Zapala sie stop na desce

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moze ktos wie co moze byc przyczyna zapalania sie swiatla stop na desce rozdzielczej przy gwaltownym chamowaniu?Oglnie po szybkim wdepenieciu sie tak dzieje.Za malo plynu?Sprawdzalem nie jest tak zle.
  
 
Dolej do pelna i sprawdz jeszcze raz.
  
 
dwie mozliwosci pierwsza bardziej prawdopodobna malo plynu 2 mniej sprawdz krancowke od recznego czasami jak masz luzy na recznym moze sie zapalac wyl jest pod dzwignia recznego
a do pelna nie dolewaj tylko do znaku max bo jak bedziesz wymienial klocki hamulcowe to ci sie rozleje

[ wiadomość edytowana przez: jurek_bromba dnia 2003-07-09 11:25:00 ]
  
 
W mojej samarce tak też robiło i okazało się żwe mam walnięty czyjnik przy zbiorniczku płynu hamulcowego. Jak wymieniłem to było ok.
Pozdrawiam.
Kozik.
  
 
według mnie masz za malo płynu. ja tak miałem oststnio. wystarczy że tylko troszke brakuje płynu i już swjeci
  
 
masz za mało płynu, albo kończą Ci się klocuszki i spadł poziom płynu, dolej go troszeczke i sprawdz
  
 
DOLEJ PŁYNU DO MAXIMUM (POWINNO BYĆ ZAZNACZONE NA ZBIORNICZKU),EWENTUALNIE (JAK JUŻ WSPOMNIANO) TO CZUJNIK. ZNAJDUJE SIĘ W "NAKRĘTCE"OD ZBIORNICZKA. SPRAWDŻ KABELKI DOCHODZĄCE DO NIEGO.
POZDRAWIAM
  
 
Sprawdz czy nie masz dziurawego i lekko przytopionego pływaka czujnika ( przy zakrętce zbiorniczka)
Andrzej

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2003-07-10 14:59:06 ]
  
 
czujnik latwo sprawdzic. Mozesz ew. nim troche poruszac, bo moze sie zasyfil.
ale prawdodpodobnie plyn poszedl w przewody. Tez to mialem, jak dalem nowe kloce to mialem ledwo minimum, ale nie dolewalem (typu: zrobie to pozniej) i po jakis czasie migac zaczelo. Dolalem plyn i spoko.
dopiero jak dolewka nie pomoze, albo sytuacja szybko sie powtorzy, trzebabuy poszukac jakis nieszczelnosc. A w sumie to i bez tego mozesz sprawdzic szczelnosc ukladu. Nie zaszkodzi.adasco
 
 
Wymienialem klocki i troche plynu ubyło reczne tez robilem wiec popatrze.Jak plyn tam siedzi fabrycznie cos zielonego plywa?.
 
 
Witam, Jak płyn masz w porządku to możliwość jest tylko taka że zblokowało czujnik poziomu płynu w korku zbiorniczka. Na całe szczęście jest rozbieralny także wystarczy rozłożyć go na części pierwsze i wyczyścić. Powinno pomóc.
  
 
Na początek rozbierz pływak i tam mogło sie zasyfić,mógł sie równierz zawieszać tak było w moim przypadku.Wyczyściłem wszystko i wróciło do normy.miłej zabawy
  
 
Plynu jest z 5mm ponizej max wiec pewnie cos z tym czujnikiem .Pogrzebie jak sie pogoda poprawi.Dzieki.
  
 
U mnie tez tak bylo jak mi popekaly kanaliki. A jak to nie to to czas wymienic okladzinki i klocki. A jak to nie pomoze to wyjmij diodę, tak zrobilem z rezerwą jak mnie wqr*****