[iglaxr3i] Xr + Vr6 jedyny taki. - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie napewno nie.
  
 
widze ze tu konkretnie do przodu, pieknie!! kolejna mk5 pojezdzi
  
 
Jak bedzie lakier i silnik odpali na nowej instalacji wtedy mozna powiedziec ,ze to mk5 pozyje ,narazie tylko odbudowuje.
  
 
Co sie zmieniło ,no stosunkowo mało ale dzis prace ruszyły do przodu ,ponizej zdjecie co sie dzieje.
A wiec ,było sobie rude na błotnikach:


No i sobie po było bo go ni ma:


A tu juz w gruncie ,z kazdej mozliwej strony , od srodka zostanie połozony czarny multistrenge a na zewnatrz grunt zendlawena po oszlifowaniu i szpachlowaniu,a nastepnie lakier własciwy:


A tak wyglada bestia po prawie roku w kszaczorach:
  
 
grubo idziesz. Mi sięnie chciało tak demontować auta. Robię to stopniowo. Przód zrobiłem ale tył jeszcze został.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Dzis dzien.
Multistrange zaaplikowany , teraz działamy z warstwa wierzchnia czyli tam gdzie pujdzie lakier.
  
 
co to jest ten multistrange


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
http://www.hempel.com/en/products/hempadur-multi-strength-35530

Przetłumacz strone,wszystko jest opisane.
  
 
jakaś mega fajna farba.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
multistrange, multistrength - co za różnica dziwny i silny to przecież synonimy
  
 
Pójdzie na podwozie jako ostatnia warstwa,mysle ze jak zazuce ok 800mq na dno to wystarczy,przestrzenie zamkniete robie na 300mq,reszta koło 200.
  
 
Postep z prac.


Hamulec .




[ wiadomość edytowana przez: iglaxr3i dnia 2015-07-19 15:31:51 ]
  
 
Się mnie zdaje czy te zaciski różem zalatują ?
  
 
Jak chcesz to moga ci rózem zalatywac ,ale fakt ten podkład jast taki matowy czerwony pomieszany z wyblakłym
  
 
mi przyjechali podkładem to hamulców nie mam. grubo u ciebie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2015-07-19 21:31:43, Kleszczak pisze: grubo u ciebie.



nie kmine.
  
 
że zrobione profesjonalnie.
Moje nie były przypilnowane i mi sp...lili hamulce.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Pomalowane.

  
 
Klapa tył,od razu uprzedzam : tak sa zacieki ,duzo nalałem do wew. by zalac spaw na dole dla tego takie strumyki powstały ,a dwa tak zamalowałem klej do szyb ,czemu ? Poniewaz nie miałem czasu sie z nim dzis bawic ,zrobie to jak bede szpachlował i prostował metal ,bo po szpachlowaniu i tak znowu daje podkład.

  
 
Na tą chwilę słabo to wygląda.