 
Racja Mariusznia - nie narzekam, bo było OK.
Ale masz racje - jesłi chodzi o wrażenia z podróży i widoki- Słowenia zrobiła na mnie najlepsze wrażenie, tym bardziej,ze opuszczałem czesto gęsto autostrade i zapuszczałem sie troche na boczne drózki( szczególnie ładnie było za Ljubljaną). Choc Włochy sa ponc piekne tym bardziej , im bardziej pojedziesz na południe)np. Gargano) ale tam wtym roku niestety - nie dotarłem.
A propos Ukrainy- ten mój znajomy, który przywozi mi czesci jest z Odessy i również tam ponoć atrakcji teraz juz nie brakuje, ale o Krymie naopowiadał mi tez cudów .Szczególnie polecał mi nurkowanie - Mariusznia- nurkujesz????
Jesłi tak to pewnie bedziesz miał co opowiadać po powrocie...
  
 
Cytat:
2003-07-23 23:52:19, pawel_krakow pisze:
Szczególnie polecał mi nurkowanie - Mariusznia- nurkujesz????



Nurkuję z fajką, ale mi koło moich superwąsów woda przecieka do maski i mam... mokro w nosie Wąsów nie zgolę za żadne skarby, więc zwykle napełniam fajkę kamforą i sobie kopcę na brzegu (to bezpieczniejsze, choc nos się może przypalić)

[ wiadomość edytowana przez: mariusznia dnia 2003-07-24 10:18:43 ]
  
 
Dziś króciutki spocik zorganizowalismy sobie z dobrym w Łodzi. Powodem mojej wizyty było głownie - przepiekne , chromowane, orygianlne lusterko do ŁAdy...Andrzeja_ Kraków czyli zileonej 2101.
ALe Dobry pokazał mi też co mozna wyczyniać taką 2103 z silnikiem 2,0.Piekne))
No a potem byłem w Warszawie , gdzie dopadła mnie na mokotowie straszna ulewa.Przejeżdżalem też przez Łowicz bo chciałem zobaczyć nowiutki nabytek Lewego - ale on był właśnie wtedy w wrszawie - wiec moze uda sie następnym razem. W kazdym razie urzadzilismy sobie zLewym pogawędki - przez telefon

Paweł
  
 
Cytat:
2003-07-29 22:43:43, pawel_krakow pisze:
Przejeżdżalem też przez Łowicz bo chciałem zobaczyć nowiutki nabytek Lewego


Co do nowego nabytku Lewego to można zauważyć pewną ciekawostkę. Otóż jak niektórzy chyba zauważyli, na tablicach rejerstracyjnych jego nowej Samary, cyfry to... 2107. Kurcze, ta łada to 2109, to przy pierwszej rejerstracji pierwszy właściciel nie mógł sobie załatwić właśnie 2109? A nie tam 2107, czyli zupełnie inny model .
Z kolei co do ciekawych zbiegów okoliczności, związanych z tablicami rejerstracyjnymi, to fajnym przypadkiem jest też Lewar/Juras. Otóż jego litery to GAZ. No przecież on ma ładę, czyli VAZ-a, a nie GAZ-a. A litery GAZ.
  
 
Pawełku nie przesadzaj co to za spocik trwał chyba niecałe 5 min i bardzo Cię za to przepraszam ale jak widziałeś nawet jak się trzy min do pracy spóźnię to już mnie wyglądają a tak chciałem dłużej z tobą pogawędzić ale mam nadzieję że jeszcze będzie nie raz okazja