A może by tak na grzyby... - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja jestem za Wilgą, tyle że ten wczesny start to środek dnia ( jak na grzyby ). Moja ładniejsza połowa (chyba) ma zamiar się też wybrać. Sprawa jest jasna trzeba jechać!!! Prośba do klanu M o ustalenie godziny i miejsca spotkania.
  
 
Ruszamy z domu o 6:00, o 6:30 możemy zgranąć chętnych ze stacji Shell po zjeździe z pierwszego ronda za Wałem M. lub tez gdzieś po trasie.
A tak wogóle to Kto chętny na ten wypad?
  
 
Ja się piszę. Dogadam się z mifi jak gdzie i o której. Jak się uda to wezmę część mojego "RUBO" czyli "U" Strasznie się buntuje że z piratem nie pojedzie.
  
 
Chętni, ale nadal wolelibyśmy niedzielę

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
A ja właśnie wróciłem z grzybów. 10 min. wyprawy i reklamówka prawdziwków do suszenia jest.
  
 
Po weryfikacji planów, sił, potrzeb, pogody, horoskopu i wróżeniu z fusów, zostaje sobota,
godz 6:30, stacja Shell, adres Wał Miedzeszyński 219
(zaraz za rondem gdzie kończy się 2-pasmowy Wał Miedzeszyński i łączy się z Traktem Lubelskim).

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2010-09-24 09:48:58, piotr_ek pisze:
A ja właśnie wróciłem z grzybów. 10 min. wyprawy i reklamówka prawdziwków do suszenia jest.



Komu zajebałeś ?
  
 
Cytat:
(zaraz za rondem gdzie kończy się 2-pasmowy Wał Miedzeszyński i łączy się z Traktem Lubelskim).



Zaraz obok pracuje i jutro jestem w pracy od 6.
Może mnie odwiedzicie małym spotem. Trakt Lubelski 166 Łatwo dojechać z Wału skręcając w Bronowską i w Trakt Jakoś w pracy muszę być na 6 to może mnie ktoś podrzuci z Gocławia Hehehe. To po drodze.
Mogę nawet do człapać się do Wału na skrzyżowanie z Fieldorfa


[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2010-09-24 17:02:57 ]
  
 
Cytat:
2010-09-24 16:41:30, DeeJay pisze:
Komu zajebałeś ?



Jakiejś babince na targu w mojej wsi... no dobra... uczciwie zapłaciłem.

PS.1. Sobota, dzień wolny, 6 rano... nie ma takiej godziny w żadnym standardowym zegarku!!!

PS.2. Pozostaje mieć nadzieję, że pozbieracie na tle dużo, że kasa ze sprzedaży będzie niezła.
  
 
Moja propozycja nie aktualna Ale dzięki za zainteresowanie
Miłego zbierania. Obfitych zbiorów życzę
  
 
Hymmm.
Ciekawe, o której godzinie byliście na tej stacji
Podjechałem tam jakoś 6:20 może 6:25 białym Masterem i stałem z boku na stacji ( może ktoś był i mnie widział ), nikogo nie zastałem, a szkoda.
Eh, a wszystko przez to, że nie chciało mi się wstawać i za późno wyjechałem z domu...
  
 
Byliśmy o 6,32. RUBO mifi i mifinka a lucas48 wcześniej. Staliśmy po prawej stronie od wejścia.
  
 
To Lucas48 musiał mnie widzieć. Ale ja nie widziałem Jego samochodu...
  
 
Jak szukałeś Esperaka, to z pewnością nie mogłeś widzieć
A może widziałeś srebrną Omegę?
  
 
Widziałem zieloną Czyli musiałem się minąć. Wyjechałem ze stacji o 6:30 jakoś, bo myślałem, że się spóźniłem
Kurcze szkoda, bo bym chwilę pogadać
Szkoda też, że nie ja dziś do Wilgi uderzyłem. Może bym wtedy podjechał.
Na pewno bym podjechał.