Doswiadczenia z palnikarzami allegrowymi. Xenony na drodze - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pawel dawaj te foty i filmy co ci 1,5 leci 200km.h
  
 
Cytat:
2008-07-17 13:05:03, Outcast pisze:
pawel dawaj te foty i filmy co ci 1,5 leci 200km.h


po pierwsze obiecałes ze mna nie dyskutowac
po drugie nie mam ochoty nic Ci dawac
niczego tez nie musze udowadniac no chyba ze sam bede chciał
  
 
Cytat:
2008-07-17 13:26:01, pawel12356 pisze:
po pierwsze obiecałes ze mna nie dyskutowac po drugie nie mam ochoty nic Ci dawac niczego tez nie musze udowadniac no chyba ze sam bede chciał



BAJKOPISARZ


Gdzie jest moderator ?
  
 
ej zaraz, zaraz było o zenonach......
  
 
Cytat:
2008-07-17 13:35:12, andrzej197710 pisze:
ej zaraz, zaraz było o zenonach......

  
 
Wpisałem w alledrogo "H7" i zobaczyłem ze trzydzieści różnych wynalazków typu srenon, pierdon, wieśnon itp. zanim dotarłem do normalnych żarówek chcąc z ciekawości cenę sprawdzić, bo "żarówki należy wymieniać parami", a jedna mi zdechła i nie do pary włożyłem (narva kontra tungsram), ale ja to pierdzielę
  
 
Na TVN24 właśnie było o xenonach, a raczej pseudo.
Między innymi o tym, że będą zabierane dowody.
Teraz po tym programie na pewno się za to wezmą ze szczególną starannością. Było tam, że jak widzą jakiegoś Poldka, czy Malucha z niebieską poświatą to już jest coś nie tak.
Była też wzmianka o spryskiwaczach na lampy. Obowiązkowe w Europie.
  
 
Cytat:
2010-02-17 20:53:36, Ikarus260 pisze:
Na TVN24 właśnie było o xenonach, a raczej pseudo. Między innymi o tym, że będą zabierane dowody. Teraz po tym programie na pewno się za to wezmą ze szczególną starannością. Było tam, że jak widzą jakiegoś Poldka, czy Malucha z niebieską poświatą to już jest coś nie tak. Była też wzmianka o spryskiwaczach na lampy. Obowiązkowe w Europie.



dobra, dobra ta stacja to same takie pierdoły puszcza a to ich TVNturbo to żal patrzeć, a tym co mają źle ustawione światła to jakoś nikt dowodów nie zabiera


[ wiadomość edytowana przez: rudi dnia 2010-02-17 23:01:27 ]
  
 
Rudi dobrze prawi! jezdzi ich masa. czy świateł teraz juz nie ustawiaja na przeglądzie ?
A że w Esperanzie siedzi się nisko to i efekt oślepiania jest wzmocniony.

a przy okazji wygrzebanego tematu ... być moze ktoś juz miał z tym do czynienia.

Ostatnim czasem przetestowałem "solary" czy jak kto woli okulary strzeleckie ? ... ? Spore fajnie przylegające google koloru jasno zółtego a ze akurat juz było ciemno efek był niebywale fajowy !
chociaz krótko to trało zrobiły na Mnie straszne wrażenie.
Miał ktoś z tym styczność
COŚ W TEN DESEŃ
  
 
Tak moja żona miała coś w tym stylu. Były fajne ale niestety ja zamykając schowek w samochodzie je popsułem...
  
 
Cytat:
2010-02-17 23:56:19, franko25 pisze:
Ostatnim czasem przetestowałem "solary" czy jak kto woli okulary strzeleckie ? ... ? Spore fajnie przylegające google koloru jasno zółtego a ze akurat juz było ciemno efek był niebywale fajowy ! chociaz krótko to trało zrobiły na Mnie straszne wrażenie. Miał ktoś z tym styczność



Ja mam takie żółte rowerowe i czasem używam ich w samochodzie. Głównie przydają się jak jest mgła/szarówka. W nocy nie pomagają, w dzień niektóre modele delikatnie przyciemniają.
Największy plus to taki, że trudniej złapać depresje

Pozdr.
  
 
Cytat:
2010-02-18 16:09:49, robertkaluza pisze:
Największy plus to taki, że trudniej złapać depresje



Muszę poszukać wersji z różowymi szkłami...
  
 
Cytat:
2010-02-18 17:44:22, krzychu_ch pisze:
Muszę poszukać wersji z różowymi szkłami...



To akurat w sam raz kolor dla mojej żony
  
 
Mam pytanie ???
Przysłał mi typ żarniki 4300K, a miałem oryginalnie 6000K
Jeśli nie dam rady wymienić to, czy moje przetwornice nie rozwalą mi tych żarników ???
Różnią się tylko barwą i chyba nie powinno mieć to znaczenia ???
  
 
Cytat:
2010-11-23 17:04:05, Ikarus260 pisze:
Mam pytanie ??? Przysłał mi typ żarniki 4300K, a miałem oryginalnie 6000K Jeśli nie dam rady wymienić to, czy moje przetwornice nie rozwalą mi tych żarników ??? Różnią się tylko barwą i chyba nie powinno mieć to znaczenia ???


zakładaj śmiało...4300 według mnie daje jaśniejsze bardziej zbliżone do naturalnego światło...
  
 
Skoro tak piszesz to tak zostawię i niech będą
  
 
Cytat:
2010-11-23 19:05:25, desperos pisze:
zakładaj śmiało...4300 według mnie daje jaśniejsze bardziej zbliżone do naturalnego światło...


No właśnie!
..zamiast narzekać ..Autobusie, napisz Sprzedawcy wiersz dziękczynny

4300K są najmniej "podpadające" wśród wszystkich z natury rzeczy podpadniętych czajna pseudo ksenonów , a światło jest i tak o niebo lepsze niż najlepsze H1
  
 
Cytat:
2010-11-23 19:05:25, desperos pisze:
zakładaj śmiało...4300 według mnie daje jaśniejsze bardziej zbliżone do naturalnego światło...

Co masz na myśli pisząc naturalnego? Jeśli światło żarówli to się zgodzę bo słoneczne będzie raczej gdzieś w okolicach 8500K. Generalnie chodzi o to że 4300 będą bardziej żółtawe niż 6000.
  
 


te zdjęcia dają fajne porównanie między kolorami.
  
 
Cytat:
2010-11-24 07:25:04, VEndriuV pisze:
te zdjęcia dają fajne porównanie między kolorami.



To jakie światło mają te pseudo ksenony, które czasem zalatują aż zielonym?

Pozdr.