Ale się dziś zdenerwowałem... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koot zadzwoń do pocztexa 0 804 104 104, z autopsji wiem że oni biorą wszystko jak leci
  
 
Cytat:
2008-10-06 16:34:28, Koot pisze:
Właśnie mi się kończy powoli cierpliwość. Od rana usiłuję wysłać paczkę kurierem i g**** za przeproszeniem. "7" nie przyjmuje na koszt adresata. GLS wymaga przywiezienia im na oddział. UPS to samo DPD tylko przez formularz internetowy co to się nie chce dać nadać. GLS wymaga rejestracji z podaniem wszystkich danych osobowych z NIP'em włącznie... Opek - nie przyjmują zamówień nie z Warszawy. [ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-10-06 16:42:13 ]


A DHL?
  
 
Cytat:
2008-10-06 18:34:42, danielewicz pisze:
... oni biorą wszystko jak leci



A oddają czasem adresatom ?

  
 
Cytat:
2008-10-06 18:38:19, DoliN pisze:
A DHL?


DHL jedyny na poziomie się okazuje.
  
 
Cytat:
2008-10-07 03:16:50, leon pisze:
A oddają czasem adresatom ?



Nie, nigdy, jeszcze nie było takiego przypadku.
  
 
Jakiś totalny debil wprowadził obowiązkowe podawanie kosztów wysyłki na Allegro. I co? - Ja mam teraz każde g. co nie wiem czy się tym w ogóle ktoś zainteresuje pakować przed aukcją żeby im te koszta wiedzieć jakie podać? Chyba komuś tam całkiem odbiło...
  
 
Od kiedy to wprowadzili? :O
  
 
Jakoś w ostatnich dniach, bo jak ostatnio wystawiałem ze 3 dni temu to nic takiego nie było.
  
 
Wlasnie ze dobrze ze to wprowadzili (no, zalezy dla kogo), bo wreszcie mozna realnie ocenic ile w sumie nas bedzie dana rzecz kosztowac! Ostatnio jak cos kupowalem na alledrogo to typ sobie policzyl 35 zloty za pakunek, dowiezienie i stanie w kolejce na poczcie. Jakbym wiedzial ze tyle wyjdzie to bym wcale nie kupowal!
  
 
I ja uważam że bardzo dobrze zrobili
  
 
Bo nie sprzedajecie. A poza tym mnie to wkurza jak coś jest przymusowe, a nie dobrowolne i do tego wprowadzone bez uprzedzenia pod hasłem że to "dla mojej wygody".
  
 
Co za kretyńska firma!!!!!!!!!!!!!! kurwa!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Właśnie czytam wypowiedzi użytkowników Allegro na forum Allegro i widzę, że moja wypowiedź była łagodnym wyrażeniem niezadowolenia w porównaniu z nimi.
  
 
Przecież to kompletny bezsens - teraz aby uatrakcyjnić sprzedaż, będę musiał podawać najniższą cenę jaka jest na PP :[

PS I nikt nie wziął pod uwagę tego, że na poczcie niektóre rzeczy przyjmą albo jako list, albo jako paczkę :[

[ wiadomość edytowana przez: DoliN dnia 2008-10-29 15:50:21 ]
  
 
Toteż te zmiany wzbudziły "szalony entuzjazm wśród sprzedających". Polecam wątek o tym na Cafe Allegro.
  
 
Jak widać wszystko co dobre, musi się kiedyś skończyć. Jednak allegro dąży w kierunku tego, aby rezygnować z aukcji i żeby wszystko było tylko i wyłącznie "Kup teraz". A takie formularze... ktoś tu z allegro chyba wchodzi US i innym organom kontrolującym w d* bez wazeliny.

PS ba, nawet wybierając "odbiór osobisty" podaje się koszty...

[ wiadomość edytowana przez: DoliN dnia 2008-10-29 16:12:51 ]
  
 
Najzabawniejsze jest to, że w opcjach jest: "Przesyłka elektroniczna (e-mail)", a według regulaminu to jest zabronione. W sumie to takie wprowadzanie zmian bez uprzedzenia za to nie działających to po prostu psucie serwisu i zachęcanie klientów do szukania innych firm. Jak dziś wpisałem do wyszukiwarki "polonez" to wyskoczyło o 1/3 mniej nowych aukcji.
  
 
Problemy z Allegro?