LADA 2103 2.0DOHC - jacek2107 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bomba :d teraz widze ten urok maszyny
  
 
Piękna, czapki z głów
  
 
Cytat:
2009-06-12 22:22:53, plyszczarz86 pisze:
troszke mi brakuje w niej tych wszystkich listewek chromowanych, chociaż i tak jest śliczna. Widze, ze masz awaryjne, dokłądałeś ich czy miałeś? tez chciałbym załozyć, ale niebardzo wiem jak to podpiąć


ten czerwony włącznik przy światłach to grzanie tylnej szyby,a awaryjne też są,dołożone przez poprzedniego właściciela
  
 
Ladne cyc auto Tylko ta kiera i wydech- dla mnie nie baldzo- ale wazne ze Ty jestes zadowolony.
Dobrze, niedlugo w klubie zostana tylko 2103, ale jak beda tak dopieszczone -to na zlociku cud malinka bedzie sie prezentowac zestaw 3jek
  
 
oj ten wydech... niee
  
 
zacna łada naprawdę! Jest poprostu zajebista oprócz komina i kiery.
Takie auto, dokładnie takie prowadziłem po raz pierwszy w życiu mając 12 lat i dalej się tym jaram hehe
  
 
Sliczna ładna
Kiera i wydech rzeczywiscie z innej epoki.
Ale ogolnie bardzo ladnie. normalnie ladniej niz moja
Kapcie fele i bullety sa super !
  
 
Wszystko pięknie, naprawdę ładny lakier tylko powtórzę się - kilka dziurek i LISTEWKI
2103 bez listewek wygląda trochę jak 125p i większość ludzi na ulicy napewno myśli że to 125p
  
 
pieknie sie bryczka prezentuje, pozazdroscic
  
 
kilka fotek z wrześniowego wypadu w Beskid Niski




  
 
rozumiem, ze ładNa spisywała sie w górkach bezproblemowo?
Jakie masz zawieszenie z tyłu? bo po załozeniu rowerów nie widać, zeby zrobiły na niej jakieś wrażenie. U mnie przy obciążeniu 4 osób + 4 razy bagarze na tydzień + troche % ze słowacji na wybojach albo ostrzejszych szybciej pokonywanych zakretach przycierała z tyło o plastikowe nadkola
  
 
sprytny bagaznik - czy jest dedykowany do lady? czy to jakis uniwersal?
  
 
Krzysztof ma rację-fajny bajer już myślałem, ze kiedyś będę musiał na dachu bicykle wozić no i prezencja wozu nienaganna gratuluję i pozdrawiam
  
 
Tylko widoczność do tyłu do D....

DEx
  
 
Cytat:
2009-10-03 22:09:55, plyszczarz86 pisze:
rozumiem, ze ładNa spisywała sie w górkach bezproblemowo? Jakie masz zawieszenie z tyłu? bo po załozeniu rowerów nie widać, zeby zrobiły na niej jakieś wrażenie.


cały wyjazd to ok. 1000km pokonany oczywiście bezproblemowo!jeśli chodzi o rowery to każdy z nich waży ok. 11kg + bagażnik jakieś 5kg czyli mamy razem 27kg - to nie zrobiło żadnego wrażenia na tylnych sprężynach,ale po zapakowaniu 4 osób do środka + bagażnik po samą pokrywę były momenty że przy większych prędkościach i dziurach potrafiło obetrzeć o nadkola z tyłu- niestety przy szerokich kołach i seryjnych beznadziejnych nadkolach to nieuniknione!
jeśli chodzi o bagażnik to jest to produkt THULA uniwersalne rozwiązanie do kombi hatchbacków i sedanów, dużo lepsze niż wożenie rowerów na dachu, nie mamy efektu żagla no i 130-140km/h śmiało można jechać!!z widocznością do tyłu nie ma większych problemów, między kołami rowerów sporo widać
  
 
Cytat:
2009-10-03 22:21:33, Krzysztof-Fleszer pisze:
sprytny bagaznik - czy jest dedykowany do lady? czy to jakis uniwersal?


dachowe sa lepsze
  
 
Cytat:
2009-10-13 00:09:40, BA3_CCCP pisze:
dachowe sa lepsze


dachowe jakoś do mnie nie przemawiają
  
 
dachowe to lipa, a co z aerodynamika? co z punktem ciezkosci?
jak wozic rower to tylko na d....
  
 
no i trzeba w końcu tej zimy zabezpieczyć chromy co by mi plamki rude na nich nie powyskakiwały - parafina rozgrzana, centrum miasta, parking zadaszony, sucho, widno - pędzel w rekę i lecę działać!!
no co się dziwicie właśnie w pracy jestem i wykorzystuje wolną chwilę
  
 
Luksusy nocnej zmiany I jak to wygląda po nałożeniu-jakbyś miał chrom ze świeczek odlany? Ja np patentowałem na polerkach alu pastę taką fajną do chromów i alu i zdawało egzamin-na wiosnę wystarczyło flanelą wypucować i lux. Tylko co jakiś czas trzeba było nałożyć kolejną warstwę.