Alu bebny od UNO...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema...
Czy moze ktos wie cos na temat bebnów alu od niewiem dokładnie jakiej wersji UNO...ponoc sa ponacinane, ale czy rozmiarowo pasuja do malucha??? ??? ???
Czy mozna je dostac normalnie w sklepie czy raczej to jakis rarytas?

Pozdro
  
 
Siena.
  
 
zastava chyba też miała alu i do boba on niej pasują
  
 
alu bebny mialy ciezkie wersje fiata 600 i 850 typu multipla czy familiare, raczej bardzo trudno dostepne teraz, no i nie pasuja do 126, uno i alu bebny? pierwsze slysze, tak samo siena

dobre alu bebny ma lada, 250mm srednicy pokazna powierzchnia szczek, lekkie, tanie cylinderki i szczeki, bebny tez bez tragedii bo od 80 za sztuke, czyli taniej niz do wielu aut za zwykly zeliwny, wchodza na to felgi 13.
  
 
Cytat:
2007-01-12 18:00:46, bizer_trikolor pisze:
zastava chyba też miała alu i do boba on niej pasują


zastava ma tj w 126p - żeliwo
  
 
Ale kotlecior

TO jak chlopaki wie ktos w koncu z jakiego konkretnie modelu samochodu pochodza te alu bebny ktore mozan do malucha zaadaptowac???
  
 
uno ma napewno takie same bębny jak maluch bo przekładałem tacie jak maluch leciał na złom. A czy wychodziły alu to bardzo wątpie w to.
  
 
Z punciaka też chyba pasują bo jak przymierzałem oba bębny to były tych samych rozmiarów,tyle,że nie są one z alu.
  
 
To ze pasuja od uno i punto to te wiem, wiem również ze ktoś (chyba dominikk) ma takie alu bebny i moze w końcu ktoś napisze z jakiego modelu pochodzą to bym sobie zanabyl
  
 
Ja slyszalem ze siena/palio. Byl kiedys inny watek o tym.
  
 
Tez tak slyszalem ale zadnego potwierdzenia nie bylo, jak chodze po sklepach (w tym autoryzowany serwis fiata) to jakos dziwnie sie na mnie patrza ludzie
  
 
Cytat:
2008-05-27 13:06:54, cichy_b0b pisze:
Tez tak slyszalem ale zadnego potwierdzenia nie bylo, jak chodze po sklepach (w tym autoryzowany serwis fiata) to jakos dziwnie sie na mnie patrza ludzie



bez urazy cichy ale ludzie z regoly sie na ciebie dziwnie patrza
  
 
Cytat:
bez urazy cichy ale ludzie z regoly sie na ciebie dziwnie patrza



wyjebuj pan
  
 
ludzie ile razy mam pisac, nie bylo alu bebnow w sienie ani tipo ani uno ani k..a zadnym osobowym fiacie gdzies od konca lat 60tych

z rodziny fiatopodobnych to macie alu bebny 250mm we wszystkich ladach od 2101 do 2107, to sie da zaadoptowac{komplet} po odpowiednich modach do kaszla czy tam innego fiata 125.
  
 
co to sa dokladnie te odpowiednie mody?
  
 
jak jzu modzic to lepiej od samary zapodac bebny bo nei sa az tak wielkie jak w te z 2101-2107 a tez sa alu
  
 
na alu bembnie widziałem 126 w wyścigach górskich.
ale z tego co mi wiadomo to robią to sobie "sami".
bemben jest alu a w środku ma wkładke metalową.
I napewno nie żadna łajdaczka.
  
 
w gsmp wiodzialem malaka na alu bebnach to byl odlew bo mial do okola cos ala radiator (rzebra) i jak dobrze pamietam to wlascicial mowil ze sa wlasnie z palio