XVII - koncert życzeń / burza mózgów - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mi tam pasuje, z Wawy wszedzie rownie blisko, a dla naszych klusek im dalej tym lepiej Niech sie od czasu do czasu przewietrza porzadnie
  
 
może być fajnie
  
 
Też jestem za tym miejscem a na kartodromie może być niezła zabawa

Chyba że ktoś ma jakiegoś ASA w rękawie
  
 
Wyrazow - bajka, mozna ustawic kilka fajnych prob, fajna miejscowka, fajne rejony, osrodek tez w sam raz na nasze potrzeby.

Nawierzchnia wydaje sie tez byc ok, ale chyba potrzebne beda nam jakies pacholki, bo na filmach nizej mozna zobaczyc, ze sa miejsca troche dziurawe i ewentualna wycieczka w pole moze sie zle skonczyc. Tu przyklad.



fotomens.fotosik.pl/albumy/207358.html

http://www.youtube.com/watch?v=UrkgYSLfeYo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=wF7lPkQ4iBY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=xJoEOU7ZOUg



[ wiadomość edytowana przez: admeen dnia 2008-05-18 09:31:57 ]
  
 
Teren i ośrodek bardzo fajny,chłopaki szacundogadać szczegóły i jedziemy
  
 
Ośrodek i tor są "przyklepane".
Czekamy na waszą decyzję.
Jeszcze poprawka co do standardowych domków za 120zł/dobę. Są w nich 3 dwuosobowe łóżka, tak więc proponowałbym wynajmowanie ich w całości dla chętnych i ewentualne decydowanie przez nich o współlokatorach.
PS. Zaraz obok wiaty grillowej jest wybieg dla strusi. Wieczorem może być wesoło, jeśli coś niepowołanego zajrzy do talerza.

[ wiadomość edytowana przez: Szcurek dnia 2008-05-18 17:06:39 ]
  
 
Jak miejsce/teren na Rajd???
  
 
Meżemy nawet zrobić wersję rajdu dla zaawansowanych - podziemną po sztolniach
  
 
Cytat:
2008-05-19 15:11:58, Szcurek pisze:
Meżemy nawet zrobić wersję rajdu dla zaawansowanych - podziemną po sztolniach


Propozycja nocnego rajdu?Po wyjechaniu na górę konkurs jaki kolor ma Omega




  
 
Cytat:
2008-05-17 15:57:52, Pabelo pisze:
Kartodrom w Wyrazowie pod Częstochową Miejsce gdzie swoją kariere zaczynali Robert Kubica i Michael Schumacher...


Bez dwóch zdań, za to te dwa nazwiska
  
 
Witam,

po krotkiej nieobecnosci poki co sie urlopuje wiec dostep do neta
mocno ograniczony...

Piotr teren do rajdu z pewnoscia bedzie w porzadku
tak jak w Piławie miejsce "zabaw" jest lekko oddalone...

Natomiast miejsce gdzie znajduje się ośrodek jest na wiosce
Co sprawia, ze dookola na pewno znajdzie sie pelno miejsca
na rajd, pewien plan odnosnie zadan juz jest

Od razu mowie jeszcze tam nie bylem i nie pojade jesli
Vetsi powiedza "nie", jak dobrze wszyscy wiemy decyzja ostateczna
nalezy wlasnie do was i niech tak zostanie



[ wiadomość edytowana przez: Pabelo dnia 2008-05-20 22:00:10 ]
  
 
Wyrazów / Posmyk - macie zielone światło - organizowac.
  
 
Precyzuję jest zielone światło na organizowanie tam.

Organizacją zlotu zajmą sie vetsi i liczmy na waszą pomoc (autochtonów). Poki co jakbyście mogli podjechać porobić jakieś realne foty ośrodka i toru, juz widziałem rózne rzeczy w necie a w realu było poniżej krytki.
Czekamy na fotki.
  
 
Zdjęcia toru zrobię w niedzielę.
Ośrodek postaram się wcześniej obfocić.
Mam nadzieję, że wystarczą zdjęcia z SE K800i.
  
 
nawiązując do zachęty ze strony kilku Vetsów spróbujemy przygotować propozycję (wiosennego?) Party w rejonie Szczecina.

lotnisko można obejrzeć na paru świeżych fotkach w "spot Szczecin", ew. z góry szukać wieś Kluczewo na zachód od Stargardu Szczecińskiego. Jest płyta główna w niezłym stanie i pas pomocniczy z gorszą nawierzchnią, ogólnie dość duży obiekt.

W Sznie jest też tor gokartowy, można wynająć na godziny do zabawy samochodem - koszty nie są małe więc na razie nie biorę pod uwagę, coś się skleci na lotnisku.

koncepcja trasy rajdu przygotowana, drogi sprawdzone - będzie "normalnie" i trochę szutrów, nie będzie bardzo extremalnie atrakcje rozpisane, dokładne mapy terenu zgromadzone. Generalnie będzie coś nowego z licznymi atrakcjami typowo turystycznymi, jesli wystartuje się z rodziną to wszyscy powinni być happy

kwestia ośrodka w trakcie, na razie każdy ma jakieś mankamenty, szukamy optymalnego.

cdn

[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2008-06-02 23:23:42 ]
  
 
7GSI, nie wiem czy to jest trafiony pomysł...dwa ostatnie LOB Party były na północy....a Szczecin.....uuuuu
  
 
Cytat:
2008-06-03 05:28:52, Res pisze:
a Szczecin.....uuuuu



co uuu!?

całkiem ładne miasto, jedyna w kraju wioska z tramwajami

...a decyzje są Wasze, propozycja złożona

lotnisk ci u nas dostatek, nawet można sobie kupić
  
 
W Gliwicach, Zabrzu i wogole na calym slasku sa tramwaje a miasta nie wieksze od wsi

Poki co puszczam w obieg filmik z toru w wyrazowie

click

mozna mniej wiecej oblookac nawierzchnie
wbrew pozorom sporo tu widac
  
 
Witam, ja z mojej strony moge zaproponowac koncercik 4 osobowego zespolu z coverami znanych rockowych/bluesowych standardow. Z racji tego, ze to mala impreza (pod wzgledem ilosci osob) to mogl by to byc zespolik akustyczny bez bebnow (2 gitary, bas, vocal). Gramy takich imprez sporo i ludzie sa zadowoleni. Kilka setow z przerwami i ambitna muza; standardy: bluesy, presley itp (zreszta mamy repertuar duzy takze dobierzemy cos bez problemu). Posluchac mozna tu: www.freeconcept.art.pl Jesi chodzi o mnie to ja nie musze wziasc za to forsy, ale pozostalym muzykom trzeba zaplacic (no niestety) ale granie zapewnione np przez caly sobotni wieczor. Mamy naglosnienie, swiatla itp. Co Wy na to?
Pozdrawiam
  
 
Ja zagram, bez muzyków, tylko ja i moja gitara, reszta będzie śpiewać.
Oświetlenie xenonowe też się znajdzie...
No i odpadnie koszt innych muzyków - nie lubię konkurencji
Co wy na to??