Fiat 125p hamulce - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panda stara {model 141a 1980-2003} ma takie same heble jak kant, zacisk, jarzmo identyko, tylko gwint na przewodach moze byc albo drobny albo gruby, zalezy od rocznika, jarzmo ma 15cm rozstaw srub. Bez sensu przekladac do kanta, bo to to samo poprostu tylko ma napis fiat na zacisku nie fso. Pandy z automatem, model "selecta" mialy wieksze hample, nie 227mm tylko 240mm z jarzmem 15cm, ale po pierwsze selecte ciezko ustrzelic na zlomie, zeby takie heble wyjac, po drugie 240mm ma polonez lucas, jest go wszedzie pelno i tanio. Od pand 2003 plus sa inne zaciski.
  
 
Witam po dłuższej przerwie. Słuchajcie muszę szybko założyć zwrotnice na lukasie do mojego kanta, póki co nie mam czasu zakładać reszty układu hamulcowego lukasa i na gwałt potrzebuję redukcji, żeby wpiąć się w standardowy układ fiatowski. Wie ktoś gdzie można dostać takie coś albo może ktoś by mi coś takiego wytoczył?
  
 
Cytat:
2016-02-08 10:08:27, LUGOL pisze:
Witam po dłuższej przerwie. Słuchajcie muszę szybko założyć zwrotnice na lukasie do mojego kanta, póki co nie mam czasu zakładać reszty układu hamulcowego lukasa i na gwałt potrzebuję redukcji, żeby wpiąć się w standardowy układ fiatowski. Wie ktoś gdzie można dostać takie coś albo może ktoś by mi coś takiego wytoczył?



wp przewody ( ale aktualnie adres to kajetany kolo nadarzyna ) enzet na gorczewskiej, i podejrzewam ze wiekszosc zakladow gdzie hydraulike silowa robia
  
 
Wolałbym znaleźć to gdzieś w necie bo latać za tym po mieście nie mam za bardzo czasu

Cytat:
2011-05-18 07:28:40, Furiosus pisze:
dzięki bart, w ostateczności coś takiego wsadzę ale doszedłem do wniosku, że założę jednak przewody seryjne ze 125p z pentelką i postaram się dobrać śrubę drożną z drobniejszym gwintem - to powinno być bardziej optymalne rozwiązanie.



Furiosus udało Ci się dobrać tą śrubę?



[ wiadomość edytowana przez: LUGOL dnia 2016-02-08 13:51:40 ]