Mój fur czyli Caddy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rapcio w ten oto sposób doprowadza caddego do stanu idealnego....
  
 
sory że się wtryniam w temat ale chyba Rapcio się nie zmierzysz z kolegą z golfa 2.0 turbo
http://moto.allegro.pl/item457013808_golf_2000_tuning_wagner_turbo_300km_zam.html
  
 
hehe wiem wiem juz go widzialem na allegro
  
 
ciekawe czemu sprzedaje
  
 
Jak dlamnie damten golg nie jedzie sam mu zlozylem propozycje staniecia na krese z moja mazda 323 turbo ale cos nie zabardzo byl chetny
  
 
a znacznijmy od tego czy tego Golfa ktoś widział ?
sory Rapcio za ot w temacie
  
 
Cytat:
2008-10-15 13:48:34, Grochu15 pisze:
a znacznijmy od tego czy tego Golfa ktoś widział ? sory Rapcio za ot w temacie


Jeździ po stalówce, czasem na światłach coś da po garach ale nie powiedziałbym że to "ma" 300KM.
  
 
ja widzialem nawet rozmawialem z wlascicielem ,jeszcze tylko serduszka nie widzialem, byc moze na czasie ujze ale 300km napewno to nie ,owszem widzilem kiedys jak ulica solidarnosci zapiepszal do pracy nawet to mu jechalo.wedlug mniemoze miec kolo 190km nie wiecej i na dodatek juz ma sprzenglo na wykonczeniu
  
 
zobaczymy za tydz jak juz w mazdzie bedzie nowe sprzenglo z checiom ustawie sie znim i sie okaze.....
  
 
nie znam się ale czy na turbo z S6 idzie wyciągnąć 300 km ? zero listy części co zrobione. ten silnik może być taki jak to corrado vr6 co było kiedyś tu opisane haha wydech 3.5 cala a na zdjęciach wygląda góra na 2 . ja uwierze jak zobacze wykres
PS. Majer co to za mażdże masz ?


[ wiadomość edytowana przez: Grochu15 dnia 2008-10-15 19:36:37 ]
  
 
Cytat:
Majer co to za mażdże masz ?



Zobacz w fotki w profilu to sie dowiesz
  
 
no i rapcio ubiegłem cię i już" wyleczyłem "jak ty to mówisz tego 300 konnego golfa ..bez obaw i ty go objedz iesz
  
 
tzn. Kosa opowiadaj ?
  
 
co tu opowiadac linia startu ręce w dól i...i co powąchał spaliny...a może i nie bo został bardzo daleko w tyle....jeśli te auto ma 300 koni to chyba coś nie tak albo wiele z tego stada poleciało na kobyły....

nie dziwie sie decyzji sprzedania ale ogólnie autko fajnie wygląda...



[ wiadomość edytowana przez: kosagti dnia 2008-10-16 21:30:58 ]

[ wiadomość edytowana przez: kosagti dnia 2008-10-16 21:33:03 ]
  
 
mówił coś właściciel ? ciekawe czy się wypowie
  
 
Dzis mialem przyjemnosc jechac golfem turbo tym co sie kosa znim scigal ,jeszcze troszku musi poprawic w nim pare rzeczy
  
 
1. to chyba temat o rapcia furze
2. majer fajne masz lampy z przodu
  
 
a raczej mialem bo juz sprzedalem
  
 
no co jest rapsio co za cisza...nikogo ostatnio nie wyleczyłeś???
  
 
cisza cisza bo po ostatnim wypadzie na tor do Biłgoraja znowu załatwilem do zera oponki a tak pozatym furak ma sie dobrze nie jezdze nim juz teraz zeby go oszczedzac na nastepny sezon
Powoli kompletuje nowe zabawki zeby na wiosne wyleczyc jakies BeMki M3 co sie w Stalowej pojawily