Ubezpieczenia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jade sobie w czwartek wyjezdza mi Pani i mam w busie calutki bok przerysowany od zderzaka do zderzaka.
Spisalismy oswiadczenie, pani z PZU. Jutro jestem umuwiony z rzeczoznawca.
Jade sobie w niedziele i pani sejczento zajezdza mi droge i co zostaje uszkodzone ? znowu ten sam bok, troche glebiej, ale ogolnie nic specjalnego mi sie nowego niestalo. Przyjechala polcija wina tej pani, ubezpieczona w PZU.

Mam szkode na szkodzie. Jak to zostanie potraktowane ? Zaplaca mi dwa razy ? hehe ...
Policjant zapisal uszkodzenia u mnie.
i jak ?
  
 
mozesz probowac osobna przedstawiac te szkody moze i dwa razy wyplaca
  
 
Sprawdz sobie termin obowiazkowego zgloszenia do ubezpieczyciela o stluczce. Policja pewnie nie wglebiala sie na ile w kazdym zostala blacha pogieta, takze pewnie napisali prawy bok, nadkole itp. Byly dwa zdarzenia, czyli pojdzie z OC dwoch sprawcow, takze ty tez powinienes dwa razy otrzymac. Mogles w koncu od czwartku do niedzieli wyklepac i wymalowac auta, a niebiescy robili za kazdym razem fotki?

Najlepiej idz sobie do jakiegos innego zakladu ubezb. i sie rozpytaj jak to wyglada.

[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2008-06-17 12:19:41 ]
  
 
No niestety nikt dwa razy niezaplaci, trche policzyli z pierwszego troche z drugiego. ... tylko za malo dali teraz sie odwoluje