CITO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Polecam chłopaków z cito auto gaz, byłem z problemem w każdym warsztacie we wrocku i nikt mi nie pomógł , wszyscy brali kasę i nic. Pojechałem do CITO i w przeciągu pięciu minut znaleźli usterkę i usunęli. Teraz montowałem w cito instalacje wtrysku gazu i jestem mile zaskoczony wykonaniem oraz ceną, polecam .
  
 
Cytat:
2008-06-19 15:56:08, lobuz10 pisze:
Polecam chłopaków z cito auto gaz, byłem z problemem w każdym warsztacie we wrocku i nikt mi nie pomógł , wszyscy brali kasę i nic. Pojechałem do CITO i w przeciągu pięciu minut znaleźli usterkę i usunęli. Teraz montowałem w cito instalacje wtrysku gazu i jestem mile zaskoczony wykonaniem oraz ceną, polecam .


Witam , ja nie miałem tyle szczęścia co do CITO GAZ Z UL,GRABISZYŃSKIEJ (STARY PLAC FADROMY) - UWAGA TERAZ WŁAŚCICIEL ZMIENIŁ NAZWĘ ZAKŁADU NA " AGAZ LUB AG " !!!!! NAZWA INNY WŁAŚCICIEL TEN SAM POJECHAŁEM DO NICH NA MONTAŻ GNIAZDA OD GAZU I .... SZKODA GADAĆ POŁAMALI MI POŁOWĘ ELEMENTÓW OD INSTALACJI I PIJANY SZEF PAN MARCIN KAZAŁ MI JESZCZE ZA TO ZAOŁACIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PONIEWAŻ TWIERDZIŁ ZE NIKT NIE JEST IDEALNY I KAZDEMU MOŻE SIĘ ZDARZYĆ - ROZSTALIŚMY SIĘ W KŁUTNI -ALE NIE ZAPŁACIŁEM TEMU NACIĄGACZOWI I POJECHAŁEM DO INNEGO FACHOWCA KTÓRY MI WROBIŁ WSZYSTKO PROFESJONALNIE )N

P.S. ALE I TAK PADŁEM NA CZĘŚCIACH MUSIAŁEM KUPIC NOWE GNIAZDO ORAZ INNE GADZETY...TRUDNO MOJA GŁUPOTA ŻE POJECHAŁŁEM DO TEGO PIJANEGO CWANIACZKA!!!

LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WARTO MIEC TEN STRES CO JA - NIE POLECAM AD GAZ Z UL.GRABISZYŃSKIEJ 163 WE WROCŁAWIU - OKROPNIE TRAKTUJĄ KLIENTÓW !!! ŻENADA
UWAGA - DO PANA MARCINA JAK PO ALKOHOLU PAN NAD SOBĄ NIE PANUJĘ TO PROPONUJĘ ZAJĄĆ SIĘ ZAWODOWO STANIEM NA BAZARZE PONIEWAŻ BARDZO GŁOŚNO PAN KRZYCZY - NAPEWNO MIAŁ BY PAN DUŻE UTTARGI - NAPEWNO WIEKSZE NIŻ Z MONTAŻU GAZU HIHI... ŻAŁUJE ZE NIE POSŁUCHAŁEM INNYCH FORUMOWICZÓW W OPINI O PANA ZAKŁADZIE - PSEUDO ZAKŁADZIE !
  
 
daglas5 twoje wypociny to opowieść z serii sains-fiction , mocno przerośnięta, słyszałem różne bajki ale twoje jest przepiękna. Wyobraźnie masz sporą, niczym dziecko, pięcioletni chłopczyk z bańką w nosie.
  
 
Mam instalacje zakładana w tym warsztacie, mało spala gazu i nie sprawia problemów.
Przeglądy robie planowo i nigdy nie miałem problemów.
Polecam CITO Auto gaz