Gdzie można pośmigac w Tychach ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie macie gdzies jakies fajne miejscówki w Tychach (lub okolicach) gdzie można sobie pośmigać/potrenować przed startami w KJS'ach, czekam na propozycje
dzieki
  
 
Nie ma za bardzo takiego miejsca niestety.



[ wiadomość edytowana przez: rallyfilip dnia 2008-10-05 16:58:01 ]
  
 
nie wierze że w okolicy tychów nie macie jakiś szutrówek w lasach albo pod do lasem do potrenowania . ??
  
 
Do większości lasów jest zakaz wjazdu do lasu, a jak sa drogi to bez zakrętów.
  
 
dokładnie tak jak mówi Filip, poza tym nawet jeśli znajdzie się kręta droga i zignoruje się zakaz wjazdu, to na większości leśnych dróg wokół Tychów zlokalizowane są szlaki rowerowe, więc nie uśmiecha mi się gonić po lesie ze świadomością że za następnym zakrętem mogę przyjąć na maskę grzybiarza lub rowerzystę
  
 
Mi cos Mirosław Ć. pisal ostatnio o fajnej miejscowie gdzies w bojszowach...szuter, dużo winkli, mało dziur, trza by to obadac
  
 
To niech mirosław Ć sie wypowie i da jakąś mapke z dojazdem .
  
 
Cytat:
2008-10-22 14:19:29, peczek0 pisze:
To niech mirosław Ć sie wypowie i da jakąś mapke z dojazdem .



no ja też jestem ciekawy gdzie by tu można pojeździc
  
 
Czy to taki anonimowy wątek??

Jak chce się z kimś zacząć rozmowe, najpierw należało by się przywitac i przedstawić.
  
 
Cytat:
2008-10-22 23:31:30, rallyfilip pisze:
Czy to taki anonimowy wątek?? Jak chce się z kimś zacząć rozmowe, najpierw należało by się przywitac i przedstawić.



Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem na rajdy.tychy.pl
Spotkaliśmy się kiedys na parkingu na oś. H, ten od żółto-czarnego CCS (nawet miałeś się okazje przejechać ).

btw. niebawem dorobie sobie avatara

btw2. chyba niedziała przypominanie haseł, przez to musiałem sobie założyć nowe konto (wczesniej MalaR)

[ wiadomość edytowana przez: MalaR_P dnia 2008-10-23 21:00:14 ]

[ wiadomość edytowana przez: MalaR_P dnia 2008-10-23 21:00:29 ]
  
 
To jak jest gdzie pojeździć ?? pomoże ktoś ??
  
 
Ja spróbuje się skontaktować z Mrally
  
 
Mirosław Ć. też mi wspominał o szutrach. Mirek nie ma dostepu do neta więc jak sie nim spotkam to wypytam się. PS. Szkoda , że Erg ( jak sie nie myle ) jest coraz bardziej dziurawy i ciezko byłoby go zamknąć, a na dodatek to jeszcze rowerzystów tam sporo.

[ wiadomość edytowana przez: rallyfilip dnia 2008-10-25 20:35:37 ]
  
 
Po telefonie do Mirka i objaśnieniu drogi przez Mirka pojechałem sprawdzić miejsce. Jest zlokalizowane w Bojszowach, zjeżdza się z drogi przy dyskotece "Ring"



Są różnego rodzaju nawierzchnie, tu ziemista, jak widać w miare równo. Po deszczu robi się raczej nieprzejezdnie, więc jeśli planować tam wypad to nie po opadach.







Jest Mini hopka







Najważniejszą zaletą jest, że teren jest na kompletnym zadupiu, i raczej mało ciekawy turystycznie.















Częśc dojazdówki to niestety płyty betonowe





L90 po syfie










Są również przecinki leśne, jest tylko znak Droga pożarowa.


  
 
Wygląda rewelacyjnie. Jak będe u Mirka to pojade sam to zobaczyć.
  
 
mogłbym prosić o mapke z dojazdem na to miejsce ??
  
 
Na stronie klubu ring jest mapka dojazdu.

klubring.pl



Gdyby ktos sie wybierał to moge sie z nim przejechać. Tylko musiało by to być rano, zebym na 10 był w pracy

[ wiadomość edytowana przez: rallyfilip dnia 2008-10-27 14:53:11 ]
  
 
albo ustawmy się w któryś dzień większą paczką ??
  
 
Jestem za tylko mam nadzieje, że zrobie z autem do tego czasu...
  
 
ja w tym tygodniu robie na 14 tak ze rano można by ...