Carina II - sterowanie nawiewem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Mam problem z regulacja kierunku nawiewu w mojej Carinie, linka od sterowania jest ok, cos haczy w nagrzewnicy, caly czas jest nawiew na szyby. Prubowal ktos rozebrac te pudlo pod deska rozdzielcza? wole zapytac zanim sam sie do tego dobiore
  
 
Witaj

Sądzę, że może nie być łatwo się do tego dobrać. Jesteś pewien, że linka ok? Może tylko gdzieś spadła /jedna z dwóch czy trzech linek - nie pamiętam już/
  
 
jak robilem konserwacje to rozbebeszylem wszystko ale tego pudla balem sie ruszac, linki wszystkie sa ok, linka porusza (jesli dobrze pamietam) trzema dzwigniami przy pudle i tak jakby jedno o drugie haczy, wydaje mi sie ze poprzedni wlasciciel pewnie sciagal linke i poprzestawialy mu sie te wszystkie zwrotnice. najlepiej byloby miec schemat albo zdjecie pierwowzoru
  
 
Chociaż jak może widziałeś w galerii mam rozbebeszone auto konkretnie to pudło jest na swoim miejscu i na razie tam zostanie.

A może poszukać tego dziadostwa na szrocie? Drogie to być nie powinno bo to mało chodliwa rzecz.

Niezłą tą konserwację musiałeś robić
  
 
Cytat:
A może poszukać tego dziadostwa na szrocie? Drogie to być nie powinno bo to mało chodliwa rzecz.



taka Carina na szrocie to rzeadkosc, przynajmniej w mojej okolicy, jakby sie taka pojawila to biore calosc bez namyslu tak na zapas


Cytat:
Niezłą tą konserwację musiałeś robić


chcialem zrobic konkretnie, w srodku tylko gola blacha byla, wygluszenia z podlogi tez pozrywalem, teraz Carinka jest bezpieczna
  
 
Pokaż jakieś fotki
  
 
jak sie wyrobie to jutro cos zrobie i wrzuce, w zasadzie to taka sama jak Twoja, tyle ze starsza i mniej dopracowana
  
 
Cytat:
2008-08-17 16:33:08, piotrekII pisze:
jak sie wyrobie to jutro cos zrobie i wrzuce, w zasadzie to taka sama jak Twoja



I o to chodzi
Śmiało zakładaj swój wątek w galerii.

A dopracowane to nasze samochody były przeszło 20lat temu, teraz to można tylko próbować.

Koniec bo się off-topic robi