Gdzie można pośmigac w Tychach ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja z autem zrobiłem - jednak łom to podstawowe narzędzie naprawy CC U mnie to raczej sobota/niedziela ...
  
 
Peczek0 daj znać na kom 505 132 246 jakbyć chciał jechac w tym tygodniu.

Wyjazd jakąś większa gromadą w weekend może byc utrudniony z racji Wszystkich Świętych (chyba , że niedziela)!!!!!


a w następny weekend mamy zestaw imprez na torze (sobota - trening, niedziela - 6 SMT)
  
 
Mi pasuje niedziela ( z sobota to nie wiem jak będzie ).
  
 
Więc jak - są jakieś plany na ten weekend?
  
 
no właśnie ludziki co z tą niedzielą ?? ja jestem chętny
  
 
Chcialem o to samo spytac Ja z Ania tez sie piszemy na wyjazd
  
 
dejcie znać o kieryj, tysz chyntnie fpadna, a Iskier weźnie terynufka to posmigomy na ofrołdzie
  
 
może po obiedzie na spokojnie ale tak żeby jeszcze widno było koło 14-15 ?
  
 
no 14 mi pasi
  
 
To kto dzis jedzie?
  
 
ja z drozdem i iskrem tak kolo 14 tam bedziemy
  
 
z ziobrem i szczepanem jesteśmy ustawieni na 13:40 po datą filip kręci nosem pyta się kto jedzie i czym może jeszcze studium przypadku przeprowadzi nad kwestią czy jechać czy nie jechać a i tak zadecyduje Ewelina ;D
  
 
no to podjedzcie do drozdzowy, my tam bedziemy czekac
  
 
dobre
  
 
zmiana lokalizacji spotkania widzimy się pod odlotem o 13:40 trzeba zanabyć kacowstrzymywacze no i moje auto tam stoi od wczoraj :p
  
 
No i jak? Było jakieś upalanko na nowym miejscu? jak wrażenia? Sam bym chętnie wypróbował? Może np. 11 listopada? Chyba że ktoś jedzie do Sosnowca?
  
 
Jaaaaa poupalali my jak jasny ch....Praktycznie równo z nami przyjechała milicja, no to my postali, pogadali, Sczepan jebnył pifko, i do dumu... pozatym dużo spacerowiczów, rowerzystów, koni, psów..
  
 
Ja nie jade 11, trzeba by poszukac jakis nowych dróżek, Może spotkamy sie 11 przy placyku i pokręcimy się po Imielinie jak za starych czasów i poszukamy czegoś??
  
 
Na placu w imielinie juz sie nie da jezdzic, bo to cale pogradzali, chyba jakas firma to wykupila
  
 
To wiem, dlatego bysmy sie tam spotkali i czegos innego poszukali, chocby z 2 winkle poupalać