Żółtodzób - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Racja Franko!! Nic tak nie cieszy jak awans, na dodatek z zaskoczenia. Tak czekam cierpliwie na swoją kolej
  
 
I właśnie tak się stało- DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, OD KTÓRYCH TO ZALEŻAŁO!!
  
 
witam , mam pytanie czy obecnosc na ogolnopolskim zlocie jest jedynym wymogiem aby zostac "memberem" ? jest wiele watkow do ktorych mialbym cos do powiedzenia, do dodania ale niestety dla zoltych sa one nie dostepne. grupa slaska mnie juz zna, na forum jestem juz od dosc dawna, wiec chcialbym wiedziec jakie sa kryteria przyznawania memberow ?
  
 
no jestem ZA
  
 
Cytat:
2009-02-08 21:26:37, adamesce pisze:
witam , mam pytanie czy obecnosc na ogolnopolskim zlocie jest jedynym wymogiem aby zostac "memberem" ? jest wiele watkow do ktorych mialbym cos do powiedzenia, do dodania ale niestety dla zoltych sa one nie dostepne. grupa slaska mnie juz zna, na forum jestem juz od dosc dawna, wiec chcialbym wiedziec jakie sa kryteria przyznawania memberow ?



Dokładnie kolega ma rację. Też jestem żółtym co widać. Też miałbym sporo do powiedzenia w kwestiach gdzie nie mam dostępu, ale cóż ograniczenia . Jeżeli chodzi o znajomości z innymi grupami to nie mam czym się pochwalić, jestem w innej sytuacji niz kolega adamesce. Wszędzie mam dość daleko, w mojej okolicy nie nikogo na forum, cóż. Pozostaje chyba starać się żeby móc przyjechać na zlot ogólnopolski. Pozdro dla wszystkich
  
 
Powołujcie się na piotr'ka. Piotr'ek na żadnym zlocie nigdy nie był i dla większości osób jestem wirtualną postacią... nawet na naszej klasie nie istnieję.
  
 
Cytat:
2009-02-09 18:37:30, piotr_ek pisze:
Powołujcie się na piotr'ka. Piotr'ek na żadnym zlocie nigdy nie był i dla większości osób jestem wirtualną postacią... nawet na naszej klasie nie istnieję.



Tak też można. Tyle czy to poskutkuje
  
 
Cytat:
2009-02-09 18:35:00, Michal7e91 pisze:
Dokładnie kolega ma rację. Też jestem żółtym co widać. Też miałbym sporo do powiedzenia w kwestiach gdzie nie mam dostępu, ale cóż ograniczenia . Jeżeli chodzi o znajomości z innymi grupami to nie mam czym się pochwalić, jestem w innej sytuacji niz kolega adamesce. Wszędzie mam dość daleko, w mojej okolicy nie nikogo na forum, cóż. Pozostaje chyba starać się żeby móc przyjechać na zlot ogólnopolski. Pozdro dla wszystkich

kolego jesteś dopiero 89 dni w klubie i 0 zlotów oj poczekasz jeszcze
  
 
Cytat:
2009-02-09 18:44:02, markon pisze:
kolego jesteś dopiero 89 dni w klubie i 0 zlotów oj poczekasz jeszcze



Domyślam się. Rozumiem, że podział na żółtodziobów i membrów to tak jakby selekcja, żeby wyeliminować krótkotrwałych bywalców forum i a jakby to nazwać szkodników. Ale jest to w pewnym sensie ok. Trzeba czekać - to będę czekał Forum jest ok (żeby nie było że słodzę) spoko klimat. Tyko nie wszędzie się spotyka taki podział.
  
 
Cytat:
2009-02-09 18:49:36, Michal7e91 pisze:
Domyślam się. Rozumiem, że podział na żółtodziobów i membrów to tak jakby selekcja, żeby wyeliminować krótkotrwałych bywalców forum i a jakby to nazwać szkodników. Ale jest to w pewnym sensie ok. Trzeba czekać - to będę czekał Forum jest ok (żeby nie było że słodzę) spoko klimat. Tyko nie wszędzie się spotyka taki podział.

dlatego u nas jest 419 pewniaków a na daewooforum 4190 np. ale aktywnych ze 70osób reszta sie rejestruje zadaje pytanie i tyle go widzieli i robi sie syf
  
 
Cytat:
2009-02-09 19:09:26, markon pisze:
dlatego u nas jest 419 pewniaków a na daewooforum 4190 np. ale aktywnych ze 70osób reszta sie rejestruje zadaje pytanie i tyle go widzieli i robi sie syf



Dokładnie zdaję sobie z tego sprawę
  
 
Cytat:
2009-02-09 19:09:26, markon pisze:
dlatego u nas jest 419 pewniaków a na daewooforum 4190 np. ale aktywnych ze 70osób reszta sie rejestruje zadaje pytanie i tyle go widzieli i robi sie syf


Też nie do końca. Bo u nas niby jest 419, ale czyta połowa, a pisze max. 50-60 osób.
  
 
Cytat:
2009-02-09 20:23:26, Esperynek pisze:
Też nie do końca. Bo u nas niby jest 419, ale czyta połowa, a pisze max. 50-60 osób.



Zapewne część z tych 419 już od dawien dawna nie zaglądała na forum. , część zapomniała login albo hasło. Ekipa forumowiczy zmienia się i na pewno będzie się zmieniać nadal. Zostają tylko najwytrwalsi.


[ wiadomość edytowana przez: Michal7e91 dnia 2009-02-09 20:44:34 ]
  
 
Tak bylo i zawsze bedzie, powinien byc czysciciel ktory automatycznie usuwa konta po np roku nieaktywnosci.
  
 
Cytat:
2009-02-09 20:23:26, Esperynek pisze:
Też nie do końca. Bo u nas niby jest 419, ale czyta połowa, a pisze max. 50-60 osób.

dobrze ze Esperynek jest tylko jeden
  
 
Cytat:
2009-02-09 20:48:50, adamesce pisze:
powinien byc czysciciel ktory automatycznie usuwa konta po np roku nieaktywnosci.


takim czyścicielem jest u nas mod

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2009-02-10 13:51:56, lucas48 pisze:
takim czyścicielem jest u nas mod

Człowiek Demolka
  
 
Właśnie nadszedł czas, żebym zrobiła demolkę
Będzie czystka, oj będzie
  
 
Tak, może i jestem żółtodziobem, ale staram się pomagać (i to jest może dla niektórych niezrozumiałe) pomagać innym. Dzisiaj właśnie tego doświadczyłem na forum Motoryzacja, tuning, porady. Moja chęć pomocy stała się pożywką do żartów. To, że ktoś ma tytuł Membra nie upoważnia go do naśmiewania się z innych. Staram się pomagać innym i nie zależy mi czy jestem moderatorem czy żółtodziobem. I tak będę pomagał.

ps. może niektóre żółtodzioby bardziej się starają niż niektóre Membry. A forum jest żeby pomagać, a nie żeby się mądrzyć


[ wiadomość edytowana przez: slawek_p dnia 2009-03-05 22:40:50 ]

[ wiadomość edytowana przez: slawek_p dnia 2009-03-05 22:41:17 ]

[ wiadomość edytowana przez: slawek_p dnia 2009-03-05 22:43:02 ]
  
 
Cytat:
2009-03-05 22:37:48, slawek_p pisze:
Tak, może i jestem żółtodziobem, ale staram się pomagać (i to jest może dla niektórych niezrozumiałe) pomagać innym. Dzisiaj właśnie tego doświadczyłem na forum Motoryzacja, tuning, porady. Moja chęć pomocy stała się pożywką do żartów. To, że ktoś ma tytuł Membra nie upoważnia go do naśmiewania się z innych. Staram się pomagać innym i nie zależy mi czy jestem moderatorem czy żółtodziobem. I tak będę pomagał. ps. może niektóre żółtodzioby bardziej się starają niż niektóre Membry. A forum jest żeby pomagać, a nie żeby się mądrzyć [ wiadomość edytowana przez: slawek_p dnia 2009-03-05 22:40:50 ] [ wiadomość edytowana przez: slawek_p dnia 2009-03-05 22:41:17 ] [ wiadomość edytowana przez: slawek_p dnia 2009-03-05 22:43:02 ]

czytałem dzisiaj te posty jak dla ciebie to obraza to widać ze jest to pierwsze forum w twoim życiu nie wstawiam emotikonów bo uznasz to za szyderstwo Pozdrawiam bądź twardy nie raz dostaniesz zje.....i