[126p] BeżoStyL czyli Błękitna Strzała - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i gitarra
  
 
Przepraszam wszystko jest caca ale ta dźwignia ręcznego nie jest docelowa?
  
 
fakt nie wygląda najlepiej, jest jeszcze dużo innych elementów w tym aucie które wymagają poprawek choćby zmęczone życiem zderzaki... są to elementy łatwe w demontażu i podmianie na inne nie zajmuje dużo czasu
  
 
Widzę, ze zarówno tempem, jak i zakresem działań idziemy leb w leb auto juz teraz robi potężne wrażenie - i to na fotach, wiec podejrzewam ze na zywo jak się skończy składać - będzie petarda wybierasz sie może na ogólnopolski do Krakowa?
  
 
Super, dobrze że Pomorskie rośnie w siłę z ciekawymi 126p
  
 
dzięki za dobre słowo

tempo prac nie jest powalające, auto powinno już dawno jeździć ale bywają martwe okresy w pracach przy aucie z braku czasu i kasy, na razie wszystko idzie w dobrym kierunku

niestety nie planuje wyjazdu na zlot
  
 
oficjalnie oznakowany



  
 
piknie!
  
 
w sobotę we wnętrzu wylądowały stołki i pasy, na razie tylko odświeżone bo materiał wyblakły od słońca i przetarty w kilku miejscach... przyjdzie czas na obszycie


  
 
po co Ci z tyłu kanapa jak nikt tam nie wejdzie? i seryjny pas z przodu, mam nadzieje że dla pasażera też będą szelki bo jazda w kuble z seryjnym pasem średnia jest
  
 
kanapa w malcu nie waży nie wiadomo ile... w tym przypadku jest czysto proforma bo malec ma być używany just for fun a nie just for kilogram
pasy dla pasażera, będą szelki pod warunkiem ze trafią się sabelty do kompletu
  
 
niedługo minie rok od ostatniego posta to nie znaczy ze nic się z autem nie dzieje

w malcu wylądował silnik ze skrzynia i niestety nie obyło się bez dziwnych problemów... po pierwszym odpaleniu w grudniu zatarły się zawory w prowadnicach głowica została naprawiona i jak na razie silnik dobrze pracuje ale potrzebne są jeszcze regulacje.

https://www.youtube.com/watch?v=FfaSM7lfB9g

po odpalaniu przyszedł czas na poskładanie reszty i spięcie wszystkiego tak żeby dało się tym wszystkim ruszyć o własnych siłach a nie wypychać z garażu

efekt dzisiejszych prac

https://www.youtube.com/watch?v=TI--IsdbU00&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=iCWZP-0idis&feature=youtu.be
  
 
no to chyba czas najwyższy udać się po pieczątkę do dowodu rejestracyjnego pierwszą od 2009 roku





  
 
Jest piękny Twoja robota wg.mnie jest zrobiona całkowicie profi i miło patrzy się na tak świetnego 126p

Felga doskonale do niego pasuje.
  
 
zaaa jeee bii sty! wykonanie bomba, kolor bomba atomowa, felga naprawdę super wygląda w 126p No jak dla mnie idealnie w mój gust. Według mnie brakuje jedynie znaczka na pasie przednim i to nie tego z pierwszej serii tylko tego w kształcie równoległoboku na środku pasa jak u mnie.
  
 
Wywala w butów
  
 
dzięki Panowie za dobre słowo

felgi to dokładnie ten sam wzór co Gie i Fusso na swoich malcach do MT mieli tylko wykończenie inne

HEMIGTX ja troszkę bardziej krytycznie podchodzę do swojej roboty i jest trochę miejsc w aucie gdzie można by powybrzydzać, albo takie które zrobił bym teraz zupełnie inaczej. Ciesze się ze auto już tworzy jakąś sensowną całość

KrauzeR znaczków mam kilka wersji wiec może gdy nie będzie totalnie nic do roboty to zrobię jakieś przymiarki jak na razie do kubłów szelek i pasa na szybie pasuje mi "golas"
  
 
Mi taki goły pas się kojarzy tylko z tym że auto było bite i pas jest wymieniony Znaczek jakoś tak dodaje uroku maluchom. Ale to tylko moje zdanie i bez tego jest piękny
  
 
Jeden z ładniejszych kolorów, ale bym wyprostował przednią tablicę bo tak dziwnie odstaje.
I te kubły czerwone chyba średnio kolorystycznie pasują do koloru auta, ale i tak bomba.
A po co zostawiasz seryjny pas gdy masz kubły?
  
 
no co Ty czerwień do zieleni jest super kontrastem, najmocniejszym. Kolorystycznie to jest dobrze dobrane. Nawet mogłyby wpadać lekko w róż ale czerwony jest bezpieczniejszym kolorem
Może jeszcze jakby mniej wypłowiałe były to by jeszcze lepiej wyglądało.
Mi się podoba.