Białasa sprzedam - zostane już tylko sympatykiem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam,
tak na szybko :
1800 klima abs poduszka welur z morska trawa - podobno alu -org 96 zagazowany (o ile dobrze pamietam -niecale 200 000) ubezpieczony z waznym przegladem kupiony w polsce przyciemnione tylne szyby
reszta to co maja wszystkie
ostatnio wymienione kompletne progi oraz 3 szt drzwi (tych od kierowcy nie moglem kupic)

jakby ktos byl zainteresowany pw - jak umyje zrobie zdjecia
srednio widoczy obok sliwka w pierwszym zdjeciu z profilu

[ wiadomość edytowana przez: A-M dnia 2008-09-16 21:17:02 ]
  
 
Cytat:
2008-09-16 21:08:11, A-M pisze:
witam, tak na szybko : 1800 klima abs poduszka welur z morska trawa - podobno alu -org 96 zagazowany (o ile dobrze pamietam -niecale 200 000) ubezpieczony z waznym przegladem kupiony w polsce przyciemnione tylne szyby reszta to co maja wszystkie ostatnio wymienione kompletne progi oraz 3 szt drzwi (tych od kierowcy nie moglem kupic) jakby ktos byl zainteresowany pw - jak umyje zrobie zdjecia srednio widoczy obok sliwka w pierwszym zdjeciu z profilu [ wiadomość edytowana przez: A-M dnia 2008-09-16 21:17:02 ]


Cena, bogatszy kontakt.
  
 
to tak tylko na szybko bo kupilem trzecie auto (okazjonalnie) wiec sprzedaje choc nie planowalem
jak tylko zorientuje sie po ile mozna sprzedac takiego esperaczka dam znac plus dokladne daty wymian przegladow i ubezpieczenia
  
 
A klima sprawna, czy sprawna,ale do nabicia?
  
 
masz jakies traumatyczne doswiadczenia ?? czy tylko zadajesz głupie pytania ??
  
 
Cytat:
2008-09-18 18:27:22, A-M pisze:
masz jakies traumatyczne doswiadczenia ?? czy tylko zadajesz głupie pytania ??



To nie jest głupie pytanie. W 99% przypadków aut wystawionych na sprzedaż taki tekst oznacza spore wydatki.
Od skrajności w skrajność - kumpel kupił Mazdę 626 z takim tekstem i klima po nabiciu 0,5 roku temu działa, a w naszym Mondeo do wymiany był skraplacz, sprężarka i osuszacz. Piotr'ek - cisza - liczyłem się z tym.
  
 
Cytat:
2008-09-18 18:27:22, A-M pisze:
czy tylko zadajesz głupie pytania ??


Coś kombinujesz z tą klimą- na głupie pytania są głupie odpowiedzi

Nie chcesz konkretnie odpowiedzieć tylko się razu atakujesz , a to już budzi pewne obawy co do rzetelności sprzedającego
  
 
Cytat:
2008-09-19 11:05:41, JaRabbit pisze:
Coś kombinujesz z tą klimą- na głupie pytania są głupie odpowiedzi Nie chcesz konkretnie odpowiedzieć tylko się razu atakujesz , a to już budzi pewne obawy co do rzetelności sprzedającego


Królik ma rację-sam kupiłem takie auto z ''działającą''klimą kiedyś ...;-(
  
 
Cytat:
2008-09-19 17:35:28, leszek_espero pisze:
Królik ma rację-sam kupiłem takie auto z ''działającą''klimą kiedyś ...;-(


też takie kupiłem, ale na szczęście sprzedawcy okazali się być wiarygodni,zyczliwi juz na pierwszy rzut oka.
Samochód mało uzywany i czynnik przepadł.
po napełnieniu koncem Kwietnia, odpala i chodzi jak burza do dziś dzień.
  
 
Cytat:
2008-09-19 11:05:41, JaRabbit pisze:
Coś kombinujesz z tą klimą- na głupie pytania są głupie odpowiedzi Nie chcesz konkretnie odpowiedzieć tylko się razu atakujesz , a to już budzi pewne obawy co do rzetelności sprzedającego



otrzasnij sie troszeczke - atakujesz glupim pytaniem to w obronie dostajesz glupia odpowiedz

skad w ludziach bierze sie umiejetnosc czytania tego co nie jest napisane ??

a i ocenianie kogos kogo nie znam jako oszusta lub nierzetelnego sprzedajacego to chyba wg zasady "kazdego własną miarą"

dla mnie eot - klima jest, co jest napisane, dla umiejacych czytac inaczej SPRAWNA razem z ABS oponami silnikiem i innymi duperelami ktore wymienilem i nie wymienilem w opisie
  
 
Cytat:
2008-09-20 08:31:31, A-M pisze:
klima jest...... SPRAWNA


I nie można było tego ot tak po prostu napisać, tylko siać ferment i dzielić zapałkę na czworo. Ja się otrząsnę, a ty weź coś na nerwy, albo odstaw to czego używasz,bo tracisz panowanie nad sobą.
Cytat:
2008-09-20 08:31:31, A-M pisze:
....a i ocenianie kogos kogo nie znam jako oszusta lub nierzetelnego sprzedajacego to chyba wg zasady "kazdego własną miarą"


Sam sobie na to zasłużyłeś-to raz.
A po drugie 90% sprzedawanych samochodów to mniejsze lub większe złomy.pozostałem 10% to perełki,które rozchodzą się w rodzinie. Traktowanie kogoś kogo nie znam jako potencjalnego oszusta to doświadczenie 25 lat obcowania z motoryzacją, "bezwypadkowymi" samochodami i "oryginalnymi" częściami zamiennymi.
Wybacz,ale po tylu latach to już skrzywienie zawodowe


EOT
  
 
Cytat:
2008-09-20 14:14:56, JaRabbit pisze:
Sam sobie na to zasłużyłeś-to raz.



jednak to musi byc jakas choroba - przykro mi

jesli uwazasz ze zasluzylem sobie na twoje ataki piszac ze mam do sprzedania samochod z klima to musisz sie leczyc i to na powaznie a twoje skrzywienia mnie nie interesuja

Modów bardzo prosze o zamkniecie tego topicu - jest w dziale sprzedam i sprzedazy dotyczyl ale jak to bywa komus musialo to przeszkadzac i musial zrobic piekielko - coż taka specyfika
  
 
Cytat:
2008-09-20 08:31:31, A-M pisze:
otrzasnij sie troszeczke - atakujesz glupim pytaniem to w obronie dostajesz glupia odpowiedz ..


Otrząśnij się troszeczkę A-M ...

Wszyscy popierają wypowiedź Rabbita (ja także) i na dodatek argumentują to jakimś konkretnym doświadczeniem ,żeby nie było iż mamy coś do Ciebie
...a Ty jak ślepy pl prezydent...walisz głową w ścianę ..

Spokojnie...na luzie znacznie lepiej się prowadzi forumową dysputę



  
 
Cytat:
2008-09-20 15:48:23, A-M pisze:
jednak to musi byc jakas choroba - przykro mi


A mnie jakoś nie.Ostatnie badania jakie robiłem jakoś nic nie wykryły.Jeżeli jesteś taki internetowy Kaszpirowski to stawiaj diagnozy zainteresowanym.Uciułasz może parę złociszy.Mnie twoja opinia nie interesuje. Za to polecam ci dobrego psychiatrę.Twoje ego jest w dużej potrzebie.O ile nie jest już za późno.
Cytat:
2008-09-20 15:48:23, A-M pisze:
jesli uwazasz ze zasluzylem sobie na twoje ataki piszac ze mam do sprzedania samochod z klima....


Mnie twoje espero też nie interesuje.Chciałem postawić kropkę nad "i". żeby uchronić potencjalnego nabywcę przed klimą 4x50.
I możesz mnie dalej obrażać, bo totalnie wali mnie twoja opinia .Jeżeli komukolwiek pomogłem to cieszy mnie to, nawet za cenę obelg jakimi mnie obdarzasz warszawsioku
wszystko mam w dupie

[ wiadomość edytowana przez: JaRabbit dnia 2008-09-20 16:54:36 ]
  
 
A ja się nie będę wypowiadał. Już to zrobiłem ??? Kolega A-M jak by miał nie sprawną klime w Espero to napewno, by to napisał. Nie oszukałby ludzi z klubu ( tak mi sie wydaje ). To tak jak bym ja sprzedawał Espero w klubie to bym napisał, że sprawne mimo, ze jeździłem bez płynu chłodniczego nie wiedząc o tym. Wymiana rozrządu i wszystko ok. Działa izachowuje sie ok prucz gazu...
Nie sprzedaje więc nikomu tego nie pisze choć wzyscy wiedzą, bo był o tym wątek.
  
 
Cytat:
2008-09-20 16:51:02, JaRabbit pisze:
warszawsioku



wychodzą kompleksiki - no coż twoja sprawa

panowie modzi ponownie proszę o zamknięcie - wątek całkowicie zmienił temat i nie nadaje się do tego działu
  
 
Cytat:
2008-09-21 00:24:43, A-M pisze:
.." panowie modzi ponownie proszę o zamknięcie - wątek całkowicie zmienił temat i nie nadaje się do tego działu.."



...a co to jes "panowie modzi" ??

Poza tym , jeśli chodzi o drugą część Twojej wypowiedzi...może naprawdę masz jakieś problemy ze sobą ?
...jesteś prawie 5 lat na naszym forumie (piękny wynik ) ...a zachowujesz się jak zaskoczony żółtodziób
Wątek zmienił temat ??...noooo...nieee...tutaj to niemożliwe !!

Ogólnie zrobiłeś z wyważonej i myślę , że absolutnie NIEzłośliwej wypowiedzi Jacka...szumowisko...skutecznie dolewając oliwy do ognia....a teraz krzyczysz żeby zamknąć

Daj mu w ryj ...

P.S. Bardzoooo ciekaw jestem co warszawiak ma na myśli pisząc warszawiakowi o warszawskich kompleksikach
  
 
jakby koś jeszcze coś nie na temat - to śmiało tu można

oczywiście zasady działu sprzedam nie obowiązują

[ wiadomość edytowana przez: A-M dnia 2008-09-21 08:18:31 ]
  
 
Takie małe podsumowanie ogłoszenie .
Nie wiem co działo się na Zlocie, ale nerwowa atmosfera zaczyna zataczać coraz szersze kręgi. Ludzie!! Wyluzujcie trochę!!!
  
 
Witam!

Wszyscy żeście są po jednych pieniądzach...

Gorole pierońskie!!!

Dymu żeście narobili wokół tej klimy a nikt nawet o cenie nic nie wspomniał...

Sprzedaje ktoś to auto czy nie...??

Kolega właśnie szuka espero, dlatego proszę o podanie ceny!!

Załosne....

Pozdrawiam