Wyłączaja się zegary?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wyłączaja się zegary podczas jazdy a zapala sie kątrolka od hamulca ręcznego corsa c 1,0 kto wie o co tu chodzi? silnik nie gaśnie

[ wiadomość edytowana przez: seli dnia 2008-07-02 03:26:00 ]
  
 
Cześć, ja tez mam ten sam problem i nie wiem co jest. Jak byś już go rozwiązał to proszę napisz w jaki sposób. pozdrawiam
  
 
Witam, dołączam do waszego grona gasnących zegarów Czy ktoś wie co to może być??
  
 
witam
ja zrobiłem tak - wymontowałem całą deskę z zegarami i oczyściłem styki na kostce tylko trzeba uważać bo to wszystko bardzo delikatne plastiki odkręca się "torksami"
pozdrawiam
oszczędność ok 300pln
  
 
2 dni temu wszystko wyczyściłem jest znaczna poprawa bo bardzo rzadko już gaśnie, wystarczy tylko puknąć delikatnie w zegary i działa jeśli ma ktoś jeszcze inne pomysły chętnie ich spróbuje.

Dziękuje seli za odpowiedź na mojego posta.
  
 
Właśnie skończyłem naprawiać zegary rozłożyłem całe na części pierwsze i poprawiłem lutowania zobaczymy jaki tego efekt będzie jak narazie po przej3chaniu 10 km jest dobrze.
  
 
I co działa OK ??

pozdr
  
 
U ojca w Corsie było to samo.Wyjąłem zegary i pod wtyczkę podłożyłem kawałem gumowej uszczelki samoprzylepnej.Wszystko hula oki.Chodzi o to,że wtyczka mocowana jest w kokpicie,a zegary się wciska w tą wtyczkę i czasem nie łączy.W tym przypadku nawet auto gasło Immobilizer szalał.
  
 
Hehe. Macie problemy zupelnie takie jak ja w moim Lolvo

Ulzylo mi troche
  
 
mialem dokladnie to samo, odkrecilem zegary i przykrecilem z powrotem i juz jest ok.