Odswiezenie corolli

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam corollowicze
jestem wlascicielem toyoty corolli z 2003 ta wersje przed liftingiem chcialbym ja przerobic na wersje po liftingu z reflektorami z leska. I mam do was pytanie czy ktos to robil badz ktos wie jak to sie robi. chodzi mi tutaj o czesci, czy trzeba wymieniac nadola wzmocnienie czolowe, wzmocnienie zderzaka i takie rzeczy. Czy wystarczy jak kupie nowe reflektory i zderzak.
bardzo prosze o pomoc
bo kocham swoja corolle i robie to dla niej
  
 
Cytat:
2008-10-09 18:57:01, zugara pisze:
witam corollowicze jestem wlascicielem toyoty corolli z 2003 ta wersje przed liftingiem chcialbym ja przerobic na wersje po liftingu z reflektorami z leska. I mam do was pytanie czy ktos to robil badz ktos wie jak to sie robi. chodzi mi tutaj o czesci, czy trzeba wymieniac nadola wzmocnienie czolowe, wzmocnienie zderzaka i takie rzeczy. Czy wystarczy jak kupie nowe reflektory i zderzak. bardzo prosze o pomoc bo kocham swoja corolle i robie to dla niej


a jak będziesz sprzedawał to powiedzą że auto jest po dzwonie bo ma inny przód. Zrób sobie fotki jesli będziesz to wymieniał, no chyba że faktycznie jest bita
  
 
rozumiem, rozumiem autko nie jest po dzwonie- porostu chce zeby wygladal swiezej. Pomoze mi ktos w tej sprawie?