Problemy z odpalaniem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam panowie mam nietypowy problem poniewaz moj samochodzik niechce odpalac. a mianowicie kiedy rano ide do samochodu przekrecam kluczyk to odpala bez problemu po przejechaniu paru kilometrow gdy go wylacze i chce zapalic i przekrecam kluczyk jest cisza nawet nie zajaknie ale jak sie zchlodzi i odstoi pare godzin to rozrusznik znowu zakreci dodam ze akumulator mam 1 roczny i jest naladowany bo go specjalnie naladowalem. co tyo moze byc
  
 
probem nie jest nietypowy. z jakis milion razy poruszany na forum. swoja droga mam to samo wymienilem wszystko oprocz stacyjki. w niej nadzieja.
  
 
ja miałem to samo wstawiłem przekaźniczek i od tej pory ani razu mi się to nie zdarzyło .. hehe POLECAM ten myk ... u mnie ogólnie skrzynka bezpieczników do regenaracji chyba by była, bo tam gdzieś właśnie spadki napięcia są i dlatego mi nie odpalało jak sie zagrzał, a czasem nawet jak zimny różnie to bywało, ale teraz jest pięknie hehe

pozdrawiam
  
 
aaaahhaaa to już teraz rozumiem dla czego w moim Eśku poprzedni właściciel dał przekaźnik na rozrusznik
  
 
A gdzie jest przekaźnik od rozrusznika ?? Pod kierownicą czy obok akumulatora ?? Mam 1.8 TD 97. Mam coś nie tak z rozrusznikiem chyba więc z chęcią sprawdziłbym przekaźnik od rozrusznika...
  
 
u mnie przekaźnik jest obok akumulatora...ale podejrzewam że to jakis szybki patent(aczkolwiek działający bez awaryjnie). Jęśli chcesz zlokalizować u siebie to jest sposób...trzeba odłączyć zasilanie rozrusznika i przekręcać stacyjkę na start wtedy powinno być słychać tykanie przekaźnika i można go zlokalizować. Pozdrawiam