MOJEJ LADZIE STUKNELO 100 TYSIECY !!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Własnie przed paroma dniami mojej samarce (1991) stukneło 100-tysięcy co nie omieszkałem uwiecznić.

ZA PIĘĆ DWUNASTA.....


NO I MOMENT "0"


Obym miał nastepna okazję do takich zdjęć......

[ wiadomość edytowana przez: drvampire dnia 2003-08-02 23:31:06 ]
  
 
niezle!Ty przynajmniej wiesz ile masz a ja moze 238000 a moze 338000?Kto to wie???
  
 
no moje gratulacje i życzenia następnych 100 albo i 200 tysięcy
 
 
Temperaturka rosnie...............
/na zdjęciu/

[ wiadomość edytowana przez: troll dnia 2003-08-03 00:31:18 ]
  
 
gratuluje co prawda mojej minęł już jakieś 17tyś temu ten moment ale za to na dniach skończy 25lat tylko muszę dokładnie sprawdzić którego dnia bo mam orginalną książeczkę gwarancyjną ponieważ jestem drugim właścicielem a pierwszym był mój sąsiad przez płot który przez 22lata przejechł niecałe 70tyś i auta stało cały czas poza tym w garażu i żeby było weselej ogrzewanym
  
 
Jeżeli chodzi o tematy przebiegów to można wspomnieć jeszcze inny wątek na naszym forum właśnie o przejechaniu pierwszej stówy. Mimo wszystko jednak ja uważam, że duża część osób jak na lata swoich ład ma niskie, a czasami nawet bardzo niskie przebiegi, bo w sumie setkę to można już przekroczyć po kilku latach.
Ale oczywiście mimo wszystko gratulacje
  
 
mojej niedlugo-tak jeszcze z 5 miesiecy i stuknie 100 000 ale u mnie...a ile ma przejechane tak naprawde...tego nie wie nikt i nikt juz sie nie dowie...
w kazdym razie pozdrawiam i gratuluje zajeb....go zdjecia dr.
  
 
gratuluje. Mojej do przekrecenia licznika brakuje jeszzcze 20000. Tez niedlugo...
a pisze do przekrecenia, bo nie wiem, ile razy bylo to wczesniej. Podobno przebieg byl autewntyczny, ale kto to wie.... Jesli sprzedajacy nie klamal, to bedzie tez stowka. A jak klamal...to moze juz i trzy stowki.....
pytanie do archiwum X...

adasco
 
 
gratulacje Grzegorz- Ja k widziałem Twoją ładę na kręciołku to można by się skusić o stwierdzienie,ze LADA im starsza - tym lepsza.
Zyczę następnej setki
Ale temperaturka faktycznie wysoko - działa CI wiatrak????
  
 
No właśnie, ja się dziwię niskim przebiegom, ale zapomniałem, że może większość nie uwzględnia przekręcenia i tak naprawdę to kilometraż jest znacznie większy jak to jest przez Was podawane? Właśnie tak jak to zaznaczył Andrzej. Eh, szkoda, że łady mają tylko pięć, a nie sześć miejsc na przebieg.
  
 
Pogratulaować i życzyc jeszcze wielu takich zdjęć. Mojqa 2107 przekroczyla setke w kwietniu. Rocznik 88 (nie przekręcany licznik - kuplem od wuja i znalem autko od dziecka).
  
 
No musze sie przy okazji pochwalić. Nasza rodzinna lada 21072 ma już przejechane około 300000 i już nie długo pewnie przyjdzie na nią kres niestety. (rocznik 86). W tym około 50000 bez zmiany oleju ale to tata jeździł no i wyjeździł remont

Gratulacje!!

Damian.
 
 
No musze sie przy okazji pochwalić. Nasza rodzinna lada 21072 ma już przejechane około 300000 i już nie długo pewnie przyjdzie na nią kres niestety. (rocznik 86). W tym około 50000 bez zmiany oleju ale to tata jeździł no i wyjeździł remont

Gratulacje!!

Damian.