Złapali mnie, pomocy!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

czyli chyba już nie mam wyjścia...













...ale kto mówi, że chce gdzieś wychodzić?
  
 
No, to się w końcu doigrałeś. Od tego się nie da wykpić i żadne znajomości nie pomogą.

A tak na serio, to gratulacje.
  
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
  
 
moje gratulacje -> oczywiscie dla przyszlej zony , przyszlemu mezowi kondolencje
  
 
Gratulejszyn.

Który to kościół bo na Konstytucji są chyba ze trzy, ten koło Obi, czy ten koło Szpitala Dziecięcego?

  
 
ehhh następna sztuka poszła wpizdu a taki fajny chop był
  
 
Rejs - taki był dobry z Ciebie herbatnik

A na poważnie to moje GRATULACJE !

btw: czy będziecie jechali do ślubu ?
  
 
Z przykrością stwierdzam, że dupowozem bo się stary grat wysrał tydzień temu i za prędko go nie postawią na koła, a nic innego ciekawego w podobnej cenie na szybko się nie znalazło...

A kościooł za Obi Tuning Systems, coby w czasie mszy można było wyskoczyć po jakieś śruby, narzynki czy poligona...


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2008-09-21 11:58:40 ]
  
 
Moje gratulacje! Powodzenia na nowej Drodze Życia!
  
 
No to narka, miło było z Wami spędzić trochę czasu tu na forum jak i na wszelkich zlotach i spotach. Żegna Was Rejs stanu wolnego...
  
 
A czemu teraz miałbyś już nie spędzać z nami czasu?
  
 
Czyżby teraz miało być jak w kawale:

Prezydent Putin przesyła telegramem gratulacje do Kaczyńskiego w sprawie****.
"MOJE GRATULACJE STOP GAZ STOP ROPA STOP"
  
 
Tak przy okazji sesji właściwiej, jako że trzeba się było przemieszczać między kolejnymi planami to gdzieś po drodze sobie stanęliśmy i kilka fotek cyknęliśmy...
Z cyklu szorowanie podwoziem:



Ponieważ lampa nie miała żadnego mocowania do on-board'ów to już przy lekkim wahadełku zwiedzała samochód. Ale przy spokojniejszej jeździe nawet zadziałała.


Lekko próg uszkodziłem przy tej okazji ale co tam .



[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-10-30 00:06:48 ]
[ powód edycji: rozmiar fotek ]