KRAKÓW - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-06-06 10:14:15, Kiniusia pisze:
Wolę targi w Krzeszowicach, lub Chrzanowie lub Liszkach



Też się można naciąć - przynajmniej na spożywce (bo ciuchy dużo tańsze, a i jakością nie ustępujące, ale należy pamiętać, że jakość kosztuje). Mam na osiedlu duży warzywniak i najczęściej w sezonie letnim ceny są porównywalne z cenami na targu. Mimo wszystkich tych marketowych atrakcji ja zamiast iść 300m do Kerfura wolę zrobić zakupy w samoobsługowym sklepie po powierzchnii 20x mniejszej. Tak, że super i hiper marketom mówię stanowcze nie
  
 
Cytat:
2008-06-06 10:18:50, piotr_ek pisze:
Też się można naciąć - przynajmniej na spożywce (bo ciuchy dużo tańsze, a i jakością nie ustępujące, ale należy pamiętać, że jakość kosztuje). Mam na osiedlu duży warzywniak i najczęściej w sezonie letnim ceny są porównywalne z cenami na targu. Mimo wszystkich tych marketowych atrakcji ja zamiast iść 300m do Kerfura wolę zrobić zakupy w samoobsługowym sklepie po powierzchnii 20x mniejszej. Tak, że super i hiper marketom mówię stanowcze nie



zakupy w GK to tylko w promocji i tylko ubranie lub buty, a warzywa i owoce mam z ogródka
Czasami warto wykorzystać parking GK (pierwsza godz. za darmo)
  
 
A może piotr_ek też by się wybrał do Krzeszowic? z Olkusza przez Nową Górę? ...
  
 
Cytat:
2008-06-06 11:00:58, pawelg27 pisze:
A może piotr_ek też by się wybrał do Krzeszowic? z Olkusza przez Nową Górę? ...



Piotr'ek z "zasady" nie zlotuje się... zresztą łatwiej przez Czerną jechać
  
 
Cytat:
2008-06-05 22:16:12, piotr_ek pisze:
Siakieś białe z dużymi nalotami rdzawego koloru... a w zasadzie to ogromnymi, co jakiś czas widzę na BP na 29 Listopada parkujące rano. I nalepkę ma.


Oj to chyba moje 1.8 sprzedane w zeszłym roku pracownikowi BP Znaczy gość dał za wygraną i nie walczy z rdzą...
A na białym wszystko widać podwójnie
Mówisz Piotrek że się ostro sypie?
  
 
Cytat:
2008-06-06 16:10:20, leszek_espero pisze:
Oj to chyba moje 1.8 sprzedane w zeszłym roku pracownikowi BP



Na 29 Listopada parkuje za cmentarzem patrząc od centrum.

Cytat:
Mówisz Piotrek że się ostro sypie?



Bardzo ostro. Progi i nadgola mają w większości kolor rudy.
  
 
Cytat:
2008-06-06 10:58:41, pawelg27 pisze:
Czasami warto wykorzystać parking GK (pierwsza godz. za darmo)


A dokładniej 1 godz 15 min za darmo. I jeszcze można po godzinie przez bramki przejechać zyskując kolejną za darmo
  
 
I spocik się stał, woczoraj po 20.00 wraz z Kolegą pawelg27 widzielismy się w Krzeszowicach w Rynku.
Espero Kolegi Pawła jest cacane. W kilku miejscach jest ruda, ale to taki drobniutki mankamencik tych modeli . Niemieniej jednak samochodzik jest OK. Jak na rocznik '97 to naprawde zadbany.
Paweł miło było CIe poznać.
I mam nadzieję, że na wrześniowego zlota do Iłek popędzisz
  
 
Cytat:
2008-06-10 07:57:50, Kiniusia pisze:
I spocik się stał, woczoraj po 20.00 wraz z Kolegą pawelg27 widzielismy się w Krzeszowicach w Rynku. Espero Kolegi Pawła jest cacane. W kilku miejscach jest ruda, ale to taki drobniutki mankamencik tych modeli . Niemieniej jednak samochodzik jest OK. Jak na rocznik '97 to naprawde zadbany. Paweł miło było CIe poznać. I mam nadzieję, że na wrześniowego zlota do Iłek popędzisz


Rzeczywiście spotkanie się udało
na zlot wrześniowy na 100% jade.
Kiniusia - OK!
Nawet dość dynamicznie jeździsz mam nadzieję że cię potem nie spowolniłem
  
 
Cytat:
2008-06-10 09:06:55, pawelg27 pisze:
Nawet dość dynamicznie jeździsz




-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2008-06-10 15:09:51, Adam4302 pisze:



Adaśku zrobiłam dokładnie takie same oczy jak TY .
Poza tym w tej wiosce było ograniczenie do 70km/h bo teren zabudowany.
Ale z Kolegą Pawłem jeszcze się zdążę pościgać,,,obaczysz jak kobity potrafią DYNAMICZNIE szusować
  
 
Jeżeli spocik krk dojdzie do skutku to pisze sie i ja jak narazie mialem tylko przyjemnosc zamienic slowo z kolega mswalcza a tak to nikogo nie znam
  
 
Cytat:
2008-06-12 07:48:58, Cruxx pisze:
Jeżeli spocik krk dojdzie do skutku to pisze sie i ja jak narazie mialem tylko przyjemnosc zamienic slowo z kolega mswalcza a tak to nikogo nie znam


Jeśli przyszły tydzień ci odpowiada to ja będę w godzinach popołudniowych w Krakowie. Czas i miejsce do uzg.
Pozdrawiam
  
 
Dla mnie miejscowka bazowa jest os. Strusia w Kraku ale jestem otwarty na kazdą propozycję Co do przyszlego tygodnia wstępnie ok ale do dogadania bo od srody Esperak będzie u mechanika.
  
 
Mogę się do Was dołączyć, ale ja to raczej wieczorem, o 18 kończę pracę w samutkim centrum Krakowa :]
  
 
Cytat:
2008-06-13 13:04:02, mmkaczor pisze:
Mogę się do Was dołączyć, ale ja to raczej wieczorem, o 18 kończę pracę w samutkim centrum Krakowa :]


mnie to nawet odpowiada bo nie jest jeszcze ciemno przecież.
+ jak masz jakieś fajne miejsce to oczekuje na propozycję
  
 
Proponuje parking pod dawnym Geantem w poniedziałek ok 19
  
 
Już pisałem Pawłowi, że powinienem się zjawić. Tak z ciekawości, jakie macie kolorki na autach? :]
  
 
Cytat:
2008-06-13 16:13:27, mmkaczor pisze:
Tak z ciekawości, jakie macie kolorki na autach? :]


ja mam zielony
postaram się stanąć bliżej rondka przy wjeździe na kryty parking
  
 
Bordowy ok to kolo rondka przy wjezdzie na kryty.