Fabryczne kolory fiatów 127p (seria I)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Chciałbym poruszyć sprawę fabrycznych kolorów fiatów 127p. Forum FSOAutoKlubu podaje "Gama kolorów to biały, ciemno-zielony, jasno-niebieski, granatowy, żółty (Sahara), ceglasty, wiśniowy."
http://www.forum.fsoautoklub.pl/

Jeśli przyjąć te informacje za pewnik, to czy spotkaliście się z oryginalnie malowanym fiatem w kolorze niebieskim lub granatowym? Może ktoś dysponuje fotką?
kotamuda.humlak.cz/navody_manualy/127/image2/Fiat%20127%20Milana.JPG
Ten wygląda na świeżo malowany...

Np. foto z allegro.
Bardzo jasny ceglasty.

www.oldclassiccar.co.uk/classic_cars_archive/70_fiat127.jpg
Jasno-niebieski?

Inna sprawa to kolory tapicerki. O ile forum podaje, że były 2 - czarna i żółta, to spotkałem się jeszcze z tapicerką koloru pomarańczowego.

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: 127-74 dnia 2008-07-19 17:50:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: 127-74 dnia 2008-07-19 17:51:35 ]
  
 
na pewno
biały


jasno żółty


żółty


ceglasty


czerwony


wiśniowy


zielony


jasno niebieski


granatowy


??


brązowy?


te chyba nie maja oryginalnych kolorów







cd











można sie wspomóc tym


kolory tapicerki
jasna


czarna


pomarańczowa



??



różnice we wzorze




[ wiadomość edytowana przez: Pablo79 dnia 2008-07-20 13:58:23 ]
  
 
a ja mam takie coś
  
 
to chyba paleta kolorów drugiej serii już ale ja tam sie nie znam ale chętnie poznam kolory na jakie były lakierowane mka jedynki
  
 
a ja jeszcze dodam ze w Polsce (bo ten temat miał byc poswiecony Fiatom 127p a nie 127) były tylko kolory:
Biały
Ciemny zielony (zgniły)
Żółty (groszkowy)
ceglasty ( mówili na niego Koral )
Granatowy (żadko spotykany )
A reszta kolorów to juz w Polsce nie była sprzedawana
np. mój był sprowadzony z Włoch i miał kolor bardzo jaskrawy zielony ;]
A jeszcze dodam ze jak by ktos był chętny to bede miał do sprzedania ... ;]
  
 
oj błąd
poprawie sie ze bede miał pomaranczowa tapicerke do sprzedania ...
  
 
Jakie koszta tej tapicerki i czy można jakieś fotki jak coś to wstepnie ja klepie.pozdrawiam
  
 
moj i dana (ten mocno czerwony) byly malowane. Moj po odswiezeniu wyglada jasniej, cos ala pomarancza czy jak to sie tam nazywa
  
 
Cytat:
2008-07-20 23:27:26, GrzesiekTK pisze:
Granatowy (żadko spotykany )



Czy granatowy występujący w PL to ten bardzo ciemny odcień?


PS. Może ktoś posiada na sprzedaż żółte boczki drzwiowe?
  
 
No tak to był taki odcień
A akurat ten fiat to był kiedyś na allegro ...
  
 
Ktos może potwierdzić zgodnosc kolorów z katalogu ponizej pokazanych z tym co ma oryginalnego na aucie? Konkretnie dopytuje sie o numer koloru białego. Myśle ze w przyszłości wróce do oryginalnego koloru.
  
 
mcqueen ja mialem o ile mnie pamiec nie myli bianco f 233 na 127 moim, to jest taki "brudny" bialy kolor, przy nowych autach w kolorze bialym wygladal jak brudny snieg na poboczu zdaje sie ze ten kolor sie zwal "corfu white"
  
 
vergasser czy ktorys z tych zielonych kolorów po prawej stronie to jest ten jak na zdjeciu nizej ten zielony ciemny ??
Pytam bo planuje zmiane kolory przy okazji remontu Czekam na odpowiedz ;D
  
 
Sory ze w dwoch postach ale chodziło mi o lewa strone a nie o prawa :/ Sorry
  
 
witam a moj 127p z 74' ma jasno jaskrawo zielono niebieski kolor i mam wszystkie papiery do niego jako 127p ,ale zostaly tu przedstawione zdjecia z kolorami siodemek iteresuje mnie kolor jasno niebieski ze zdjecia czy moze ktos udzielc wiecej info zdjeci kod lakieru ,palet z ktorego roku itp bo planuje na taki kolorek przemalowac moja 7 ke