Koła sie rozchodza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam problemik koła mi sie rozchodza i stoja krzywo wymieniłem końcowke drązka kierowniczego gumy na wachaczach i sworznie wachacza a koła nadal stoja krzywo pomocy bo juz nie mam sily
  
 
A widzisz był pomysł zeby spota koło alberta w tym tygodniu zrobić to by7 sie oblukało

może jednak?
  
 
stoja krzywo znaczy sie jak?? kat pochylenia kola jest zly czy o zbierznosc Ci chodzi??
Z tego co sie orientuje to w essim nie ma regulacji kata pochylenia kola a jednak jakos to sie przestawia bo ja tez tak mam ze oba kola nie stoja rowno pionowo tylko sa pochylone, podejzewalem sprezyny ze wysiedziale ale nie sa jeszcze ok. Tez chetnie sie dowiem co jest tego wina?? Wygina sie cos czy jak??
Pozdrawiam!!!
  
 
stoją krzywo jak by sie rozjerzdzał
  
 
a spot koło alberta jak najbardziej tylko najpierw musze dowód odzyskac
  
 
Cytat:
2008-06-03 19:37:28, PiterXR3i pisze:
stoją krzywo jak by sie rozjerzdzał



A masz obnizone auto?

-----------------
passionford.pl
  
 
ja nie mam obnizonego i jest to samo.
Wiem o co Ci biega twierdzisz ze wachacz odpycha kolo od dolu i wyglada na rozjechany tak?? tylko ze zauwaz ze jak opuscisz auto na normalnym zawieszeniu to wachacz jest rownolegle do ziemi i skoro by mial miec obnizone zawieszenie to mysle ze wachacz w wyniku przechylenia w gore skracalby odleglosc sworznia zwrotnicy od osi auta i kola powinny sie zchodzic prze ziemi a nie rozjezdzac.
jednak moge sie mylic, moze ten wachacz seryjnie nie jest zuelnie rownolegle do podloza i jak sie obnizy to w tedy sie robi rownolegle i rozjazd,ale w takim razie jak wytlumaczyc moj przypadek na seryjnym zawieszeniu a springi jeszcze w miare ok.
Pozdrawiam!!!
  
 
no mam ale przed obnizeniem miałem tak samo