Poszukuje czesci :):)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszstkich poszukuje paru czesci do Espero ponieważ niedawno zakupiłem troszke rozbite do małej reanimacji do uzytku własnego Poszukuje mi. przedni zderzak, lewy błotnik, lewy kierunek, lewa półoska najlepiej z przegubami no i chyba ze ktoś ma tani wachacz Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-12-28 23:42:57, af1986 pisze:
Witam wszstkich poszukuje paru czesci do Espero ponieważ niedawno zakupiłem troszke rozbite do małej reanimacji do uzytku własnego Poszukuje mi. przedni zderzak, lewy błotnik, lewy kierunek, lewa półoska najlepiej z przegubami no i chyba ze ktoś ma tani wachacz Pozdrawiam

waCHacza to nie kupisz raczej ale waHacz doradzam szukac w sklepie to jest na tyle niedrogie chyba ze nie warto uzywki...co do reszty to wez przeszukaj ale drogo..a jak chcesz szroty to wejdz na www.ambit.pl
  
 
Witam.Konkretnie nosek i maska oraz przedni zderzak jakby był bo z tym widze ze ciężko.Fajnie jakby to było gdzieś na ślasku no i jeszcze granatowe.Z gory dzięki
  
 
Cytat:
2008-09-22 00:04:44, Filemon2 pisze:
Witam.Konkretnie nosek i maska oraz przedni zderzak jakby był bo z tym widze ze ciężko.Fajnie jakby to było gdzieś na ślasku no i jeszcze granatowe.Z gory dzięki


od razu napisze , że nosek to chyba tylko nówkę zdołasz kupić /jeśli chcesz w dobrym stanie/
...zderzak przód...trza mieć farta ..faktycznie...
z maską będzie pewnie najłatwiej...nawet granatową..

eeeh...sie porobiło ..
  
 
Cytat:
2008-09-22 01:19:51, bogdan1 pisze:
od razu napisze , że nosek to chyba tylko nówkę zdołasz kupić /jeśli chcesz w dobrym stanie/ ...zderzak przód...trza mieć farta ..faktycznie... z maską będzie pewnie najłatwiej...nawet granatową..

To co zdołałem ustalić to tak:nosek nowy 150zł dostępny,maska nowa nie oryginał 340 zł dostępna,a belka zderzaka 150 jakaś podróbka lecz niemoge jej jakoś zdobyć.A zderzak to konkretnie z dwóch części się składa tj.belki i poszycia?Może jest ktoś obcykany w cenach i to oceni to co ustaliłem.
  
 
mogę CI polecić tego gościa kupowałem u niego zderzak za 350pln
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6671518
gościu ściąga angliki

półosike jak chcesz to mam

Pozdrawiam!