2 sierpnia - M1 Czeladź - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-08-02 16:00:43, robertkaluza pisze:
jak tam pogoda w Czeladzi? bo Tychy całe zalane ;D Pozdr.


prognoza ogólnie mocnoooo nieciekawa....

K-ce Piotrowice...mimo że to rzut kamieniem od Tyfuf....tylko okrążane przez burzę ..od ponad godziny...wali wokół jak szalone....a tu ledwie parę kropeli spadnęło ..

Ciekawe co z tej pogody wyńdzie..

Sosnowiec/CZeladź milczy ...pewnie im fszyskim sztrom (O przepraszam!..tam jest PRĄD!) ..wywaliło ?
  
 
W S-cu leje jak z cebra.
  
 
nie no panowie bez dramatu, delikatnie kropi w sosnowcu. W czeladzi slyszalem ze slonce swieci


Co by nie bylo tak jak w pierwszym poscie 19.00 pod kladka (choc sam nie wiem jak ja znalezc)
  
 
A teraz to "delikatnie kropi"?
  
 
u mnie na kazimierzu to juz troche bardziej kropi. ale bylem godzine temu w katowicach tam sucho, jeschalem trasa i bylem 2 km od czeladzi i nie widac tam bylo wtedy chmur wiec moze tam nie pada az tak bardzo.



mam nadzieje ze pogoda nie odstraszy nikogo.
  
 
Cytat:
2008-08-02 16:19:29, adamesce pisze:
nie no panowie bez dramatu, delikatnie kropi w sosnowcu. W czeladzi slyszalem ze slonce swieci Co by nie bylo tak jak w pierwszym poscie 19.00 pod kladka (choc sam nie wiem jak ja znalezc)


Dokładnie teraz czyli godz. 16:37 według mojego zegarka ... 5 minut temu spadły pierwsze krople kapuśniczka. (Sosnowiec- Naftowa)
Burzy się boicie ? popada i poleci dalej ! ) a do zlotu jeszcze 2 godz.



[ wiadomość edytowana przez: franko25 dnia 2008-08-02 16:40:12 ]
  
 
Spoko jedynie greenberg ma przechlapane
  
 
doslownie przechlapane ja przejechalem kiedys 15 km bez szyby z tym ze przedniej i byl dramat. A bez bocznej w takiej pogodzie to chyba jeszcze wiekszy .


Nikt sie burzy nie boi.


Ja rowniez zjawie sie rdzawo-zielonym pojazdem.
  
 
Już jest ładnie więc nie ma co marudzić, słońce świeci.
Do zobaczenia
  
 
w sosnowcu slonce od pol godziny znowu grzeje , chodniki sa juz suche

Do zobaczenia
  
 
Cytat:
2008-08-02 16:41:31, gafcio pisze:
Spoko jedynie greenberg ma przechlapane



nie doceniacie mnie zatkałem dziure worem na śmieci i taśmą pakową o dziwo na a4 nie odpadło

ps. bogadan miałem wtedy spieprzony blendix
pozatym nie mam nic do ciebie
a co do reklamacji to leje na to nie wchodze 2 razy do tej samej rzeki zrobie se sam chocby i suwnicą
  
 
1837 - po burzy śladu nie ma

Kolejne zielono-rdzawe espero na sosnowieckich blachach nawiedzi Pierwszy Zlot Zagłębiowski Polskiego Klubu Espero
  
 
I po locie.
Pozdrowaśki dla wszystkich uczestników.
  
 
dzięki dzięki !
miło było poznać nowe twarze (fajnie ze wpadliście)
nie zapominając o "starych i ich uśmiechnietych bananach!

ps.
Zamiast na drugi zjazd pojechałem na Katowice
Zamiast odbić na z M1 na "szybkiego" zjechałem w jakieś pola ... ale ważne ze w domku.
Meldować się czy wrócili w kawałku


[ wiadomość edytowana przez: franko25 dnia 2008-08-02 23:58:18 ]
  
 
fajnie było i miło było Was poznać

pozdrowienia, od jutra z okolic Augustowa
  
 
Cieszę się że, mogłem Was poznać i pogadać o naszych wozach, jednocześnie obalam mit na swoim osiedlui w śród swoich znajomych, mówiący o tym że Espero jeżdźą tylko stare dziady a ja jestem wyjątkiem
Pozdrawiam
P.S.
może mały zlocik pod koniec wakacji na paprocanach, pooglądamy pourlopowe rysy na lakierze i pogadamy o tym jak się wozy sprawowały podczas długich podróży.

[ wiadomość edytowana przez: syndoktora dnia 2008-08-03 01:16:25 ]
  
 
ja prosto ze zlotu na impreze jechalem ale juz sie melduje ze w domu jestem pozdrawiam wszystkich

  
 
Taaa...
Miło było poznać nowe uśmiechnięte twarze i zobaczyć stare uchachane ryje

Na zlocie byli:
adamesce
barcin
Boguś1
Franek25ty
gafcio
Koliber
robertkałuża
syndoktora
i ja


pozdrowionka dla Wszystkich
  
 
mi rowniez bylo milo. czekam na foty swiatelek. Tak wiec do nastepnego.



PS konkurs bagaznikow byl moj ale co do rudej to ciezko powiedziec kto wygral.
  
 
Cytat:
2008-08-03 09:23:35, adamesce pisze:
PS
konkurs bagaznikow byl moj ale co do rudej to ciezko powiedziec kto wygral.


Jak dla Mnie i na moje oko wygrałeś oba

Cytat:
2008-08-03 01:13:57, syndoktora pisze:
Cieszę się że, mogłem Was poznać i pogadać o naszych wozach, jednocześnie obalam mit na swoim osiedlui w śród swoich znajomych, mówiący o tym że Espero jeżdźą tylko stare dziady a ja jestem wyjątkiem Pozdrawiam P.S. może mały zlocik pod koniec wakacji na paprocanach, pooglądamy pourlopowe rysy na lakierze i pogadamy o tym jak się wozy sprawowały podczas długich podróży. [ wiadomość edytowana przez: syndoktora dnia 2008-08-03 01:16:25 ]


pozdro dla kolegów ... U mnie bywało podobnie ale tylko w przypadkach gdzie moi rówieśnicy kupili coś droższego i wcale nie lepszego (dogryzanie) reszta ludzi była pod wrażeniem,
JA chętnie!

[ wiadomość edytowana przez: franko25 dnia 2008-08-03 10:47:46 ]