Porsche

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem, że to temat o starych Toyotach, ale myślę, że ta marka zasługuje aby pokazać ją akurat w tym temacie

Wczoraj przez przypadek natknąłem się na sąsiadów z okolicy ciągnących na lawecie coś takiego






Z tego, co mi wiadomo jest to pierwszy wypust dziewięćset jedenastki. Autko wyprodukowane zostało w 1951r. Właścicielem Porszaka jest jakiś Belg, który odrestaurowywał auto w Białymstoku. Niestety nie można było zrobić zdjęć silnika, ponieważ klapa była zatrzaśnięta.

Wnętrze także jest odnowione. Skóra, którą wyłożone jest wnętrze jest nowa, ale stylizowana na tamte lata. Brakuje jeszcze kilku "dupereli" ale to już tylko kosmetyka.




Popatrzyłem, przyjrzałem się mu z bliska, pogłaskałem, nawet dane mi było posiedzieć i...zachorowałem
Jeśli była by taka możliwość, to zamieniłbym Rollexa na tą czarnulkę, nawet jeśli miałbym słono do tego interesu dopłacić.
Amen

Aha, sorraczki za jakość zdjęć, robiłem je telefonem

[ wiadomość edytowana przez: marcin032 dnia 2008-08-09 10:33:17 ]
  
 
To miłe, że są jeszcze ludzie z pasją do starych aut
Super autko
  
 
Fajna bryka, bo ma silnik, zawieche vw

Drogie bestie


[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2008-08-09 14:45:46 ]
  
 
Cytat:
2008-08-09 10:30:34, marcin032 pisze:
nawet dane mi było posiedzieć i...zachorowałem



stad ten karton pod nogami kierowcy


a tak serio fajna bryka
  
 
Cytat:
2008-08-11 12:15:11, Suchy pisze:
stad ten karton pod nogami kierowcy



to najnowsze dywaniki w stylu retro made in germany
  
 
Fajna sprawa taki zabytek pooglądać i posiedzieć w nim....Z resztą troche gorzej. Ostatnio miałem okazje przejechac się ponad 50 letnim Audi - zabytek odrestaurowany na maxa łącznie ze skórzaną tapicerką. Ale powiem wam że jazda takim czymś do przyjemności nie należy. Stuka , puka, silnik warczy jednym słowem zero komfortu jazdy. I nie jest to wina pojazdu bo kiedyś były inne technologie.
W sumie fajna bryka jako wabik na laski albo na zlot gdzieś pojechać Pozdro.
  
 
robi wrażenie , fajne to porsche.
  
 
Cytat:
2008-09-01 20:29:52, Tragbier pisze:
robi wrażenie , fajne to porsche.


Oj bardzo fajne. Nowe hmm niby fajne ale toto to jest TO!
  
 
Hmm, to nie jest 911 tylko 356 Carrera II