Lancia Dedra by zoom.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zeby coś się działo odświeżam fotki mojej Lancii








Pozdrawiam.
  
 
Fotki zrobione przy pomocy riga czy psa ?
  
 
Widze ze kolega w temacie. Mozna powiedziec ze prawie jak rig, ale tyczka niebawem bedzie obejmowac cale auto.
pozdr.
  
 
Zoom a dąłoby sie ugadac na sesyje ?
  
 
Popstrykam Cię na Lasowiaku A sesja... jak najbardziej Ugadamy się.
  
 
DALEKO NIE masz jakbyco
Trzeba by sie spiknac z kornelem i skoczyc na browara.
Tylko czasu brakuje
  
 
zdjęcia jak z katalogu...
  
 

  
 
Jak jakis screen z NFSa. Przedobrzyles z efektami jak dla mnie
  
 
nie no panowie pierwsza klas ....pisze się na sesyjkę jak tylko doprowadze błotniki do stanu oglądalności ....
  
 
Cytat:
2008-09-24 19:26:55, kosagti pisze:
nie no panowie pierwsza klas ....pisze się na sesyjkę jak tylko doprowadze błotniki do stanu oglądalności ....


Trzymam za słowo Potrzeba mi autek żeby sie jeszcze doszkolić a moja lancia już mi wychodzi bokiem
  
 
O ty kapiszonie, widze ze od czasow pstrykania puga na obwodnicy nabrales niezlego skilla ;p. Jak szukasz aut to jak tylko dziub pomaluje to bede trabil pod oknami, takze sie nie zdziw . Dobra robota.
  
 
Gejku to moze bys zorganizowal sesyjke np w niedziele, zjedzie sie sporo samochodzikow i popstrykasz grupowo.
  
 
grupowy to tylko wiadomo co dobre ... heheh
  
 
No właśnie, grupowo to się nie bardzo da.. chyba że jakieś przemyślane ustawienia samochodów itd. Ale jako miejscówka odpada Centrum bo tam jest paskudnie Jaka godzina bardziej pasuje? Może założymy nowy temat ?
pozdr.
  
 
ja na razie odpadam musz zrobić błotniczki
  
 
zoom ty jestes szefff, sam wybierz godzine ) inni sie dostosuja :p
  
 
Czy godzina 14 pod Lidlem komus pasuje ? Czy znowu powieksze kolekcje zdjec Lancii ?
pozdr.
  
 
trza bylo wczesniej powiedziec zoom
  
 
Okej, sory ale mnie tez nie bylo
Może nastepnym razem sie dogramy
pozdr.