Kultowe auta PRL-u - w kioskach - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem! Ja dostanę we wtorek... a może im zgłoszę, że nie dostałem i doślą mi drugi komplet... a może powiedzą sorry i nie każą płacić?
  
 
CZy jest jakiś przestój w wysyłkach, czy o mnie zapomnieli... O mim bracie zresztą też... Mam tylko do Wołgi...
  
 
Cytat:
2009-01-07 17:52:58, Ikarus260 pisze:
CZy jest jakiś przestój w wysyłkach, czy o mnie zapomnieli... O mim bracie zresztą też... Mam tylko do Wołgi...


A zapłaciłeś? Jeśli tak, to chwyć za telefon i zadzwoń na ichnią infolinię, i wszystkiego się dowiesz.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2009-01-07 17:52:58, Ikarus260 pisze:
CZy jest jakiś przestój w wysyłkach, czy o mnie zapomnieli... O mim bracie zresztą też... Mam tylko do Wołgi...


Ja dostałem już poloneza i p70
  
 
Cytat:
2009-01-07 20:39:59, JaRabbit pisze:
[..] i p70



Miał być zaporożec
  
 
ja dostałem Poldka przed świętami i pieska
  
 
Cytat:
2009-01-07 21:36:41, SlawekH pisze:
Miał być zaporożec


Sorki.Nie P70 tylko P50.
Prawie jak zaporożec
  
 
Cytat:
2009-01-07 22:00:42, JaRabbit pisze:
Sorki.Nie P70 tylko P50. Prawie jak zaporożec

mam też takie cus
  
 
Płace na bierząco. Właśnie coś tam na poczcie siedzi. Mam do odbioru paczkę, a nie spodziewam sie niczego innego niż Samochodów.
  
 
Cytat:
2009-01-07 22:00:42, JaRabbit pisze:
Sorki.Nie P70 tylko P50. Prawie jak zaporożec



Tiiaaa ...
Tego trabancika to już też mam. Dostałem go razem z GAZem. Teraz czekam na poldka (w sumie najmarniej wykonanego chyba dotychczas z serii) i zaporożca właśnie. No i potem kolej na dużego fiata.
Swoją drogą p70 mógłby też być.
Wciąga mnie ta zabawa. Na własną rękę dokupiłem jeszcze do kolekcji renault dauphine, fiata 1100 i motocykl BMW R25 z koszem.
Ostrzę też sobie zęby na citroena c11 (koniecznie czarnego, jakie miało UB) i renault 8.
A zaczęło się tak niewinnie ... miała być tylko warszawa i syrenka
  
 
Poldka (faktycznie marnie i niedokładnie wykonany) i trampka (z plastixu powinien być!) dostałem zaraz po świętach.
  
 
mój trampek ma jedno koło niżej od reszty (krzywa ośka) ale bawić się nim nie zamierzam.... stoi w gablotce

Prócz tego wg mnie modeliki jak na tą skalę są wykonane bdb....

Tyle modelików jak na razie dostałem




Z ciekawości spytam... u Was też listonosz wrzuca modeliki do skrzynki???

ja zawsze wyciągam ze skrzynki i się zastanawiam, co by było jakby ktoś ukradł kopertę......


Pozdro
  
 
Cytat:
2009-01-09 19:16:04, Kolber7 pisze:
Z ciekawości spytam... u Was też listonosz wrzuca modeliki do skrzynki??? ja zawsze wyciągam ze skrzynki i się zastanawiam, co by było jakby ktoś ukradł kopertę...... Pozdro


Przynosi i dzwoni do drzwi, ale już jedna przesyłka do mnie zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Na szczęście wystarczył telefon do wydawcy i wysłali ponownie. Jakby wysyłali poleconym to takich sytuacji by nie było.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2009-01-09 19:23:05, Adam4302 pisze:
Przynosi i dzwoni do drzwi, ale już jedna przesyłka do mnie zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Na szczęście wystarczył telefon do wydawcy i wysłali ponownie. Jakby wysyłali poleconym to takich sytuacji by nie było.



no właśnie... wg mnie sposób w jaki to wysyłają trochę bez sensu....

pozdro
  
 
Cytat:
2009-01-09 19:24:52, Kolber7 pisze:
no właśnie... wg mnie sposób w jaki to wysyłają trochę bez sensu.... pozdro



pewnie kupują te auta w chinach za grosze - bardziej im się opłaca wysłać kolejny niż bulić za polecony
  
 
Cytat:
Jakby wysyłali poleconym to takich sytuacji by nie było.



Można zamówić ,żeby wysyłali poleconymi.
Ja zaraz po zamówieniu prenumeraty zadzwoniłem ,żeby wysyłali mi poleconymi i wszystkie do tej pory były polecone.
  
 
Cytat:
2009-01-09 19:16:04, Kolber7 pisze:
Z ciekawości spytam... u Was też listonosz wrzuca modeliki do skrzynki???


U mnie listonosz wrzuca awizo pod hasłem "pakiet".
  
 
Cytat:
2009-01-09 22:25:26, JaRabbit pisze:
U mnie listonosz wrzuca awizo pod hasłem "pakiet".


I ma racje. Co będzie "ciężary" dźwigał.
  
 
Tys prawda
  
 
Cytat:
2009-01-09 19:24:52, Kolber7 pisze:
no właśnie... wg mnie sposób w jaki to wysyłają trochę bez sensu.... pozdro


Ale wtedy przesyłka byłaby droższa niż zawartość.