XVII - koncert życzeń / burza mózgów - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
PIŁAWA !!! Opatrzyła się Wam ta piękna miejscowość ? Każdy by chciał blisko, a najlepiej pod własnym domem
  
 
Tylko Gumbas zapomniałeś, że te propozycje są dla mnie blisko, ale w związku z tym jestem świadom, iż organizacja Party spada na nasze śląskie barki (czyli chyba mnie i Pabela)
  
 
Cytat:
2008-05-15 20:50:18, Szcurek pisze:
Tylko Gumbas zapomniałeś, że te propozycje są dla mnie blisko, ale w związku z tym jestem świadom, iż organizacja Party spada na nasze śląskie barki (czyli chyba mnie i Pabela)


Hej

Spoko, spoko, ciało doradcze w osobie Vetsów będzie czuwać i nie zostawi Was bez pomocy

[ wiadomość edytowana przez: mayster dnia 2008-05-15 21:11:07 ]
  
 
Cytat:
2008-05-15 20:50:18, Szcurek pisze:
Tylko Gumbas zapomniałeś, że te propozycje są dla mnie blisko, ale w związku z tym jestem świadom, iż organizacja Party spada na nasze śląskie barki (czyli chyba mnie i Pabela)

ale dla innych dalekooooooooooooo
  
 
ale co to dla naszych Omeszek wszedzie blisko
  
 
Na pobyt proponuję miejsca, które znam. Gorzej jest z terenem do pościgania się, ciągle szukamy czegoś sensownego.
Gumbas nie marudź, bo z Warszawy akurat to dojazd jest bardzo dobry. Gorzej z północy Polski, chociaż i tak Górny Śląsk jest dość dobrze skomunikowany, ale niestety to jest południe i ze Szczecina trzeba jechać prawie 10 godzin, z Białegostoku, Olsztyna czy Gdańska około 6-7.
Mayster dzięki, wiadomo że przecieraliście wiele szlaków na tej wyboistej drodze i w razie wyboru którejś z moich propozycji wasza pomoc będzie bezcenna, ale dopilnować wszystkiego jednak będziemy musieli osobiście.
  
 
Osobiscie mialem na oku ten osrodek
Szczeliniec
Minusem jest tu brak lotniska ,a do Brzegu to kawal drogi...
Plusem to piekne widoki i klimat ,cisza ,na osrodku duzy parking,jedzonko sprawdzone i dobre(sniadania,obiady,kolacje) bar tez jest
Bede poszukiwal dalszych miejscowek.
Pozdrawiam Wojtek
PS.Ps.Dodatkowa nowa konkurencja mogloby byc dojscie na jakis szczyt wyznaczony na mapie .Grupki po 10 osob cos jak bieg na orientacje...Nie zawsze musimy dosiadac naszych Bestyjek ,a ruchu niegdy za wiele ...Po drodze mozna podziwiac piekne widoki, uraczyc sie piwkiem lub czyms mocniejszym hahaha..byle by dojsc liczy sie zabawa..


[ wiadomość edytowana przez: WoSiU dnia 2008-05-16 09:28:31 ]

[ wiadomość edytowana przez: WoSiU dnia 2008-05-16 09:30:29 ]
  
 
Cytat:
2008-05-16 09:05:31, WoSiU pisze:
Osobiscie mialem na oku ten osrodek Szczeliniec Minusem jest tu brak lotniska ,



eee, lotnisko musi być.
jak na razie rejon Piławy ma dla mnie same plusy - równy szeroki i przyczepny pas, blisko nocleg, piękna okolica...

swoją drogą, w rejonie Szczelińca są takie fajne zakrętasy, że zamykając parę km drogi mielibyśmy OS na maxa
  
 
nie ma lotniska, nie ma zlotu - szukać dalej
  
 
7gsi racja OS bylby fajny ..Z lotniskami u nas ciezko ,na weekend zajade do Brzegu zobaczyc jak to wyglada
  
 
Cytat:
2008-05-15 12:08:15, marekcaramba pisze:
...../Sołtys/.....do końca życia zniechęca się do Omegi... a o to nam nie chodzi



Mowy nie ma nigdy się nie zniechęcę do Omegi.

Vote za centralną Polską - Słok reaktywacja?
  
 
Wreszcie moja propozycja, ale na początek mały wstęp

Lotnisko na zabawy - super
bez lotniska nie ma zlotu, ale lotnisko to tylko prosta
przydałby się tor... takie plany były...

Niestety w Polsce mamy 4 profesjonalne tory

1. Poznan - po za naszym zasiegiem
2. Słomczyn -Rally Cross
2. Miedziana góra - kielce
ten ostatni szczególnie przykuł moją uwage
ale cena powala 450/h i nie wynajmuja całego toru
tylko część gdyż pozostały fragment jest droga krajową

Idąc tym tropem zacząłem szukać czegoś w promieniu 200km
ode mnie czyt. Centralna Polska

Lotniska drogie - Szcurek wszystko obdzwonił

ale oprócz autodromów mamy też kartodromy...

Kartodrom w Wyrazowie pod Częstochową
Miejsce gdzie swoją kariere zaczynali Robert Kubica
i Michael Schumacher

Plan toru z lotu ptaka


Ośrodek Posmyk - jest w Kokotku nad jeziorkiem na ok 80os.
oddalony o ok. 30km
Domki 4os. standard conajmniej jak w Piławie

Termin 25-28.09.08

Koszty...

Podobne jak ostatnim razem, bedziecie zainteresowani beda koszty
Ale jestem pewien, ze nie powala na kolana

Miejsce

miejsce gdzie imprezy organizuje wiele klubów
miedzy innymi: zamknięcie sezonu driftingu z polodym na czele
(moze Szefer wpadnie ), czy BMW winter cup 2008

To jest moja propozycja miejsca, jesli stwierdzicie
Tak, chcemy w wyrazowie beda konkrety
zarowno dotyczace atrakcji jak i planu zlotu

Naturalnie beda zabawy na torze Rajd + pakiet standard

To tyle, całość informacji zbierana i weryfikowana wraz ze Szcurem


  
 
Dzięki Pabelo za streszczenie tematu.
Dodam jeszcze trzy grosze.
Na chwilę obecną do dyspozycji są trzy pierwsze weekendy września.
Pojemność ośrodka jest nawet trochę większa, gdyby jednak nie wystarczyła, to w odległości kilku kilometrów jest Silesiana
Wszystko to w środku lasów lublinieckich, ale sieć dróg asfaltowych w okolicy jest wystarczająco gęsta do zorganizowania rajdu.
  
 
POKOJE
40 zł
za osobę

w tym osrodku od pabelo ceny przyzwoite naprawde i widac ze po zdjeciach tez ok.
  
 
W Posmyku wychodzi 30 zł od osoby za dzień, domki dwupokojowe, czteroosobowe, standard wyższy niż w Piławie. Silesianę podałem jako rezerwową dla chętnych w przypadku zbytniego zainteresowania i braku miejsc. Z kilkoma kilometrami odległości przesadziłem, będzie niecały kilometr wzdłuż wybrzeża.

[ wiadomość edytowana przez: Szcurek dnia 2008-05-17 20:30:27 ]
  
 
Jeszcze jedna poprawka Pabelo pomylił termin, miało być 18-21 września.
  
 
Hej

No to chłopaki znaleźli w końcu coś odpowiedniego

Mi tam się podoba, a nawet bardzo, może być miło i ciekawie.

Wyrażać swoje opinie, bo zlot nie jest tylko dla mnie, a żelazo trzeba kuć póki gorące.
  
 
Mi tez sie podoba
  
 
  
 
Kawałek drogi ale przez Rzeszę w 6 godzin dojedziemy. Ośrodek duży, wszyscy się zmieszczą