[S] czerwona strzala, silnik 650 z gaznikiem z cbr 1000

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam. z roznych przyczyn niezaleznych ode mnie do sprzedania jest moja czerwona strzala. zeby sie nie powtarzac - dokladny opis jest tutaj temat o tym aucie
poza tym na youtube jest masa filmikow - mozna wejsc i zobaczyc.

auto smiga bez zarzutu nic sie z nim nie dzieje. ukonczyl kazda impreze i to bez awarii i chyba z tego jest najbardziej znany tutaj w okolicy.

buda jest w bardzo dobrym stanie technicznym. nie ukrywam ze na drzwiach prawych jest troche obtarty od tyskich beczek ale auto bylo jezdzone wiec to normalne. szyba sie otwiera bez problemu itd.

silnik byl na dniach rozebrany troszke podmodowany w stosunku do tego co jest opisane w temacie lekki rozrzad klawiatura. caly wyczyszczony glowica wypiaskowana obudowy pomalowane - wyglada jak noweczka.

do auta dorzucam wszystkie tajle jakie mam w garazu to jest: seryjna skrzynia, komplet kol zimowych, komplet opon letnich komplet nawigatorow, 6 alufelg maluchowskich, poza tym jakies tam gazniki pompki zabieraki przeguby itd itp to co kazdy maluchowiec ma pod reka.

cena za wszystko powiedzmy 4000zl

dodam ze auto warte ceny - wsiadasz jedziesz i dojedziesz. nie mialem z nim zadnych problemow.

rozpatruje ewentualna sprzedaz na czesci jesli bedzie duze zainteresowanie i beda kupcy na wiekszosc czesci.

do sprzedania bedzie rowniez mocny silnik. caly kompletny. pojemnosc 650 na gazniku z hondy cbr 1000. cena budowy szacunkowo 4000tysiace. cena za silnik 2000zl.

ewentualne pytania prosze kierowac na priv gg:9105130 badz telefon: 515 879 601 [w tyg. raczej po 18stej] udziele kazdej informacji.

to chyba wszystko. pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: -insekt- dnia 2008-07-12 12:15:37 ]
  
 
auto idzie jednak na czesci. jesli sa zainteresowani to prosze pisac.
  
 
pisałbym się na klateczke
  
 
bile?
  
 
GR235I3K - poszedl priv.

gonzo - bile sa juz zaklepane.


silnik ten co siedzi w aucie tez juz jest zaklepany. 6alu felg, ktorka skrzynia, obrotek dystanse ze szpilkami tez sa juz zaklepane.
  
 
tarcze hamujące,
elementy ukł kierowniczego?

coś masz ciekawego bo mnie interesuje




[ wiadomość edytowana przez: Sajmon dnia 2008-07-14 22:24:32 ]
  
 
tarcz nie bylo. jesli buda to pojdzie cala nie bede sie bawil w demontaz drazkow czy zwrotnic btw te sa nowe.
  
 
Wyczytałem, że jest krótkie 3,4 zatem klepie
  
 
dystanse jakie są i ter alufelgi mnie interesują, wzór szerokosć i czy są jakieś opony?

podaj cene i jkaby co to klepie
  
 
panowie czytajcie uwaznie i nie robcie balaganu.
skrzynia jest juz zaklepana alufelgi tez juz sa zaklepane dystanse ze szpilkami tez sa zaklepane.
  
 
to może tak co zostało ?
  
 
buda z przednim zawiasem z tylu bez bili. klatka. kubly bimarko c plus pasy 2x. kiera z naba. komplet kol zimowych. komplet opon letnich. sporo tajli typu zabieraki przeguby gaznik dlubany itd.

caly silnik o pojemnosci 650 z gaznikiem z hondy cbr 1000. jest max obrobiony poczawszy od glowicy przez korby itd. jak narazie czekam na jakies oferty w calosci jesli nie rozwazam sprzedaz na czesci. cena calego silnika 2000zl.
  
 
prosiłbym o foto bimarco c i ile wołasz
  
 
Ja chętnie kupie przegub - jeśli po niedrogo jest

i przychylam sie do pytania o Bimarco...

  
 
Jaka cena głowicy z gaznikiem
jak to jest zrobione jakies foto ?? wtemacie który dałes zadnej foty wykresu z hamowni itp. niema więc kilka słow o silniku za 2000 by sie przydało
  
 
fotele sa w dobrym stanie. byly poobcierane na brzegach jak wiekszosc kublow ale obszylem te brzegi bimarko c lepszego foto nie mam. fotele ida oczywiscie z pasami.
cena 400zl

[ wiadomość edytowana przez: -insekt- dnia 2008-07-16 09:33:29 ]
  
 
dokladnych fotek glowicy i reszty nie mam. moze zrobie w ten sposob. silnik jest budowany przez mrally amr_powered. ja dam namiar na niego i u niego sie wszystkiego wywiesz i to ze szczegolami mirek - 505 123 582 tylko najpierw napisz sms ze chodzi o ten silnik
  
 
A sama głowica z gaznikiem w jakiej cenie by była czy cały silnik sprzedajesz
  
 
a co to masz za kiere ? można prosic jakieś fotki
  
 
Jak wspomniałem chce przegub!

kubełkami też jestem zainteresowany - ale jak sam rozomiesz ciężko po tych zdjęciach cokolwiek powiedzieć...
Jak cena 400zł za 2 fotele z szelkami - biore ;]

jak dasz foto ładniejsze