MOZE SPOTKANIE DAWNEGO KTSW

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
NO,NO Trzeba zorganizować spotkanie ( po latach ) dawnego KTSW spotkac sie ,pogadac powspominac,Jak co pisac trzeba ustalic termin i miejsce!!!!
  
 
Jestem w pełni za taka inicjatywa
Ja postaram sie dostosowac
  
 
To i ja rowniez ZA a przy okazji z VILLIM to bym sie z przyjemnoscia zobaczyl (wiesz po co PIOTRUSIU ))))))
  
 
Przy piwku czemu nie.
O ile moja mnie pusci z domku
  
 
A może street ?
  
 
spotkanie
  
 
u we we

pownie ze sie pisze :d


btw:czu nie wal tu feministycznych formułek
  
 
Takie zycie czarus.
Jakie feministyczne sama prawda
  
 
no ja też się piszę .... Czu jakie życie ... no nie mów mi że jak się nie słuchasz i chcesz z kumplami na piffko to cie twoja kapciem po łbie leje .. ... twardym trzeba być nie mientkim i to nie tylko wtedy kiedy osiągasz poziom
  
 
No dziewczyny to moze jakas date ustalimy?? Zamiast gadc wescie sie do roboty
  
 
ja tez sie pisze
  
 
Jesli jakis termin, to chyba najlepsza przerwa od czwartku, mysle ze wiekszosc ludzi wtedy zjedzie. Kazdy da znac temu co ma na komorce o spotkaniu ze starego skladu i sie widzimy gdzies czy na parkingu czy w jakiejs knajpce.
  
 
Grzesiu Ty to masz leb i swieta racje ja juz 22 bede w polsce wiec czekam na info moj numer nieulegl zmianie.

Pozdrawiam
  
 
Jesli chcemy sie spotkac to zaczniemy od ustalenia terminu. Proponuje 23 maja w piatek powiedzmy o 19. Jako ze cala historia klubu opierala sie (oprocz wspolnego swirowania ) na autach, to proponuje starym zwyczajem autami przyjechac i ustawic na centrum. Proponowalbym aby przyjechali tylko klubowicze, starzy sympatycy i ludzie, ktorzy z nami bawili w tamtych czasach.

Pozdrawiam
  
 
pasuje mnie a potem do jakiegoś saloonu
  
 
Pozniej jak sie wyszalejemy mozna skoczyc do NNN na kregle i rozegrac FWD vs RWD ;p.
  
 
jestem jak najbardziej za
  
 
Do zobaczenia w Piatek o 19:00
  
 
gdzie? jak? co? moge?
  
 
JESTEM ZA !!!!! BĘDZIE FAJNIE JAK ZA DOBRYCH CZASÓW KTSW
KTSW KTSW KTSW KTSW KTSW KTSW KTSW