CO DALEJ Z TYM FORUMEM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No własnie co dalej chłopaki.
Ruch jest praktycznie zerowy - 2- posty na miesiac co dalej.
Szkoda troche tego forum ale nic sie tu nie dzieje
  
 
No wlasnie, slyszalem kiedys cos o jakims pomysle reaktywacji klubu.
Fajnie jak by to wrocilo do dawnych czasów.
Forum to chyba umarlo...
  
 
Ja slyszalem kilka razy o reaktywacji i chyba nic nie wyszlo - ludzie sie postarzeli, powyjezdzali i wogole lipa
  
 
Na motonewsie sa fora w ktorych ostatenie posty sa z 2007 roku, takze nie jest tak zle, czasami sie forum przydaje
Co do klubu to zeby cos sie dzialo musi byc jakis cel, zeby byl cel musza byc checi, nie ma checi nie ma klubu.
  
 
Cytat:
2008-09-08 09:32:56, CZUCZU pisze:
No własnie co dalej chłopaki. Ruch jest praktycznie zerowy - 2- posty na miesiac co dalej. Szkoda troche tego forum ale nic sie tu nie dzieje

chyba nikt za to nie placi wiec zamykanie tego to raczej narzekanie na sile :>

niech sobie bedzie. przynajmniej widac kto przychodzi
  
 
Ja zaglądam tu co dzień ale nikt nic nie pisze
  
 
ja tak samo ale co tu pisac jak nic sie nei dzieje
  
 
ja bym jeszcze chwilę poczekał heheehe
bo ......... może .....jak.....chyba ze .....no przcież ,.......jak .......by ..........a.......no............ chyba

poprostu nie zmieniac nic na forum bo ............ ............. ............. .............. .............. .............. .............. ........... .............. .............. ............. ............. ........... ............. ........... ................ ............... .............. itp itd

teraz to juz chyba bedzie więcej niż dwa posty w tym miesiącu
  
 
to właśnie jest to o czym gadaliśmy z Majerem ....


wchodzi kupa ludzi tylko każdy jakiś taki nieśmiały jest

palić gume Panowie i Panie bez cackania
  
 
dobrze gada polac mu.
Wogóle to jakos ludzie wydaja sie sobie obcy a jeszcze 2-3 lata temu razem lezeli na stole zalani
  
 
Ja tez zagladam codziennie a forum nie swirujta zostawta w spokoju moze kiedys sie rozkreci...
  
 
To może by tak odkurzyć dział nasze auta bo sporo sie pozmieniało.
  
 
Najs idea No to panowie chwalic sie
pozdr.
  
 
wydaje mi się żę sprawa się wyjaśniła na spotkaniu więc temat chyba tu nie musi byc ....
  
 
szkoda że nikt nie pisał o spotkaniu
  
 
To napiszcie co sie wyjasnilo, bo dla potencjalnych zainteresowanych moze byc to ciekawe.
  
 
co tu pisac...skrót KTSW jest nadal aktualny ...dla grona osób które pomimo zlikwidowania klubu nadal sie spotykali i ostatnie kilka tygodni poświecili na jego reanimację grono osób jest narazie małe i narazie dużo się nie zmieni ....zmieni sie prawdopodobnie logo,tak więc KTSW FOREVER