Kempingowóz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wrzucam link do zdjęc saaba z nadstawką kempingową. Moze ktoś sobie coś takiego do jakiegoś japońskiego liftbacka zaadoptuje .

klik
klik 2

  
 
ostro ale dla mnie to taka sama porazka jak to

  
 
no co Ty chcesz , gosciu zdrowo zyje i wozi rower ze sobą wszędzie , przeciez do kabiny mu sie nie zmieści

wracając do osobowych kempingowozów , mozna tez sobie namiot na dach załozyc



  
 
Ja planuje przerobić Boxera na kempingowóz , coś podobnego jak na tych fotkach. Firma ta która to ducato z fotek robiła zabudowe na allegro wyystawiła sie ze zrobieniem takiej kompletnej za 17 000zł. Zdeczka za duzo , ja rozmawiałem z kumplem co meble produkuje i bez problemu moze mi takie zabudowania wykonać za 1000zł. Róznica kolosalna z tymze sam bym musiał złozyc .

Camping Ducato

Co sądzicie o takie zabudowie ??

Oczywiście u mnie nie wchodzi w gre wycinanie okien , jakoś mnie to nie przekonuje , jedynie moze w drzwiach przesuwanych bocznych poniewaz zawsze mozna takie drzwi wstawić drugie bez okna .

  
 
He to tak w temacie poloneza, kumpel mi podesłał

polonez z nadstawką
  
 
hehehe.... widziałem tez tą stronę , na FSO PTK jest temat poswiecony tej nadbudówce .

Wracając jeszcze do tematu poloneza to są trucki z zabudowaą na pace kempingową , widziałem dwa takie nawet osobiście gdzies jak po Polsce sie szlajam .

Polonez kemping