Brembo w omedze - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj do kompletu doszły tarcze Zimmermann Sport 323mm oraz klocki EBC Green Stuff Jeszcze tylko przewody w oplocie stalowym i można brać się za montaż





















  
 
Jak miło, dziś także dotarły przewody, więc jest już komplet części. Teraz tylko znaleźć czas na zdjęcie piast, zaniesienie do tokarza oraz złożenie tego wszystkiego do kupy







a tak prezentują się fachowo wykonane jarzma przez Dana





[ wiadomość edytowana przez: fatboy82 dnia 2012-04-17 16:25:40 ]
  
 
z ciekawości, gdzie zamawiałeś przewody?
  
 
Cytat:
2012-04-19 20:41:23, zork pisze:
z ciekawości, gdzie zamawiałeś przewody?



Mabet
  
 
tak z ciekawości:
podczas renowacji lakierniczej zacisków zauważyłem że są dwa modele odlewu, mianowicie jeden jest z dodatkowym otworem po środku na części zewnętrznej a drugi nie
tak jak u fatboy'a na zdjęciu widać że są dwa różne zaciski, pewnie nic to nie zmienia poza wyglądem, ale ja bym się pokłucił - jakiś taki kłutliwy jestem
  
 
Cytat:
2012-04-26 15:11:32, Brutal pisze:
tak z ciekawości: podczas renowacji lakierniczej zacisków zauważyłem że są dwa modele odlewu, mianowicie jeden jest z dodatkowym otworem po środku na części zewnętrznej a drugi nie tak jak u fatboy'a na zdjęciu widać że są dwa różne zaciski, pewnie nic to nie zmienia poza wyglądem, ale ja bym się pokłucił - jakiś taki kłutliwy jestem



No lipa okrótna...przeciez to nie będzie hamulcowac róno !!
  
 
Cytat:
2012-04-26 16:48:17, Mr_Brayan pisze:
No lipa okrótna...przeciez to nie będzie hamulcowac róno !!



no a jak, i dodatkowo na jedną stronę będzie sciągało bo zacisk jest cięższy bo bez dziurki
  
 
Jaki koszt przewodów w oplocie
  
 
pytasz, twierdzisz?
mi do saaba powiedzieli 75pln za sztukę (205, 200 i 2x340mm), z innymi końcówkami, czyli trochę taniej od goodridge (388pln w re5pect)
  
 
Cytat:
2012-05-14 19:26:43, seweryn80 pisze:
Jaki koszt przewodów w oplocie


okolo 150pln za pare