Mało ludu a ja wiem czemu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czółkiem
Mało ludu bo obsługa tej stronki jest dosyć trudna, zanim człowiek przebije się przez hasła logowania itd to już mu się odechciewa. Acha, a właściwie to po co ta cała konspiracja? Żaden chory pacjent ( jak ten od sierry ) już tu się pewnie nie pojawi i nie będzie tak wesoło. A poza tym to ilość odpowiedzi na wrzucony temat jest tragicznie niska ( ja np zapomniałem 12-to literowego hasła i zanim wróciłem do domu - a tam jedynie mam dostęp do mojej skrzynki - minęło parę dni). pozdrawiam Wicio
  
 
haslo mozna zmienic, bez problemu a w dodatku strona nie wymagfa logowania z kazdym razem, jesli masz sredni poziom zabezpieczen to pojawi ci sie na kompie ciasteczko i bedziesz zalogowany ilekroc wejdziesz na strone.

Trzeba sie przestawic ja uwazam ze nowe forum jest duzo lepsze przynahjmniej dlatego ze "działa bez problemow"
  
 
Działa szybko ale sie nie cache'uje i czasami nie daje sie oglądać w trybie off line, co dla posiadaczy modemów może być uciążliwe
Poza tym rzeczywiście konieczność logowania na pewno odstrasza wielu potencjalnych uczestników forum. Można by dodać możliwość anonimowego dołączania się do dyskosji, a logowanie zostawić dla tych, którzy chcą aby ich nick nie był w nikczemny sposób wykorzystywany (co jak dotąd chyba nie wydarzyło się na naszym forum).
  
 
wydarzylo
  
 
"Makaroni" przecież nie ma zielonego pojęcia co się na naszym forum działo!! Jak dobrze widzę siedzi tu od 01 wrzesnia AD2002-pewnie zaraz sie odetnie,ze ja od 03.09..no cóż jakoś nie było czasu się "przepisać" / Natomiast zupełnie mi się nie utrwaliło żeby ten gość na "starym" forum też truł d...ę!/ Ale tutaj jak nawiedzony docina na każdy temat!!...Tak sobie myślę, że może już nie może i stąd takie starcze gderanie

[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2002-09-15 22:39:24 ]
  
 
i psuje repuacje Szczecinowi
  
 
Kochani, dajmy spokoj Doncortino. Raz mial zepsuty nastroj a my go tu juz gotowi jestesmy przekreslic a przeciez my (Esperacy) jestesmy "dobrzy i prawi".
  
 
hehe jasne a moe "Szybcy i wsciekli" ? - to brzmi lepiej
  
 
"SZYBCY I NIE SZCZEPIENI"
  
 
"Wsciekli i nie szczepieni" bo chyba nie szybcy, hehe.
  
 
To dobre, wrrrr kto mnie zaczepi, no kto, wrrrr

Dobre, hehehe

AAA MAM PIANE NA USTACH!!!
  
 
mnie nikt